0

Najlepsze słuchawki bezprzewodowe douszne to ?

0

Czy tylko mi PS4 odwala i nie chce mnie wpisać do konta i ciągle rozłącza neta ??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja: szczypie ?
Jurgen: tak..
Ja: to wyjąć?
Boli? Ma boleć Wielka Barcelona.

0

@ranger3120 @Rust_Cohle jeszcze nie wiadomo. Wyniki sekcji mają być za miesiąc... Niedługo urodziny siostry i ich dzieci i rocznica...
@Rajek99 z całym szacunkiem i ubolewaniem ale 52 lata, a 30 parę to różnica... Dzieci malutkie... Ale w obu przypadkach to tragedia niesamowita. Współczuję również tobie

46

Nie wiem w sumie po co to robię ale w sobotę zmarł mój szwagier, największy kibic Barcelony jakiego znałem. Od niego zaczęła się moja przygoda z Barceloną. W tym momencie nie jestem w stanie nawet myśleć o oglądaniu meczu. Mam gdzieś Lewandowskiego i resztę. Najgorsze jest to, że zostawił dwójkę małych dzieci. Jeżeli jest ktoś wierzący to niech pomodli się za niego jak może. Badajcie się ludzie na bieżąco i nie myślcie, że jak macie 30-pare lat to jesteście nieśmiertelni.

0

Na bank to leci na Polsat Sport ? Mi tu jakieś pitu pitu gada jakiś koleś gada w majtkach w ringu

2

@Azar_Javed melduje się i ja. Vamoooooss!! :D

0

@parpe fajnie by było coś z tego zrozumieć. Bardzo fajny język, przyjemny. Chciałbym go jakoś ogarnąć przynajmniej na poziomie podstawowej komunikacji : ) Nigdy nie jest za późno XD

0

Uczy się ktoś z Was hiszpańskiego? Szukam jakiejś serii audiobooków, które mógłbym posłuchać w aucie, w drodze do pracy.

0

@arasz1819 generał koeman

0

@RobiS jest tyle tego, że aż głowa boli. Canal + boxa pewnie nie dostanę, a skoro odradzasz tamten chiński to nie wiem xD

0

Panowie i panie jaki Android Box polecacie do oglądania TV z "niepewnych" źródeł ?

0

@BorzyKrzys nie rozumiem tego boomu wśród małolatów na punkcie Krawczyka... Ale z drugiej strony to lepiej niż newschool

0

@Archie jakiś powód za tym stoi ?

0

@karolp1593 nie byli :p byłem w UK.

1

@karolp1593 ja byłem tyg temu na iron maiden I to było najlepsze wydarzenie muzyczne w moim życiu. A byłem na moze 200 koncertach.

0

Dobra panowie co wybrac ZenFone 8, czy Pixel 6 Główne atrybuty na które zwracam uwagę: wielkość (mniejszy = lepszy), aparat i video nagrywanie i bateria.

1

@colossus przeglądarka Brave. Mówi coś tu panu?

0

Asus ZenFone 8. Są tu jacyś użytkownicy co mogą coś powiedzieć o tym tel ?

0

@vangoor mam pixela 2 i się zastanawiam czy warto bo bateria mi teraz trzyma 5h..

0

Jestem w pracy i nie będę miał jak od razu odpisać. Ale szukam jakiegoś fajnego telefonu z dobrą baterią i extra aparatem no i najlepiej żeby był mały. I nie tel za 5k. Robiłem research ale ciężko panowie, ciężko..

0

@Kgorecki2500 a ja dziś znowu 12h, bo chce coś się kasy odłożyć .. lenie

0

@Joe_Pesci tak, mam 33 lata i już się kładę do grobu.

0

@Transu96 niby czemu? Czemu stawiasz fanowskie gówno nad twórczością Akiry ?

1

@Transu96 po prostu x D więcej nie ma sensu pisać, bo bredzisz.

0

@Foro a nadal po polsku to todavia po hiszpańsku

2

@AmigoBlancos przeczytałem "promadryckiego klubu". W sumie to się nie mylę.

2

@Kidd dokładnie tak. Nigdy na Busiego nie psioczylem, bo zwyczajnie wiem, że to on jest mózgiem Barcelony. Nie moge się doczekać aż zostanie trenerem. To będzie wyższy level.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?