0

Dlaczego Hiszpanie dzisiaj grają w Londynie?

3

W końcu koniec ligi mistrzów w Polsacie. Przyznam szczerze,że słuchając tych ekspertów tylko obrzydzili mi ligę mistrzów tych gamoni nie dało się słuchać. Liga mistrzów wraca tam gdzie zawsze powinna być

0

Czy my gramy dwoma szóstkami na Estonie?

0

Norwegów koszulka taka ładna a nam puścili ściek zrobiony w paincie w 3 minuty

0

Co to za gownoburza z budda? Ktoś wyjaśni w dwóch słowach?

0

Xavi sędziemu zaraz przypierdoli

0

Bruno zaciesz niczym Ricardo z F1

2

Al in poszło all in

1

Ukraiński Neymar ładnie to zrobił

0

Ma ktoś taki problem na viaplay,że co jakiś czas mryga wam obraz?

3

Pięknie by było jakby padł na amen Facebook Instagram i podobne temu rzeczy piorące ludziom mózg

0

Arsenal po 27 kolejkach najlepszy atak i obrona w lidze

0

Przepiękny arsenal

7

Na Rumaku poza europe

0

Jak tak nasz nowy Messi z 10 w Brighton? Chyba zgoda,że powrotu do Barcy raczej nie ma

0

@Kuba_1 jakie? Drogie czy jakie?

0

Dobra ta Borussia taka nieprzewidywalna

3

Te spalone to sa naprawdę jakiś wyższy szczyt absurdu

0

Kim jest Ten młody anemik za przeproszeniem co komentuje Lens‐ Monaco? W chłopaku tyle energii,że się płakać chce

0

@Raf_8922 panie musisz pan ppv wykupić

0

Ależ zapowiada się męczycho szykuje się mocne 1-1

1

Aż się boję co nam Xavinieta dzisiaj zaprezentuje oczekiwań nie mam żadnych byle by nie było kompromitacji patrząc,że Granada nam potrafi 3 bramki wpakować

1

Szkoda ze ta usterka nie trwała do końca meczu. Chabiniak to całkiem inna charyzma

1

Wypierdola kiedyś tych nieudaczników na mikrofonach w Polsacie?

1

Znowu dziadek Kasai przeskoczył Muranke? xD

0

@Jackazz był rudy i się dostał to dopiero wyczyn :)

26

Wszyscy mieli polewkę z Mathieu jak przyszedł do Barcy a z tych wszystkich Francuzikow był najlepszy

0

Pan Wiesio bylby dumny z takiej popeliny

1

Stracić bramkę w pierwszych minutach meczu? To już nudne teraz zaczynamy nową erę tracąc na początku 2 połowy.

0

Dzięki Realowi i innym jestem 2800 do przodu za 25 zł takie dni to ja lubię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?