2

@Gary Poziom artykułów spadł, nie będę ukrywać. W zeszłym roku chyba Uszatego pytałem, czy widział, co się dzieje na stronie i czy go to nie boli — odpowiedział, że odkąd sprzedał, to tu nie zagląda i ma to gdzieś. Ciekaw jestem, czy Robertinho ma to samo podejście.

3

@MesQueUnClub_87 Tylko majonez Winiary zamiast masła.

0

@Gary Pokręciłem Anika z Twoją lubą, wybacz — wyleciał mi z głowy jej nick (wielbicielki Filipa Lahma). Anik przecież był z GioW. Wróciłem trzy lata temu :) Jestem dumną, prawdziwą cebulą.

0

@Gary Przegladam te la bambe od dluzszego czasu, ale jak zobaczylem twoj nick postanowilem sie zarejestrowac i Cie zaczepic. Jak tam Grzesiu, wszystko bajlango? Anik tez ok?

1

@Gary Cool story bro ;)

0

@Comentateiro Chciałbym zrobić film o reprezentacji Polski, naszczuć na nich w imię twórczości, ale nie mogę, bo się Polacy spłaczą i nie pójdą do kina. Ach, ta autocenzura twórcza. Za komuny nie było takich rzeczy — nie musiałem się martwić o to, że ludzie nie pójdą zobaczyć filmu i że film nie zarobi na siebie. Wtedy dostawałem hajs od rządu i nie musiałem się martwić. Precz z wolnym rynkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?