MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker
Rzeczywiscie, umiesz zareklamowac produkt :) Juz sobie googluje...
1
Panowie, jak tam wygladala/wyglada kontynuacja serii Civilization? Pamietam, że grałem z uporem maniaka w część druga albo trzecią, nie pamietam dokladnie... Najnowsza część warta swieczki? Ogolnie pytam bo zagralbym w jakas strategie. Ostatni raz gralem w tego typu gry ze sto lat temu, moimi ulubionymi grami były wspomniana Civilizacja, Age Of Empire (zdaje sie druga czesc), Commandosy i StarCraft. Wstyd sie przyznac ale nigdy nie gralem w Heroesów :) Co byscie polecili z tych nowszych ? Na PC.
0
@matirix20
Byc moze, faktycznie :)))
2
@IronSanHybrid
Z wierzbowego lasu moze ;)
0
@NaFazieHitman
Taa, Kraleczka :)
0
@Nano22
Bylem na tym meczu. Byl jeszcze jeden troche wczesniej gdzie szalal Kluivert i Rivaldo, jeszcze na starym stadionie Wisly gdzie mlyn kibicow znajdowal sie na slynnym sektorze X (dziesiatka).
0
@matirix20
Ja zanim zaczne cos ogladac, to musze sobie ustawic filtr na filmwebie - seriale zazwyczaj ogladam te powyzej 8.0 a filmy powyzej 6.0. Oczywiscie czytam tez jeszcze opinie. Oazrk zaczalem ogladac z polecenia kogos tutaj z la rambli i okazal sie super wyborem. Podobnie bylo z Mindhunter.
0
@kolo123
Ja jestem dopiero przed trzecim sezonem, ponoc najlepszym.
1
@FeloRPS
Kumam, no to benc raz jeszcze! :)
2
@kerouac
Dlatego napisalem "wiekszosc", nie chcialem juz pisac, że dom z papieru jest przeceniony ;)
1
@FeloRPS @Colon
Czemu? Nie podobal sie? :)
0
@Hiacynk
Cos wiecej o tym jego charakterku?
7
Generalnie co do wiekszosci seriali sie zgadzam jezeli sie chodzi o oceny na Filmwebie, ale Ozark moim zdaniem ma za niską ocene. Bardzo dobrze sie go ogląda, nie spodziewalem sie tak fajnego serialu.
1
@FeloRPS
Jestem z Tobą kolego, tyle tylko, że ja dopiero zaczynam. Pierwsza szklaneczka zostala napelniona :) Zdrowko!
1
@Avada Kedavra
W latach 90 zaczalem chodzic na mecze i jezdzic na wyjazdy. Najlepiej wspomniam czasy, kiedys Wisla grala w 2 lidze. Wyjazdy do takich miast jak Lublin (lublinianka), Myszkow, Nowy dwor mazowiecki, Iława itd itd to byly niesamoiwte dla mnie przygody. Pozniej ukoronowaniem tego wszystkiego byl awans do 1 ligi i mistrzostwo kraju w 99 roku bodajze.
0
@PizzerMan
Kolego z nieba mi spadles. Jestem na kupnie myjki cisnieniowej do wlasnie kostki brukowej, elewacji, dachu itd itd. Doradzisz mi cos?
1
@maciestek
Mam całe mnostwo, w wiekszosc jeszcze nie gralem, ale dziekuje mam juz plan na wieczor - będę kontynuowal serial Ozark albo gral w FMa.
1
Po burzy słońce wychodzi zza chmur, i nad Krakowem zaświeci znów, o jednym marze, o jednym wciąż śnie, mistrzem będzie Wisełka napewno to wiem!
Śpiewało się :) Ile ja bym dał żeby nachwile jeszcze raz sie przenieść do lat 90...
1
@mart
Miłej pracki kolego.
0
@Avada Kedavra
Nie znam, dobry?
3
Maluchy w łóżkach, to tata se otworzy jakąś butelczyne, bo czemu nie. Po wyczerpujacym dniu sie należy. Wasze zdrowko! W co by se tu zagrać... :)
1
@Colon
Zip skład, plyta chleb powszedni, to bylo cos niezapomnianego. Dla mnie w tamtym okresie (pozne lata 90), czlowieka jarającego sie muzyka HH, ta plyta byla arcydziełem!
Jeden z moich ulubionych kawalkow :
Zreszta wszystkie kawalki mocno utkwily w mojej pamieci.
4
@Coutinho007
Bardzo by chcial zobaczyc kiedys wlasnie jego i Upamecano w Barcelonie.
4
A co to ja czytam, Barcelona sie interesuje moim ulubiencem z FMa, Sandro Tonalim :) W grze ten chlopak jest potworem!
1
@ArdoFCB
Koledze chodzilo zapewne o Panią Grabar Kitarovic. Zdrowa mamuśka :)
0
Cos dla Was politykomanów i dla nas milosnikow kobiecego piękna :) Najpiekniejsza Pani zasiadajaca w rządzie, badz zajmująca sie na stałe i głównie polityką, to... ? Można, a nawet trzeba wybierac Panie z całego swiata. Tylko blagam nie wklejajcie zdjec czy tekstow typu Grodzka itd.
1
@FeloRPS
Podobna do Kurdej Szatan ta siatkareczka :) Ładna.
0
@svensonFCB
W sumie czemu nie... I cyk pomysl na obiadek podsuniety :)
1
@FeloRPS @Szreko i inni
Z ciekawosci wpisalem w google najpiekniejsze kobiety ze swiata sportu. Warto zobaczyc :
https://www.activemaniak.pl/10458/17-najpiekniejszych-sportsmenek-swiecie/
Nie jestem fanem urody Marii Sharapowej, choc oczywiscie jest to piekna kobieta. Nigdy nie rozumialem jej fenomenu, zachwytu nad jej urodą. Oczywiscie to kwestia gustu.
a tu Arianny Celeste :
http://makefacts.com/arianny-celeste-net-worth-height-bio-age-boyfriend-facts/
Zdrowa babeczka :)
0
@Szreko
No tak teraz szukam w głowie i ta napewno bylaby w czołówce :) Choc ja akurat preferuje brunetki.