0


Ale redbull traktuje Liama jak szmate xD szkoda chłopa bo to solidny kierowca i pewnie jakieś miejsce sobie znajdzie

10

I bez żółtej xDD

1

@partymaker książkowy przykład boiskowego idioty

2


Jak dla kogoś taki outfit jest dziwny to aż strać pomyśleć jak taka osoba się ubiera,może jakieś skinny jeans i Obcisla koszulka z wielkim napisem Gucci albo Hilfinger xD

3

@Bernard777 żaden Van De Ven tutaj nie przyjdzie xd

2


Konceptowe mleko i uj xdddd
#SWAG

0

Kto skompromitowal się bardziej,Urugwaj czy Turcja? Wedlug mnie Urugwaj bez dwóch zdań,w eliminacjach wygrywali z Argentyna i Brazylia a teraz mogą nie wyjść nawet z 3 miejsce w grupie z 1 poważnym rywalem xD

2

Baena mógłby zejść i nie byłoby różnicy xD

0

Ale ich demoluja xD rozkręcili się wreszcie

0

Pedri co posłał piłkę w kosmos xD

0

Yamal brameczka
No i elegancko

4

@Kgorecki2500 ale będzie zamawiana najdroższa wersja,ale będzie grane.Nie będę żałował ani złotówki jaka wydam

0

@Filipem zdecydowanie

1


Nawet taka karta mnie nie zachęci żeby kupować 27,czas na emeryturę xD

5


20 baniek to za dużo dla hiszpańskich klubów XDDD jak to brzmi w ogóle,weź później rywalizuj z angielskimi klubami

5

@tbas no i widzisz,taki bankrut a 2 lata pod rząd zaorali ta lige z palcem w dupie xD

4


xddd ale ze real po galaktycznym okienku będzie walczył o 3 miejsce z Atletico to bym się nie spodziewal bo chyba nie myśleli że atleti będzie regularnie biło się o mistrza w tej lidze xDD

13

Brobbey idealna 9 do nas
Oglądam pierwszy jego mecz w zyciu
XD

0


Edycja specjalna xD @Eklerek

1

Ciężka sprawa z tym Raphinha,jeżeli znowu ma to wyglądać jak w poprzednim sezonie to teraz jest najlepszy moment żeby go sprzedac,jakieś arabskie kluby i tak dadzą za niego pewnie około 100.Wtedy szwagry idą po Diomande/Barcole i jakoś to będzie wygladalo

0

Czas sprawdzic czy backroomsy zostawia po sobie taką satysfakcje po obejrzeniu jak obsesja,hype mam spory na ten film

1

@Kidd no według mnie warto pociągnąć do końca,jeżeli ci się jednak całość nie spodoba to dużo czasu i tak nie stracisz :)

1


Perełka serialowa tego roku zdecydowanie,teraz pozostało czekać na 2 sezon

5

@ToWinaSedziego defensywny Simeone nawet w reprezentacji go blokuję xD

1



Będziemy tam
8 mistrzostwo wróci do domu

6

Łysy bajerant to miał farta ze trafił na formę życia niektórych pilkrzy i tak na tym jedzie xD niesamowity beton

1

Yamal ale zewniaczek
Klasa

1

Llorente podał do Yamala i uj XDDD zostawił go samego na 3,zadnego obiegu ani nic

2

Ruiz to wszytko co dotyka to psuje xD dawać Olmo za niegl nawet

0

No coś tam zaczynają grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?