3

Ja bym zerwał z nimi kontakt całkowicie . Co by nie było to oni nas dymali więc w plecy będą oni . My od nich za 100mln a oni od nas za 2 mln . Odciąć się i dymac ich tylko na boisku

0

@AlexDark00 no teraz jest na pewno ale pierwszy sezon dosyć słabiutki był

0

@AlexDark00 no i co grał jak przyszedł do nas ? Nic chcieli oddać i wziąć Nico . Też twierdzę ze bylismy frajerami tyle płacąc

0

50 mln za gościa który spadł prawie z ligi . Proszę Was . To woła o pomstę do nieba.

0

@michal26 Luksemburg podałem jako przykład bo takich ogórków już mamy nawet w tym turnieju

0

@SezonowyKomentator zależy kto co lubi ja jako trener szukam we wszystkim pozytywów

1

@FranciscoZubra oni zawsze robią deal życia a my zawsze frajerzyny

0

To chyba Barca płaciła sędzią ale Ci zespoły pomylili haha i to real więcej zyskał

0

No to sobie pograli haha. Choć byśmy mieli 5 klubów w eliminacjach to i tak tam nie awansujemy bo jesteśmy za słabi . Dopóki będą ściągać zawodników z zagranicy o których nikt nie ma pojęcia

6

Fajne te rekordy tylko szkoda że z każdymi mistrzostwami łatwiej strzela się bramki bo grają coraz słabsze drużyny. Nie długo będzie 60 krajów na mistrzostwach i będą mecze pokroju Brazylia - Luksemburg

0

@Lajkonik albo jesteś z Madrytu albo mało się znasz na piłce

7

No i całkiem fajny zysk jak na zawodnika który u nas zagrał aż jeden mecz bo był za słaby

0

@tbas no tak zjazd z pensji o połowę i mogę być w Barcelonie

0

Nie zaistniał w tedy bo był za słaby proste . Był Alba więc co on miał zrobić. Nie dają szansy w Barcelonie młodym ??? No z tym to bym się kłócił. Dają tylko trzeba mieć bardzo wysoki poziom . I tak tego MOPa na głowie nie lubię to całe szczęście że idzie do Madrytu. Spotęguje to moja nie chęć do tego gościa .

0

@Kibic1999 co zrobią ? Będą się bić w szatni więc silniejszy będzie grał słabszy będzie w szpitalu

0

@Profesorek ich to nie obowiązuje

4

Jeżeli tam pójdzie to jest sprzedajną dz..... Wychowanek Barcelony tak napluć w twarz . Fakt faktem że nie bardzo go lubię a to by spotęgowało moja nienawiść

0

I dobrze mamy wystarczająco pomocników więc branie gościa na siłę nie ma sensu

0

Lepiej w takim razie wychowywać swoje perełki i wprowadzać do pierwszego zespołu

4

Żeby Barca z Ter Stegen nie poszła tak że oddadzą go do Ajaxu a my dalej większą część będziemy płacić. Albo odchodzi całkiem albo siedzi na trybunach u nas.

0

@Sebaldek dlatego wolę kilku tańszych próbować bo zawsze jest jakaś opcja a jak jeden drogi nie wypali to jesteśmy w czarnej

0

@Sebaldek niech tam idzie proszę bardzo 150 mln to my ściągniemy trzech napadziorów na pewno któryś wypali

0

Pole position za cztery lata jeżeli Perez dorzyje.

2

@Krystiansigma2734 czytasz czy tylko nagłówki ? Nie z ligi angielskiej

2

Kupi Lewandowskiego bo myśli że dalej gra w Bayernie

0

Jak dla mnie trochę mało . Takie min 30mln powinniśmy wziąć plus opcje 20%z następnej sprzedaży i możliwość odkupu za ok 40mln

1

Tylko Julek może powiedzieć dość. Dajecie mi odchodzić i koniec bo nie będę grał dla Was więcej . Inaczej ten klub za mniej niż 120 mln nam go nie odda

0

@Browaldo no z czapy tylko weź pod uwagę że u nas wiecznie kontuzje i czasami brakuje kim grać

2

@lukasoon15 oni w szkołach mają hiszpański

0

@LatajacyHolender taaa i da takie liczby które Rashford zrobi w pół roku u Nas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?