0

Myślę że jakby nasi zawodnicy wyszli na to spotkanie nie wiedząc z kim przyjdzie się im mierzyć byłoby lepiej ( jak i również w meczach z Atletico, realem , Sevilla, Valencia, Juventus). Uważam że za bardzo z dużym respektem albo strachem podchodzimy do tych meczów. Mówi się że najlepszą obroną, jest atak , i my , zamiast grać swoje , posiadać piłkę, naciskać, to się wycofalismy i oddaliśmy piłkę. Wczoraj napisałem że alba i Dest się nie angażują w akcje ofensywne . Jakiś użytkownik mi POJECHAŁ że się nie znam na piłce (może i tak ) , bo jakby Dest i alba poszli do przodu to szybcy zawodnicy psg ( min.mbappe ), byłby nie do zatrzymania. Ale chciałbym zauważyć że taki florenzi i kurzawa nie mieli takich obaw , że im ktoś tam ucieknie (DEMBELE do wolnych nie należy).

0

Chociaż jutro Madryt napisze coś o naszym meczu

0

@BarcaInfo też o tym od razu pomyślałem

0

Ktoś mógłby wytłumaczyć na Czym to polega ,że z poważniejszymi drużynami im się po prostu NIE CHCE ??? Nie widać takiego poweru . Alba wycofany , Dest również. Dlaczego nie gramy swojego.....

0

Zallllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!

3

DEMBELE,... znowu ???? Tak lekko ... aż się końcówka z Liverpoolem przypomina gdzie mógł na 4:0 strzelić

5

@BarcaInfo łezka w oku się zakreciła

0

BAR 5:1 psg tak to widzę

0

@mejsinio a oni nas później 4:0 , i ???????????

4

Srodek Pedri de jong Puig chyba snie ....

0

@Stalówka 98 jeszcze żeby dac mu lewo skrzydłowego, zeby miał mu się kto tam na lewej stronie pokazać, to jakaś prostopadłą czy coś mógłby rzucić, a tak ,to z kim ma grać?? Trincao? Firpo ? Oj , też liczę na puiqa , ale koman za dużo kombinuje na raz i chyba to nie będzie wyglądało dobrze

0

Już z dwojga złego ( jeżeli już jest na boisku) to wolałbym aby busqets zagrał z tyłu , no i za Griezmana,Konrad na skrzydełku i byłoby fajnie

6

Liga żyje???? Przecież Atletico musieli by teraz jeszcze 4 mecze przegrać A my , albo real w tym czasie wszystkie wygrać. Myślę że narazie cholo może spać spokojnie

6

Wszyscy cisną z puiqa ,a zachwycają się nad pedrim , ok, w defensywie pedri daje ciut więcej mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka , ale czy tak jest trzeba byłoby to głębiej przeanalizować. A Poza tym puiq jak dostaje szanse , to szanse też dostają też i inni nowi w składzie ( pjanic , Martin) , a inni nie dostają ( MESSI de jong ) , kto miał mu wyjść na wolną pozycję, raz czy dwa puścił Duńczyk , jak się to skończyło widzieliśmy,alba też nie wychodził w pierwszej połowie. Wszyscy czekali kiedy wejdzie Messi. I uważam że gdyby dostawali szanse na grę odwrotnie, z innymi partnerami na boisku , to i ocena ich byłaby odwrotna

0

@BarcaInfo kostka ? Wydawało się że problem był gdzieś wyżej

0

@Krzeczo do sprzedania ? Kto chciałby go kupić?

1

Busi pokazywał na 11 stke?

1

A , i ten sędzia to się trochę pod nogami plącze

1

Messi za Martina, pedri za pjanica, umtitti za busqetsa, Dest za mingueza

4

@Bartosz85 dokładnie , co sam puiq może zrobić

0

@goma pjanic też jak za karę musiałby grać

0

@tbas nie o to chodziło mi ze lepiej gramy , tylko o ostatni mecz , ze po co ma chodzic caly mecz jak wystarczy ze w końcówce da cos extra i styknie

0

@Fantastyczny Chłopiec po co ma wychodzić od pierwszej minuty ,wejdzie w 85 i wystarczy

0

@Em_DzeJ młody.... da radę....

0

Skład się wydaje spoko , chłopaki powinni walczyć, myślę że pjanic i puiq będą chcieli coś udowodnić, a jakby coś było nie tak to chociaż mamy dobrych rezerwowych

0

Jedziemy !!!!!!!!!!

1

Fajnie, rewanż u siebie

14

A ja chciałbym pozdrowić białą część madrytu, co w 87 min szampany już pewnie schłodzone były i otwarte ???? Hihihi ....

0

Konrad? Moriba?

0

@BarcaInfo nie ważne jak zaczęli, ważne jak skonczyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?