MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamykam. Glosy po godzinie 22 nie będą zliczane.
0
@Joey
Tutaj masz wszystko napisane w moim w pierwszym poscie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8718671
0
@Munio
Nie moja bajka :)
1
@FeloRPS
Slucham, slucham :) Dobry.
1
@FeloRPS
Poka no co tam proponujesz, juz załączam :)
1
Dawno mi nic tak do ucha nie wpadło, caly dzien mi to lata na glosnikach :) Mega pozytywny kawalek, ze swietnym bicikiem :)
5
@barcowy1899
Ale Lengleta, to Ty szanuj kolego.
12
@VamosRakieta
Jestes nieprawdopodobny, że to wszystko liczyłeś :)
3
Przypominam o zabawie na najpiekniejsza kobiete na literke F. Dzisiaj dwie Panie są bezkonkurencyjne - Megan Fox i Celine Farach. Ktora z nich wejdzie do finału z pierwszego miejsca zależy tylko od Was, tak więc zachecam wszystkich do glosowania :)
Swoj glos oddajemy w tym temacie :
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8718671
Megan Fox :
https://www.google.com/search?q=megan+fox+gallery&sxsrf=ALeKk02A150tsxoJ412gzd__PhN-px0ymg:1595261639183&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwic6s7anNzqAhW9ZxUIHe8uC1EQ_AUoAXoECAsQAw&biw=1536&bih=722
Celine Farach :
https://www.google.com/search?q=Celine+Farach&tbm=isch&ved=2ahUKEwj9mvKIndzqAhVMEsAKHT0AC7kQ2-cCegQIABAA&oq=Celine+Farach&gs_lcp=CgNpbWcQAzIECCMQJzIECCMQJzoHCCMQ6gIQJ1DNlwJY6rACYMmzAmgBcAB4AIABPogBPpIBATGYAQCgAQGqAQtnd3Mtd2l6LWltZ7ABCsABAQ&sclient=img&ei=KMMVX_3mDcykgAa9gKzICw&bih=722&biw=1536
0
@wpwelement
Odezwe sie na pw.
1
@shinthps
Jak najbardziej indywidualny gust ma tu duzo do powiedzenia, ale uznaje powyższe i szanuje Twoje zdanie.
0
@shinthps
Napisalem powyzej, ze zartuje, niemniej jednak wciąż uwazam, że BB jest duzo lepszym serialem od The Wire. Natomiast ktos inny moze uwazac inaczej i z tym polemizowal nie będę :) Rzecz gustu.
1
@Joey
Na jakiej zasadzie to wywnioskowales, że oddal glos na Kasie? :)
0
@Joey
Co tak ??
1
@matirix20
The Wire, to moze buty czyscic BB ;)
Oczywiscie żartuje Panowie, wszystko jest kwestią indywidualnego gustu.
Dla mnie najlepsze seriale to :
1. Peaky Blinders
2. Breaking Bad
3. Dexter
0
@Arkon
Oddajesz na Kasie Figure swoj głos?
1
@Gomess
Nie ma i nie bedzie nic lepszego od Peaky Blinders i Breaking Bad :)
11
@BarcaInfo
Wg niektorych Messi rozegral slaby sezon. W glowach sie ludziom poprzewracało od tego dobrobytu :)
1
@Barca1922 @Joey @FeloRPS @ukiii @VenoM
Panowie, moglbym prosic, żeby nie spamowac tutaj ?
Tutaj oddajemy glosy!
3
@Joey @VenoM
Co Wy macie z tym zamykaniem ? Każdy ma swoj gust i kazdy z osobna moze zadecydowac komu sie dana kobieta podoba. Zaczekajmy do 22 wieczorem, wtedy temat oficjalnie bedzie zamkniety i nie będę podliczał głosów. Jest wiele pieknych kobiet zaczynajacym sie na literke F. Spokojnie Panowie :)
0
@matirix20
Wiedzialem, ze przy tej literce sie uaktywnisz :)
0
@Comentateiro
Nie.
2
@FeloRPS
Ja jestem bardzo spokojny, tylko prosze żebysmy nie robili bałaganu w temacie :) Jak chcesz zaproponowac inne dziewuszki, to wstawiasz post, oddajesz glos na wybraną kandydatke, piszesz jej imie i nazwisko, a ponizej mozesz zaproponowac inne Panie (w tym samym poście).
5
@VenoM
Nic nie zamykasz :)
2
@FeloRPS
Nie ma wrzucania jeszcze jednej w osobnym poscie. Jak ja to mam niby pozniej podliczac ? Bedzie bałagan i zrobisz mi tylko problem :) Jeden uzytkownik = jedna wybrana Pani.
2
@Arkon
Najlepsze jest to, ze jakby przeprowadzic ta samą ankiete wsrod kibicow Bayernu, to Robert by mogl przegrac z Kimmichem i Mullerem ;)
0
@Moderacja , da rade usunac ten temat z goracych dyskusji ? Jest nieaktualny. Dzisiaj jest juz nowa literka alfabetu. Dziekuje.
1
@FeloRPS
Mowilem, że zauwazysz temat bez oznaczania ;)
0
@JohnA
Sam jestes Fmargot :)
0
@Colon
Ty łobuzie juz oddales glos, wiec mi tu nie sciemniaj :) Mozesz jeszcze usunac powyzszy i edytowac pierwszy. Masz jeszcze pare minut zdaje sie :)