MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale redbull traktuje Liama jak szmate xD szkoda chłopa bo to solidny kierowca i pewnie jakieś miejsce sobie znajdzie
10
I bez żółtej xDD
1
@partymaker książkowy przykład boiskowego idioty
2
Jak dla kogoś taki outfit jest dziwny to aż strać pomyśleć jak taka osoba się ubiera,może jakieś skinny jeans i Obcisla koszulka z wielkim napisem Gucci albo Hilfinger xD
3
@Bernard777 żaden Van De Ven tutaj nie przyjdzie xd
2
Konceptowe mleko i uj xdddd
#SWAG
0
Kto skompromitowal się bardziej,Urugwaj czy Turcja? Wedlug mnie Urugwaj bez dwóch zdań,w eliminacjach wygrywali z Argentyna i Brazylia a teraz mogą nie wyjść nawet z 3 miejsce w grupie z 1 poważnym rywalem xD
2
Baena mógłby zejść i nie byłoby różnicy xD
0
Ale ich demoluja xD rozkręcili się wreszcie
0
Pedri co posłał piłkę w kosmos xD
0
Yamal brameczka
No i elegancko
4
@Kgorecki2500 ale będzie zamawiana najdroższa wersja,ale będzie grane.Nie będę żałował ani złotówki jaka wydam
0
@Filipem zdecydowanie
1
Nawet taka karta mnie nie zachęci żeby kupować 27,czas na emeryturę xD
5
20 baniek to za dużo dla hiszpańskich klubów XDDD jak to brzmi w ogóle,weź później rywalizuj z angielskimi klubami
5
@tbas no i widzisz,taki bankrut a 2 lata pod rząd zaorali ta lige z palcem w dupie xD
4
xddd ale ze real po galaktycznym okienku będzie walczył o 3 miejsce z Atletico to bym się nie spodziewal bo chyba nie myśleli że atleti będzie regularnie biło się o mistrza w tej lidze xDD
13
Brobbey idealna 9 do nas
Oglądam pierwszy jego mecz w zyciu
XD
0
Edycja specjalna xD @Eklerek
1
Ciężka sprawa z tym Raphinha,jeżeli znowu ma to wyglądać jak w poprzednim sezonie to teraz jest najlepszy moment żeby go sprzedac,jakieś arabskie kluby i tak dadzą za niego pewnie około 100.Wtedy szwagry idą po Diomande/Barcole i jakoś to będzie wygladalo
0
Czas sprawdzic czy backroomsy zostawia po sobie taką satysfakcje po obejrzeniu jak obsesja,hype mam spory na ten film
1
@Kidd no według mnie warto pociągnąć do końca,jeżeli ci się jednak całość nie spodoba to dużo czasu i tak nie stracisz :)
1
Perełka serialowa tego roku zdecydowanie,teraz pozostało czekać na 2 sezon
5
@ToWinaSedziego defensywny Simeone nawet w reprezentacji go blokuję xD
1
Będziemy tam
8 mistrzostwo wróci do domu
6
Łysy bajerant to miał farta ze trafił na formę życia niektórych pilkrzy i tak na tym jedzie xD niesamowity beton
1
Yamal ale zewniaczek
Klasa
1
Llorente podał do Yamala i uj XDDD zostawił go samego na 3,zadnego obiegu ani nic
2
Ruiz to wszytko co dotyka to psuje xD dawać Olmo za niegl nawet
0
No coś tam zaczynają grać