0

kogo byśmy nie trafili musimy wygrać jeśli się chce walczyć o Lige mistrzów to trzeba wygrywać z najlepszymi

0

Widzieliście jak Xabi Alonso i Reina obczają zaćmienie? hehe

4

Te całe losowanie to jedna wielka ściema. Przed losowaniem oni już wiedzą kto na kogo "trafi"

0

Barca-Porto
Real-PSG
Juve-Monaco
Bayern-Atletico

35

"Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę i w drugiej poprawiliśmy grę"

Skoro jego zdaniem City zagrało dobrze pierwszą połowe to nie wróże sukcesów. W pierwszej połowie City kompletnie nie istniało tak samo było w Manchesterze

3

już są :)

0

Barcelona line-up (vs Man City): TerStegen - Alves Pique Mathieu Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Messi Suarez Neymar #fcblive

1


7

Spójrz na swój nick ;) i się nie spinaj

3

Jedno serce jedno bicie kocham Barce ponad życie!

1

Nie prowokuj.

8

Bye Bartomeu Bye Bye

0

Na Canal+ Wolski i Rudzki prosto z Camp Nou

0

Już jestem ciekaw reakcji jak będą składy :D

0

Fajny film do tego ta muzyczka

0

Coś pięknego

0

A ja coś czuję,że to Rakitic zagra jako defensywny pomocnik a w obronie Pique-Mascherano

0

Barca dzisiaj nie da sobie wyrwać awansu nie ma opcji

0

Tak jak by ktoś nie wiedział na Canal+ Sport prosto z Camp Nou komentować będą Rafał Wolski i Przemysław Rudzki.

19

Tak poza tematem. Syprzak własnie podpisał kontrakt z Barcelona (piłka ręczna)

0

Co tu zrobić żeby była już 20:40?

1

Najezdzacie na Ronaldo ze nie strzela ze nie ma karnych a jak nas nie daj boze w gran derbi przycmi to zobaczymy co bedziecie pisas i kto bedzie mial bol dupy. Ludzie..

0

Caly czas sie glupio ludzilem ze jednak jakis talent w nim siedzi

34

Moge z czystym sumieniem powiedziec ze z Roberto to klasowego pilkarza nie bedzie

0

ciekawe czy strzeli

0

Strasznie marne te spotkanie jak narazie

1

To juz chyba undiano majenko jest lepszy niz ten Holender

9

Też jesteście za PSG?

20

Pozdrawiam ze szpitalnego lozka wlasnie jestem po zabiegu wyciecia wyrostka oby jutro Barca zagrala perfekcyjnie

0

Mam takie pytanie obstawia ktoś mecze na stronie sts? opłaca się? tam przy rejestracji trzeba na prawdę podawać numer PESEL i załączać kopie dowodu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?