5

Są Raphinhe, są Yamale, ale widzisz Neymara po trzech klubach i czterdziestu kontuzjach i japa sama się nieporównywalnie cieszy

0

@Limaker no właśnie ja nie miałem, a piękne to były buty.

4

Morda się cieszy, nie ma co

4

Pokaż sambę, drogi Neymarze

0

xDD "Jezusa czy Barabasza?"

2

Neymar! Neymar! Neymar!

1

Neymar machen ku...

1

Skisnę lekko jak Neymar wejdzie i się połamie

8

Pograne, dawaj Nejmarka

3

Butler naebany pewnie

1

@Kgorecki2500 Barcelona proponuje Kongo. Wybieraj

5

W ogóle zobaczcie, jakie Atletico miało przedmeczówki w tamtym sezonie. I teraz porównajcie wykonanie z tym gównem, które nam zrobili w sezonie 21/22

@blakkudium

2

Ty, ale se przyjął chłop xD Jak Nejmor prawie

0

Tańcz Vini, tańcz

5

Dobra wpuszczaj Neymara dziadu

1

Vinicius po meczu wyjdzie i wykona gest w kierunku transferu do Barcy

1

Dobra, o co chodzi z tym Titanium przed każdym meczem? xd Czemu akurat ta piosenka

0

@RosjaninBut mam zamiar przeczytać książkę

0

Kurcze, przegapiłem

1

@Kgorecki2500 ja ma w tym kraju być dobrze, jak taki gnój, absolutnie podły człowiek ma swoją armię wyznawców i jest u władzy?

5

@RosjaninBut tam nie ma kto jej uświadomić, jak ona wygląda?

1

@FcPortoFan1999 linii Katar Drogioddechowe

1

No i brawo Bośnia

1

@Eklerek i ta koszulka Ukrainy xD The Polish Jester

1

Oby Nejmuś kochany zagrał ze Szkocją

1

Mistrzostwa Świata, ale każdy gra u siebie. Co Wy na to?

0

Jeśli popsują Messiemu drugie foto z pucharem, to ja nie wiem xD Najpierw ubrali mu prześcieradło, a teraz Trump wepchnie mordę przed kamerę i pewnie nie przejdzie mu przez myśl, żeby odejść

0

@RosjaninBut jaki tam w komentarzach jest beton xD

8

Patrzę na Modricia i przypominam sobie, że Iniesty nie było w poważnej piłce w wieku 34 lat, a spokojnie powinien zagrać w Katarze.

0

Ta piosenka zawsze tak głośno leci? xD I czemu Titanium oraz Livin’ on a Prayer lecą co mecz? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?