4

Jak można robić aferę o coś tak drobnego, jak nieobecność na meczu z FINALNDIĄ! Naprawdę, nie róbmy z tego nie wiadomo jak wielkiego wydarzenia. Lewy ciągnął tę kadrę od lat na swoich barkach i ma prawo potrzebować odpowiedzi.

I fajnie, że przyjechał na pożegnanie Grosika. Zgadzam się, że wyszło koślawo i mógł przewidzieć, że wszyscy dziennikarze będą mieli ból 4 liter z powodu jego nieobecności, ale widać, że nie miał złych intencji tutaj. Można to docenić.

20

To, że on popełnia błędy to jest jedna rzecz. Każdy ma prawo mieć gorszy czas, nie wiemy, co się u niego dzieje.

ALE - jest ogromna różnica w tym, jak podchodzisz do błędów. Araujo wygląda mi na gościa, który absolutnie nie potrafi wziąć odpowiedzialności na klatę, uderzyć się w pierś i z pokorą pracować.

Sytuacja z Gundoganem, potem mecz z Interem, samobój w meczu z Benficą - zawsze szuka usprawiedliwienia, zawsze to ktoś inny lub coś innego jest winne, nie on. Zobaczcie na jego reakcję w tej sytuacji. Dostał normalną piłkę od kolegi. Kolega zagrał piłkę do PIŁKARZA BARCELONY - chyba może założyć, że jej nei straci i w najgorszym razie wybije przed siebie.

I w momencie, gdy powoduje karnego, to macha rękami i widać, że zwraca się w tamtą stronę w stylu "jak mi podałeś?" No kurde, to jest żałosne. Mowa ciała bardzo dużo mówi o tym gościu i nie dość, że on jest ospały w kluczowych momentach i nie ma tej waleczności, to jeszcze macha łapami z pretensjami do innych.

Beznadzieja, ja mam dość nabierania się na jego legendarny talent. On ma 26 lat, to nie jest dzieciak, tylko dojrzały piłkarz. Niewiele się w nim zmieni, mam nadzieję, że go sprzedadzą i znajdą kogoś na jego miejsce.

0

@Alo_Vi Tak tak :)

0

@Stinger_ Znaczy no chciałbym, żeby było tak jak mówisz. Po prostu obawiam się, że z uwagi na to, jak FIFA nagrzana jest na te zawody, to będą to sztucznie pompować.

0

Moim zdaniem ZP wygra ktoś z ekipy, która wygra KMŚ. Wg mnie FIFA będzie chciała wpłynąć na to i w ten sposób podbić prestiż rozgrywek. Mam nadzieję, że tak nie będzie, ale obawiam się, że tak to przygotowują.

1

@fazzzi Dżizas, jaki Marciniak XD Naprawdę to Marciniak kazał Araujo być plackiem? Albo całej drużynie wyjść przez ostatnie 2 minuty maksymalnym pressingiem, ryzykując niepotrzebnie. A może kazał Wojtkowi nie dać nic ekstra od siebie?

18

Nie no dobra, w ten transfer to nie wierzę w ogóle. Alvarez to marzenie, 9-ka idealna pod nas i pod Barcę Flicka konkretnie, ale on jest rynkowo wyceniany na ponad 100 mln, do tego Atletico to nasz rywal i sami go potrzebują. Nie ma opcji, jak zdobędziemy bramkarza i skrzydłowego, a sprzedamy MAtS-a, Penę i Victora, to będzie ogromny sukces.

0

@wojopancer Better Call Saul

0

@Safrani Kocham to XD 500+ krytykowali, ale 800+ to świetny ruch :P

Eh, klasyka. Naprawdę nie ma większej różnicy, czy to PO, czy PIS, czy Tusk, czy Kaczyński. Ta sama moneta, tylko dwie strony. Nie rozumiem, jak można dalej wikłać się w dyskusję między tymi dwoma partiami, jakby to była jakaś skrajna różnica a'la Braun-Zandberg.

1

@novy1899 Na pewno nie będzie tak kolorowo, na bank będą chcieli dostać odprawy, a jak odejdą do innych klubów, to wątpliwe, żeby te przejęły ich pensje w 100%.

0

Pytanie do tych, którzy oglądali w zeszłym sezonie Premier League i Liverpool co najmniej kilka-kilkanaście razy. Bo ja widziałem Liverpool tylko w meczu z City i kilka razy w LM.

Na ile ten zawodnik robi różnicę na skrzydle w każdym spotkaniu? Byłby w stanie grać też na środku ataku? Uważacie, że pasowałby do ekipy Flicka?

1

Cóż, wystarczy, że uświadomi sobie, że nie będzie grał i przegapi mundial. Patrząc na to, jak od zawsze zależało mu na byciu nr 1 w reprezentacji, to bardzo bym się zdziwił, gdyby uparcie godził się na grzanie ławy u nas.

0

Trzymam za niego kciuki, to naprawdę solidny bramkarz, co pokazał w tym sezonie. Mam nadzieję, że trafi do dobrego klubu i będzie się tam rozwijał. Pewnie jeden z piłkarzy, który bez problemu odejdzie z obecnej kadry.

18

@Ciuus Zgadzam się w pełni, jeśli mówimy o obrażaniu, hejtowaniu, czy wyśmiewaniu Ter Stegena.

Ale uważam, że można jak najbardziej chcieć jego odejścia i rozpocząć nowy rozdział z innym golkiperem. No i można skomentować jego zachowanie, które - umówmy się - wzorowe jak na kapitana nie było.

1

Jedyny słuszny wybór! Najlepszy trener od Lucho!

8

Dla mnie na 1 miejscu podpisanie kontraktu z Flickiem - gdyby nie on, to bylibyśmy chyba w Lidze Europy z tym składem i z przygotowaniem fizycznym z poprzednich lat.

Drugi - przedłużenie kontraktów z kluczowyi graczami. Szacun dla Deco, którego nie jestem zwolennikiem, za sprawne ogarnięcie tych tematów. Ta drużyna pokazała, że jest w stanie grać wielkie rzeczy, więc w pierwszej kolejności nikogo, kto jest dla nas cenny, nie powinniśmy łatwo stracić. Boli oczywiście wysoka pensja Araujo, ale kto wie - może jak Hansi go ogarnie, to nie będzie takich baboli popełniał.

1

Ja bym bardzo chciał zobaczyć w kadrze walecznego, silnego, wybieganego i dobrze ustawiającego się defensywnego pomocnika. Taki ktoś typowo do rotacji. Wiadomo, że pewnie Flick będzie próbował budować Bernala i Casadó - słusznie - ale ten sezon pokazał, że nasz środek bywał niezbalansowany z De Jongiem i Pedrim z tyłu. Żeby nie było - radzili sobie naprawdę świetnie, ale taki walczak pokroju Vidala, Paredesa, czy nawet Merino byłby nieoceniony na kluczowe momenty meczów i sezonów.

12

Ter Stegen na 10-ce? XD Co jest, ludzie, kto na niego głosował? :P

0

@Greenalley Zobacz sobie na YT, jak Garcia rozprowadza piłkę. Lepiej to robi, niż Wojtek.

17

Ja nie mam już potrzeby sprawdzać przydatości Ter Stegena. Przez 10 lat w Barcelonie miał dwa naprawdę bardzo dobre sezony - pierwszy (gdzie był tylko na LM) i ten za Xaviego. Każdy inny był dużo słabszy, a sezon poprzedni to w ogóle był żart.

Joan Garcia może nie będzie od razu na poziomie topowego MAtSa, ale jest młodym chłopakiem i wolę inwestować w niego. Wojtek na drugiego bramkarza jest idealny, bo nie zarabia dużo i cieszy się taką rolą.

Ter Stegen załamał mnie w tym sezonie szumem, jaki robił w mediach. Pewny siebie bramkarz, który wie, że w rywalizacji sportowej nie ma sobie równych, nie musi robić takich cyrków. Przykład Courtois i Łunina dobrze to obrazuje, gdzie Belg żadnych takich kretyńskich wywiadów nie udzielał.

Dla mnie takie zachowanie i przede wszystkim treść tego wywiadu o tym, jak Niemiec po prostu boi się rywalizacji, skreślają sens inwestowania w niego. Takiego kapitana nie chcę i dobrze, żeby pozbyć się go z listy płac jak najszybciej.

20

Fajnie, że wygrał Lucho, fatalnie, że z PSG.

0

Moim zdaniem będą próbowali wymusić odejście ter Stegena brakiem gwarancji gry. Problem w tym, że gość może być toksykiem w szatni. Ciekawe, co zrobią, jak nie odejdzie.

1

@mkl87 Dokładnie, nie ma co się napalać, póki nie ma FICHADO! Choć, jak to słusznie inni koledzy z tej strony zauważyli, nawet to nie jest u nas pewniakiem :P

11

Dla mnie:

1. Pedri
2. Raphinha
3. Lamine

2

@MaFCB zdecydowanie Inter, nie chcę, żeby PSG wygrało LM

12

Wiadomo, że będą teraz budować taką narrację, bo co mają zrobić, skoro Taha nam sprzątnął Bayern?

Ja nie wierzę w Araujo, gość nie dojeżdża myśleniem i (co najbardziej przeraża) walecznością. Można mówić o nieprzepracowaniu pre-sezonu i kontuzjach, ale bramkę na 4-3 z Interem straciliśmy nie przez to, a przez brak cech wolicjonalnych u Urugwajczyka.

Ja bym sprzedawał, jeśli ktokolwiek się zgłosi.

1

@Kai0 No masz rację XD Matko, żeby już chociaż to ogarnęli przy tych wszystkich przedłużeniach umów.

0

Bardzo dobry zawodnik, jest szansa, że u Flicka by śmigał. Byle tyko pracował w obronie i pressingu, bo u Diaza akurat co do tego nie było wątpliwości.

Ogromnym plusem jest to, że zagra i na skrzydle, i na ataku.

3

Póki nie będzie Fichado, to nie wierzę w takie newsy. Z tym zarządem i tymi ograniczeniami nigdy nie wiadomo.

2

Borek pierwszy do mówienia o swoich świętych zasadach. Mecz z Finlandią. FINLANDIĄ XD

Naprawdę bez Lewego sobie nie poradzimy? To po cholerę w ogóle gramy w ten sport?

Co za pajace

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?