Patrykl145
Dołączył/a: styczeń 2013
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Xavi szykuj się wchodzisz po przerwie bo uj z tego będzie
0
Nico szykuje się ze będzie następnym Moribą czy innym Puczem to znaczy że nic nie będzie
1
Koeman przestań mi Barcę prześladować...
1
Co to miało być ja pieprze
0
Kessie przyjdzie to Nico już murawy niestety nie powącha patrząc jak "tyra" na boisku
2
@Mordzia97 ja również
4
Co by nie mówić Eric ostatnio kapitalna forma
2
Szkoda ze Alves nie zauwazyl ferrana byłby sam na sam..
1
Spokojnie panowie zaraz się rozkręci, wpadnie dembele w pole karne pokiwa albo na odwrót i pocisniemy Levente 1-0
0
@Rust_Cohle no niestety ale Barcelona jest jeszcze półkę jak nie dwie niżej niż city czy Liverpool ale Xavi to naprawi mam nadzieję
1
@PodkarpackiKibic zawsze możesz się przejechać rowerem
0
@busquets5 gra słabo i co z tego? I to z tego że po nim jadą bo podróbka Beckhama nie daje rady
0
Pięknie Lech zakłada siateczki legi xD
3
Brawo lech! Pięknie
2
@masq jego już od 3 sezonów nie powinno być
0
Bednarek znów bierze udział w wstydliwej porażce..
0
@Emhyr no ok jak tak mówisz to pewnie masz rację
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Adama widać wjechał w zespół na mega pompie tak samo jak Memphis a teraz już widać, że ten entuzjazm trochę upadł być może dlatego że Dembele ma świetny okres i nie pozwala Xaviemu rezygnować z niego mimo wszystko jeśli Dembele odejdzie Traore również nie powienien być wykupiony z Woles tak samo się to tyczy Depaya chłop chyba przechodzi flashbacki z United i fajnie by było go sprzedać za dobre pieniądze
0
@koziar widzę że też nie jesteś jakimś tam leszczem ;)
1
3350 dni w serwisie ale ten czas zapieprza
2
Canal plus łączy się z Kanałem sportowym, elegancko im więcej cwiąkały w KS tym lepiej
0
Zmienił się wygląd Facebooka logując się z przeglądarki?
23
Pedri król a ja mam 9 stówek dziękuję ;)
2
Facet gdzie indziej będą na ciebie tak gwizdać i składać ci hołdy jak nie na camp nou? Dembouza zostać
3
Pedri tak mi rób!
0
@KrwawiaceoczyVEB dlatego wolę Gaviego
1
Dembele zostań u nas, nie rób jaj..
0
Oho sztanga nam się złamała
0
Barcelono nie zawiedzzcie mnie
https://superbetplsport.page.link/aKEzRtMkQQMaNX426