Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja bym zerwał z nimi kontakt całkowicie . Co by nie było to oni nas dymali więc w plecy będą oni . My od nich za 100mln a oni od nas za 2 mln . Odciąć się i dymac ich tylko na boisku
0
@AlexDark00 no teraz jest na pewno ale pierwszy sezon dosyć słabiutki był
0
@AlexDark00 no i co grał jak przyszedł do nas ? Nic chcieli oddać i wziąć Nico . Też twierdzę ze bylismy frajerami tyle płacąc
0
50 mln za gościa który spadł prawie z ligi . Proszę Was . To woła o pomstę do nieba.
0
@michal26 Luksemburg podałem jako przykład bo takich ogórków już mamy nawet w tym turnieju
0
@SezonowyKomentator zależy kto co lubi ja jako trener szukam we wszystkim pozytywów
1
@FranciscoZubra oni zawsze robią deal życia a my zawsze frajerzyny
0
To chyba Barca płaciła sędzią ale Ci zespoły pomylili haha i to real więcej zyskał
0
No to sobie pograli haha. Choć byśmy mieli 5 klubów w eliminacjach to i tak tam nie awansujemy bo jesteśmy za słabi . Dopóki będą ściągać zawodników z zagranicy o których nikt nie ma pojęcia
6
Fajne te rekordy tylko szkoda że z każdymi mistrzostwami łatwiej strzela się bramki bo grają coraz słabsze drużyny. Nie długo będzie 60 krajów na mistrzostwach i będą mecze pokroju Brazylia - Luksemburg
0
@Lajkonik albo jesteś z Madrytu albo mało się znasz na piłce
7
No i całkiem fajny zysk jak na zawodnika który u nas zagrał aż jeden mecz bo był za słaby
0
@tbas no tak zjazd z pensji o połowę i mogę być w Barcelonie
0
Nie zaistniał w tedy bo był za słaby proste . Był Alba więc co on miał zrobić. Nie dają szansy w Barcelonie młodym ??? No z tym to bym się kłócił. Dają tylko trzeba mieć bardzo wysoki poziom . I tak tego MOPa na głowie nie lubię to całe szczęście że idzie do Madrytu. Spotęguje to moja nie chęć do tego gościa .
0
@Kibic1999 co zrobią ? Będą się bić w szatni więc silniejszy będzie grał słabszy będzie w szpitalu
0
@Profesorek ich to nie obowiązuje
4
Jeżeli tam pójdzie to jest sprzedajną dz..... Wychowanek Barcelony tak napluć w twarz . Fakt faktem że nie bardzo go lubię a to by spotęgowało moja nienawiść
0
I dobrze mamy wystarczająco pomocników więc branie gościa na siłę nie ma sensu
0
Lepiej w takim razie wychowywać swoje perełki i wprowadzać do pierwszego zespołu
4
Żeby Barca z Ter Stegen nie poszła tak że oddadzą go do Ajaxu a my dalej większą część będziemy płacić. Albo odchodzi całkiem albo siedzi na trybunach u nas.
0
@Sebaldek dlatego wolę kilku tańszych próbować bo zawsze jest jakaś opcja a jak jeden drogi nie wypali to jesteśmy w czarnej
0
@Sebaldek niech tam idzie proszę bardzo 150 mln to my ściągniemy trzech napadziorów na pewno któryś wypali
0
Pole position za cztery lata jeżeli Perez dorzyje.
2
@Krystiansigma2734 czytasz czy tylko nagłówki ? Nie z ligi angielskiej
2
Kupi Lewandowskiego bo myśli że dalej gra w Bayernie
0
Jak dla mnie trochę mało . Takie min 30mln powinniśmy wziąć plus opcje 20%z następnej sprzedaży i możliwość odkupu za ok 40mln
1
Tylko Julek może powiedzieć dość. Dajecie mi odchodzić i koniec bo nie będę grał dla Was więcej . Inaczej ten klub za mniej niż 120 mln nam go nie odda
0
@Browaldo no z czapy tylko weź pod uwagę że u nas wiecznie kontuzje i czasami brakuje kim grać
2
@lukasoon15 oni w szkołach mają hiszpański
0
@LatajacyHolender taaa i da takie liczby które Rashford zrobi w pół roku u Nas