MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z taką obroną to my im piątkę wsadzimy. Jeśli Lille awansuje oczywiscie.
0
@RoberDzik
Final z Arsenalem bym nie chciał, bo młody kibicuje Arsenalowi i miałbym wyrzuty sumienia jakby dostali wciry. Głupio by mi było skakać z radosci, kiedy młody byłby smutny ;)
0
@Kamiloza91
Inter nie wygra bo odpadnie z Barcą.
1
@Kinginiesta
No dobra, przekonałeś mnie abym jeszcze raz rozważył swoje plany :D
2
Żonka woła do wyra ale byłoby grzechem po tych dwóch meczach nie pyknąć partyjeczki w FMa - czlowiek się dziś za dużo piłki naoglądał ;)
1
No nic, trudno, zatem PSG musi poczekac do wpierdolu od Barcy. Jutro poproszę o dogryweczke aby zmęczyły się dwa Madryty ale koniec końców, żeby gorsza część Madrytu, ta biała, odpadła ;) Dobranoc.
0
Dembele przestrzeli, wtedy Liverpool awansuje.
4
Tak se chciałem zobaczyć jak graja potencjalni faworyci do wygrania LM i ekipa Hansiego w niczym nie odstaje, a nawet powiem więcej, że wygląda lepiej i niech mnie drzwi ścisną ale w tym roku bierzemy tą Ligę Mistrzów :) Hansi prowadź!
0
Ciekawe to było. Zaczęcie, odrazu wybicie na aut blisko pola karnego i presing.
1
@Lionel_Messi10
Naprawił się skubaniec.
0
Dembele miał jakąś kontuzje w PSG ?
1
@DragonxNF
Elegancko:) Jego aktualny rekord, to 16 sekund.
0
@DragonxNF
Podpytuje mnie tu jaki masz rekord... On tylko szachy, kostka i piłka :)
1
@DragonxNF
To on dziękuję. Bardzo się ucieszył, że ktoś zadał takie pytanie:)
1
@DragonxNF
On ma m.in. Gan 13 Maglev i Gan 356 IO. Mówi, żebyś szedł w GAN 14.
PS. odpowiada Ci 10 latek ;)
1
@DragonxNF
Pytaj. Młody startuje w zawodach z niezłymi wynikami. To samo szachy. Przekaże mu pytanie. Kostek ma od cholery.
2
@Gibbon_FCB
Dla mnie City i PSG jeden zbój, chociaż bardziej nie trawie Paryża ;) W City jednak robotę robi Pep i dzięki niemu mam nić sympatii, tym niemniej jednak zdecydowanie bardziej wolę czerwoną część Manchesteru.
0
@Mroziu
A żebyś wiedział, że miałem podobnie. Moze nie ulubiony ogolnie, bo wolałem Barce, Milan i ManU, ale najbardziej ulubiony z Francji. Za szczawika to w każdej lidze się miało ulubiony klub ;) Później szejki zniszczyli jakąkolwiek nić sympatii.
Ps. jeszcze Djorkaeef, Weah, Simone...
1
@NeroTFP1
Absolutnie się zgadzam :)
3
Ucieszenie się z gola dla Liverpoolu wiąże się z linczem ze strony moich dzieciaków (kibicują odpowiednio Arsenalowi i Man U), ale co mi tam, cóż poradzić, że bardziej nie lubię Paryża ;) Obrzydliwy klub. Gorszy jest tylko biały sąsiad z Madrytu ;)
0
@Consigliere
Obojętne. Ci i Ci na luzie do przejścia przy obecnej formie.
1
@Jakchcesz
Rozwalają mnie co poniektorzy tu czasami z tym negatywnym podejściem i zastanawiam się skąd się tacy w ogóle biorą ;)
1
@Bobo25
No to masz odp. ;)
2
A mówiłem, że robimy ich na miękko. Piękna gra dzisiaj Barcy! Zajebiscie się to ogląda. Duma.
1
@Eklerek
Dokładnie:)
4
Robimy ich na miękko. Dziękuję za uwage i życzę miłego wieczorka przed odbiornikami :)
2
@Kgorecki2500
Herbatka z miodzikiem, kawa bez niczego, w sensie tylko z mlekiem, ale niesłodzona:)
0
@clyde
Myślałem, że se jaja robisz z tą rentą, ale faktycznie coś takiego jest w Polsce :D
1
@clyde
U mnie wręcz przeciwnie:)
1
Wszyscy jesteśmy teraz kibicami Getafe. Boże jak to w ogole brzmi :D