Pedri16Future
Dołączył/a: maj 2022
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
aha, sędzia o czym myślał?
3
@Popitek12 top 10 może nie, ale top 11 już tak
1
@Aragorn33 Alvarez nie był zagrożony absencją.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Pubill nie zagra
1
@AmigoBlancos hmm, może dlatego że Flick nie dostał wiele transferów (Rashford, Cancelo, Joan i Roony), a stracił Inigo. Ciężko rywalizować z innymi, jak inne kluby się ciągle wzmacniają.
0
@vangoor jakie 60? Oni mają zdecydowanie więcej szans po takim wyniku na wyjeździe
2
@michal26 Rashford miał setkę.
2
@Bunk420 tylko ten Fermin
1
@Bzyczekk jeden z nich będzie miał dziecko
1
Ale ten Liverpool z 10 porażkami w lidze wygląda koszmarnie.
2
@APTAPT Arsenal na tym stadionie miał dokładnie taki sam wynik jak Bayern :)
1
@Karol145 mój ulubiony komentator. "Sergi Roberto, to jest nie możliwe..."
2
@Pawel13sz Moim zdaniem ma wszystko żeby tak twierdzić. Buffon nie ma ligi mistrzów, Court nic z repką, Casillias nie jest tak długowieczny
0
@Hasszz
o tą wypowiedź chodzi
0
Już jutro Homelander powraca. W sumie pytanie czy tego typu gość nie jest prezydentem...
0
@Colon i dobrze, ile można czekać...
0
Nie wiem, dla mnie żółta
1
Arbeloa w końcu przegrał, ale z mocną drużyną
0
Musiala impostor
1
Po co Davies wszedł w ogóle
4
Ale za łatwo Bayern pozwala na takie prymitywne akcje
1
Carreras z tego co widzę MVP chyba xD
2
Jak to nie jest kartka dla Carrerasa i pana butelki?
0
@Herato tylko PSG jest w stanie
2
@turhiay tak, bardzo kluczowy ich pilkarz
2
Trump już gada jak Hitler
0
@barteq potrafili przed długi czas nie stracić bramki i bronili się dosyć dobrze. To była skrajna rezerwa. W dwumeczu już będzie Hancko czy Pubill. A może nawet Llorente.
1
Kurde, im dłużej człowiek myśli o tym dwumeczu, tym więcej obaw. Atletico już raz nas zniszczyło, jak Yamal dostanie kartkę to pograne, no i w głowie mam ciągle ten sobotni mecz, gdzie grając o jednego mniej potrafili się bronić jakimiś młodzikami.
0
@Encore ty za Motorem jesteś?
0
@Ignareks ten strzał na 2:1, na pewno obroniłby.