1

Z taką obroną to my im piątkę wsadzimy. Jeśli Lille awansuje oczywiscie.

0

@RoberDzik
Final z Arsenalem bym nie chciał, bo młody kibicuje Arsenalowi i miałbym wyrzuty sumienia jakby dostali wciry. Głupio by mi było skakać z radosci, kiedy młody byłby smutny ;)

0

@Kamiloza91
Inter nie wygra bo odpadnie z Barcą.

1

@Kinginiesta
No dobra, przekonałeś mnie abym jeszcze raz rozważył swoje plany :D

2

Żonka woła do wyra ale byłoby grzechem po tych dwóch meczach nie pyknąć partyjeczki w FMa - czlowiek się dziś za dużo piłki naoglądał ;)

1

No nic, trudno, zatem PSG musi poczekac do wpierdolu od Barcy. Jutro poproszę o dogryweczke aby zmęczyły się dwa Madryty ale koniec końców, żeby gorsza część Madrytu, ta biała, odpadła ;) Dobranoc.

0

Dembele przestrzeli, wtedy Liverpool awansuje.

4

Tak se chciałem zobaczyć jak graja potencjalni faworyci do wygrania LM i ekipa Hansiego w niczym nie odstaje, a nawet powiem więcej, że wygląda lepiej i niech mnie drzwi ścisną ale w tym roku bierzemy tą Ligę Mistrzów :) Hansi prowadź!

0

Ciekawe to było. Zaczęcie, odrazu wybicie na aut blisko pola karnego i presing.

1

@Lionel_Messi10
Naprawił się skubaniec.

0

Dembele miał jakąś kontuzje w PSG ?

1

@DragonxNF
Elegancko:) Jego aktualny rekord, to 16 sekund.

0

@DragonxNF
Podpytuje mnie tu jaki masz rekord... On tylko szachy, kostka i piłka :)

1

@DragonxNF
To on dziękuję. Bardzo się ucieszył, że ktoś zadał takie pytanie:)

1

@DragonxNF
On ma m.in. Gan 13 Maglev i Gan 356 IO. Mówi, żebyś szedł w GAN 14.

PS. odpowiada Ci 10 latek ;)

1

@DragonxNF
Pytaj. Młody startuje w zawodach z niezłymi wynikami. To samo szachy. Przekaże mu pytanie. Kostek ma od cholery.

2

@Gibbon_FCB
Dla mnie City i PSG jeden zbój, chociaż bardziej nie trawie Paryża ;) W City jednak robotę robi Pep i dzięki niemu mam nić sympatii, tym niemniej jednak zdecydowanie bardziej wolę czerwoną część Manchesteru.

0

@Mroziu
A żebyś wiedział, że miałem podobnie. Moze nie ulubiony ogolnie, bo wolałem Barce, Milan i ManU, ale najbardziej ulubiony z Francji. Za szczawika to w każdej lidze się miało ulubiony klub ;) Później szejki zniszczyli jakąkolwiek nić sympatii.
Ps. jeszcze Djorkaeef, Weah, Simone...

1

@NeroTFP1
Absolutnie się zgadzam :)

3

Ucieszenie się z gola dla Liverpoolu wiąże się z linczem ze strony moich dzieciaków (kibicują odpowiednio Arsenalowi i Man U), ale co mi tam, cóż poradzić, że bardziej nie lubię Paryża ;) Obrzydliwy klub. Gorszy jest tylko biały sąsiad z Madrytu ;)

0

@Consigliere
Obojętne. Ci i Ci na luzie do przejścia przy obecnej formie.

1

@Jakchcesz
Rozwalają mnie co poniektorzy tu czasami z tym negatywnym podejściem i zastanawiam się skąd się tacy w ogóle biorą ;)

1

@Bobo25
No to masz odp. ;)

2

A mówiłem, że robimy ich na miękko. Piękna gra dzisiaj Barcy! Zajebiscie się to ogląda. Duma.

1

@Eklerek
Dokładnie:)

4

Robimy ich na miękko. Dziękuję za uwage i życzę miłego wieczorka przed odbiornikami :)

2

@Kgorecki2500
Herbatka z miodzikiem, kawa bez niczego, w sensie tylko z mlekiem, ale niesłodzona:)

0

@clyde
Myślałem, że se jaja robisz z tą rentą, ale faktycznie coś takiego jest w Polsce :D

1

@clyde
U mnie wręcz przeciwnie:)

1

Wszyscy jesteśmy teraz kibicami Getafe. Boże jak to w ogole brzmi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?