PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Są Raphinhe, są Yamale, ale widzisz Neymara po trzech klubach i czterdziestu kontuzjach i japa sama się nieporównywalnie cieszy
0
@Limaker no właśnie ja nie miałem, a piękne to były buty.
4
Morda się cieszy, nie ma co
4
Pokaż sambę, drogi Neymarze
0
xDD "Jezusa czy Barabasza?"
2
Neymar! Neymar! Neymar!
1
Neymar machen ku...
1
Skisnę lekko jak Neymar wejdzie i się połamie
8
Pograne, dawaj Nejmarka
3
Butler naebany pewnie
1
@Kgorecki2500 Barcelona proponuje Kongo. Wybieraj
5
W ogóle zobaczcie, jakie Atletico miało przedmeczówki w tamtym sezonie. I teraz porównajcie wykonanie z tym gównem, które nam zrobili w sezonie 21/22
2
Ty, ale se przyjął chłop xD Jak Nejmor prawie
0
Tańcz Vini, tańcz
5
Dobra wpuszczaj Neymara dziadu
1
Vinicius po meczu wyjdzie i wykona gest w kierunku transferu do Barcy
1
Dobra, o co chodzi z tym Titanium przed każdym meczem? xd Czemu akurat ta piosenka
0
@RosjaninBut mam zamiar przeczytać książkę
0
Kurcze, przegapiłem
1
@Kgorecki2500 ja ma w tym kraju być dobrze, jak taki gnój, absolutnie podły człowiek ma swoją armię wyznawców i jest u władzy?
5
@RosjaninBut tam nie ma kto jej uświadomić, jak ona wygląda?
1
@FcPortoFan1999 linii Katar Drogioddechowe
1
No i brawo Bośnia
1
@Eklerek i ta koszulka Ukrainy xD The Polish Jester
1
Oby Nejmuś kochany zagrał ze Szkocją
1
Mistrzostwa Świata, ale każdy gra u siebie. Co Wy na to?
0
Jeśli popsują Messiemu drugie foto z pucharem, to ja nie wiem xD Najpierw ubrali mu prześcieradło, a teraz Trump wepchnie mordę przed kamerę i pewnie nie przejdzie mu przez myśl, żeby odejść
0
@RosjaninBut jaki tam w komentarzach jest beton xD
8
Patrzę na Modricia i przypominam sobie, że Iniesty nie było w poważnej piłce w wieku 34 lat, a spokojnie powinien zagrać w Katarze.
0
Ta piosenka zawsze tak głośno leci? xD I czemu Titanium oraz Livin’ on a Prayer lecą co mecz? xd