0

już się doczekać nie mogę ale to będzie mecz

0

pełne skupienie Pique będzie miał jak Shakira nie będzie mu codziennie wywijać tyłkiem

0

Kolejny karny z kapelusza dla realu...

0

Kibice robią piękną oprawę a piłkarze mam nadzieję że zrobią piękny spektakl

0

Bedzie gol

0

Xavi gra jak za młodu :D

0

no dziwna zmiana. Messi na skrzydło Fabs fałszywa?

0

jak to nie wpadło

0

tak jak w realu wszyscy na Ronaldo

0

Baloteli sciezy i pierdoli nie biega :D

0

No to baloteli gra z dziewczynkami....

0

przynajmniej biega do obrony

0

Oby nas tylko Balotelli nie zaskoczył

0

Sergio nie do przejscia

0

po chuj ta zabawa pod wlasna bramka?

0

"zagranie alvesa tym razem nie udane" rzadko mu się udaje :D

0

Co trzeba przyznać ale z minuty na minute to Iniesta gra jakoś lepiej

0

Fuck!!!!

0

Cesc>Iniesta

0

Co to jest...

0

Xavi nie wykonuj wolnych proszę cie

0

Druga połowa zapowiada się znakomicie

0

Neymar ajjj. Dziś strzeli

0

A Diego Costa znowu strzela 2:0

0

Pique drybler

0

Fuck minimalnie

0

Oby sędzia nie grał głównej roli

0

kaka w formie

0

Przy strzale Neymara staneło mi serce.

0

Pressing Preesing!! Fuck Yee

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?