3

Dobrze, że zabierają głos w tej sprawie, no bo tu nie ma żadnej dyskusji, błąd jak wielbłąd i tyle.

ALE - niech im to nie przysłoni rzeczywistości, że nie zagrali dobrze. I żeby Flick też nie pozwolił na narrację zwalającą wszystko na arbitrów i błędy.

0

@Hadim Jeśli wygrywamy do przerwy 3-0, to jak dla mnie nawet Szczęsnego. I mówię to bez żartów - kogokolwiek, bo jeśli już wygrywamy i kontrolujemy mecz, to chodzi o oszczędzenie Lamine'a.

0

Dobrze, że część z tej przerwy to kadra, ale no szkoda. Ciekawe, czy ten uraz był do uniknięcia przy większych rotacjach, bo np. regenrowałby się lepiej.

Wg mnie już od kilku meczów grał niepotrzebnie po 90. minut.

0

@PietrasCoelho A Fermin nie grał przypadkiem nie na swojej nominalnej pozycji?

0

@Kimi88 no i dobrze mu powiedział. Co miał zrobić?

0

Meczu nie widziałem, ale z opisu widzę, że jak nie gramy once de galą, zwłaszcza w ataku i pomocy, to jest ciężko.

Wychodzi ta obawa, którą wiele osób miało przed sezonem - mamy za krótką ławkę na tak intensywną grę. Wypadł Yamal i ewidentnie brakowało jego jakości z przodu.

Jednocześnie takie mecze mogą i będą się zdarzać. Oby jak najrzadziej.

0

@JackPtak @HypeR Nie napisałem, że przegrywaliśmy, ale to nie jest łatwy teren, Baskowie są waleczni. Ja pamiętam, że większość meczów z nimi, nawet jeśli zwycięskie, to okupione były ciężkim fizycznie spotkaniem.

Z tego powodu nie chciałbym, żebyśmy ich zlekceważyli albo żeby któremuś piłkarzowi coś się przytrafiło.

1

@Nightraider @Safrani Dzięki! :)

2

@MesQueUnClub96 Czym innym jest wpompowanie katarskich środków w klub już żyjący i wspieranie go praktycznie państwem arabskim, a czy innym jest założenie nowego klubu od zera w 2018 roku. Chyba wiadomo, że do założenia czegoś takiego potrzeba pieniędzy.

Wg Twojej logiki Barcelona też była sztucznym klubem w 1899.

1

To będzie trudny mecz. Baskowie na nas się zmobilizują, a nam na Anoeta rzadko gra się łatwo i przyjemnie. Nie wolno zlekceważyć Realu.

0

Super, jednak się udało! Czy to oznacza, że wracamy do zasady 1:1?

3

Dziwna to była sytuacja, wydawała się zupełnie niegroźna, a skończyła tak turbo poważnym urazem.

Szkoda chłopaka, słychać było ten krzyk. Przerażająca jest ilość ACL w ostatnich dwóch-trzech latach. Z samego Realu i Barcelony mamy Gaviego, Bernala, Militao (x2), Carvajala, Alabę, Courtois, do tego Rodri w City.

1

@dmcteam Rozumiem, rzeczywiście różnie bywa. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję, że z Teściową uda się dogadać.

Ja na swoją nie narzekam, rodzice mojej partnerki są super, ale tak czy siak nie chciałbym mieszkać razem.

1

@dmcteam To od razu dam Ci radę - wyprowadźcie się jak najszybciej. Jeśli chcecie, żeby Wasze małżeństwo przetrwało, wynajmijcie cokolwiek, na co Was stać i po prostu żyjcie we dwoje.

Nie ma nic gorszego, niż mieszkanie z którymś z rodziców, zwłaszcza na wczesnych etapach małżeństwa. A jeśli Twoja teściowa jeszcze się wtrąca, to po prostu MUSICIE zmienić ten układ.

0

Szacun dla niego, ale klub i trener muszą umieć zapanować nad taką ambicją i pomóc mu zrozumieć, że zdrowie jest kluczowe dla wieloletniej kariery.

28

Nie no, z Martinem sprawa jest taka, że poza Balde to jedyny lewonożny LO w kadrze. Pewnie ten aspekt jest na tyle ważny dla Flicka, że woli (póki co) Martina zamiast Forta.

Ja osobiście dobrze wspominam Hectora na LO, myślę, że można częściej z niego korzystać nie tylko jako ze zmiennika Kounde.

2

Jego transfer do PSG koniec końców nie pomógł żadnej ze stron. W Barcelonie był totalnym kocurem, a potem równia pochyła.

6

@DonJuanMarquez Żaden Deco, a Flick. Nie przesadzajmy, w momencie zamykania kadry była ona słabsza niż rok temu i też nie malujmy trawy na zielono. Jasne, koniec końców te ruchy się obroniły, ale to Flick odpowiada za formę naszej drużyny, bo dostał trudne zadanie z wybrakowaną kadrą złożoną z młodzików.

11

@Criell Co nie zmienia faktu, że ta rotacja była mądra ze strony Flicka. Balde musi czasem odpocząć. Szkoda tylko, że Fort nie zagrał.

4

Szkoda, że Pau Victor dostaje tak mało szans, myślę, że jakby złapał rytm, to mógłby trochę postrzelać. Widać, że czuje grę kombinacyjną i ma dobry timing.

4

Kounde 3 asysty, super!

0

Chyba przedziurawił mu policzek korkiem. Bolesna sprawa.

0

@Comentateiro Prawicowy, lewicowy, Kamala, Trump - tu nie ma lepszych, czy gorszych. Każdy z topowych polityków jest skorumpowany i chce przede wszystkim władzy, a nie zmiany na lepsze.

Duda, Tusk, Kaczyński - ta sama glina, te same przekręty.

0

@Szymemdymek To prawda, Fort na LO fajnie wyglądał dotychczas. Też Martina bym nie wystawił na LM.

0

@Kuchar Akurat dużo bardziej wierzę w to, że Putin będzie szanował bardziej Trumpa, niż Kamalę i jeśli USA ma być jakąkolwiek siłą polityczną przeciw Rosji, to wolę Trumpa.

0

Nie można się tej Crveny tak obawiać, trzeba porotować. Ja bym posadził Pedriego i Yamala. Powinniśmy spokojnie z nimi wygrać bez tej dwójki. Mógłby też odpocząć Balde.

1

@krefi10 Jeżdżenie jest słabe, krytykowanie w pełni zasłużone.

1

@Safrani W liczbach Yamal go prześciga, talent przeogromny. Ale nie ma co ich porównywać. Yamal jest magikiem innego pokroju i kto wie - może osiągnie nawet więcej, niż Argentyńczyk.

Trzeba tylko pamiętać, że geniusz Messiego bronił się przez ponad 15 lat stabilnej kariery. Niewielu na to stać. Oby Lamine też dał radę.

15

@gukwa Dokładnie, mało tego - w zależności od kontuzji, jego okres wchodzenia jest dłuższy lub krótszy. Gavi dalej wchodzi na krótkie segmenty, a Olmo już gra - dostosowują to indywidualnie.

U Xaviego Gavi na bank grałby już od 1. minuty (bo pewnie Casadó grałby w 3. lidze).

8

Nieźle się ostatnio znęcają nad Xavim, no ale sam sobie Generał na to zapracował.

Zatrudnił niekompetentnych ludzi, bez doświadczenia i działali jak dzieci we mgle przez większość sezonu. Widać to było od mentalu, przez taktykę, aż po przygotowanie fizyczne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?