PaulFCB
Dołączył/a: marzec 2016
19 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Lipnie że Real nie gra na biało, nie wiem jak wam ale mi się trochę zlewają wszyscy ...
0
Radził bym reset fabryczny ... Bo z tą pamięcią też podejrzane ..
0
System powinien automatycznie wyszukać piosenki z karty sd...
1
Myślę że za dużo się mówi, informacje zaczynają przypominać te dot. Neymara ... a wiemy jak to się skończyło.
7
LIVE: Barcelona say deal for Liverpool's Coutinho should happen this week
http://www.espnfc.com/blog/transfer-talk/79/post/3173963/barcelona-say-deal-for-liverpools-coutinho-should-happen-this-week
0
Polecam aplikacje na Androida 'mobdro' bardzo dużo programów z całego świata ... Nie ma go w sklepie Play trzeba ze strony... A jeśli chcecie polskie kanały to wp pilot ... A jeśli na PC to tylko acestream
0
Tak jak napisałem to są tylko moje odczucia .. w takich barwach bym ich widział po prostu.. możesz sobie myśleć co chcesz ...
0
Jestem wzrokowcem.
Ps. Od początku wiedziałem że Ceballos trafi do Madrytu, oceniając jego rysy ...
0
Neymar zostaje w Barcelonie, tak jak mówiłem od początku sagi :) nic więcej nie dodam
0
Jeśli jest podobny do Xaviego, to jak najbardziej :)
12
Podzielę się swoimi odczuciami:
Mbappe - typowo madrycka facjata
Dembele - z całą pewnością barcelońskie rysy twarzy
Griezmann - nie pasuje ani do Nas ani do Realu, bardziej liga angielska
Dybala - Do Barcy pasuje, natomiast do Realu ani trochę
Hazard - Bardziej Madryt, mniej Barcelona
Coutinho - Barca w 100%-tach
Bardzo proszę o wyrozumiałość.
4
Ney i tak nie odejdzie ...:D
0
W necie jest pełno instrukcji, na pewno sobię poradzisz ..
1
Zainstaluj na nowo stockowego niebrandowanego roma.
2
Jak film jest wyreżyserowany przez Nolana to zazwyczaj jest wybitny.
11
Jak sprowadzą obu to jakoś Paulinę zniosę :)
0
Czarnoskóra obrona Barcy ... To mi się podoba :)
0
A czy on oznajmił że zamierza odejść ?
0
Przestańcie wyzywać Neymara od ku.. i chu.. Jak faktycznie nas opuści to wtedy będziecie się żalić ... Jak można tak obrażać zawodnika swojego ukochanego klubu ....
3
A może to jest ustawka Barcy i Neymara, zemsta za nie wypuszczenie Verattiego, już będą dopinać transfer... A tu jeb ... Takiego wała ... Pocałujcie się w żopu :D
1
Nie wiem czy tu się śmiać czy płakać .... Żeby on był chociaż z 5 lat młodszy ...
0
Jeśli prawdą jest to co piszesz, to nadal jest lipa :/
0
Najważniejsze jest to że zamknęło się okienko w Chinach !! :D
28
Możecie się ze mnie śmiać, ale często oceniam piłkarzy po tym jak wyglądają, jak się nazywają i ogólnie jakie robią na mnie pierwsze wrażenie. W zeszłym sezonie prawie w punkt trafiłem jak sobie poradzą przyszłe transfery Barcy, w tym przypadku mam bardzo pozytywne odczucia, mam nadzieję że się nie zawiodę :)
0
PSG want to sign Coutinho. Liverpool want 100M for him. PSG could sell Verratti to Barcelona to make the deal easier. [Diario Sport]
1
Ja pier..............
6
Daj Messi, że sprzedadzą kilku nieistotnych graczy za jakąś przyzwoitą kwotę i kupią Verattiego za 100, Dembele za te 50 + zmienne i Semedo za 40... A potem się obudzę :/
7
Myślę że gdyby doszło do transferu Dembele i Verattiego .. przeżył bym brak transferu PO ..
11
Dembele, Verratti i Semedo/Bellerin ... Było by pięknie :D