1

@AxelF Ja mam podobne z Poznania:)

0

@DONANDRESINFINITY Śmiali się jełopy 15 miesięcy temu, że u nas mroźne minus 12. Karma wraca

0

@tadzik447 Z Kryśką

1

@partymaker Jeśli masz żonę tak ja ja to rozwód pewny

0

@Persempretito Nie uważasz,że z tym 150 procent i w klubie panuje optymizm to temat jest już dawno wyeksploatowany? Nie powtarzaj głupot.(Dotyczy innego twojego jakże inteligentnego komentarza)

0

@pasquda aJak Yamal schodzi na pograniczu pola karnego na lewą nogę i ktoś mu ją wybija to jest wina Yamala ? Also? Odpowiesz sobie sam ?

0

Druga bramka dla Bou w Liverpoolu po błędzie Salaha.

0

@Bogan Masz szklaną kulę? Jeśli coś wiesz czego nie wie Flicka napisz;)

0

@szefo Na takie obcesowe pytanie odpowiedziałem tylko z grzeczności bo mam uczulenie na buców

0

@szefo Dasz lajka to Ci napiszę, może i inni skorzystają.1.Płytkie-ok ok 50 m.od brzegu woda do kolan.2.Plytkie więc i ciepłe.3 Pierwsza klasa czystości.4 Miałem tam firmę przez 38 lat;).5 Przemęcki Park Krajobrazowy...Minusy 1.Trudny dojazd.2 Duża konkurencja w biznesie.3 Ceny jak nad morzem. ps. Autem z Wrocka s piątką ok.godzina z Poznania 50 min.

0

Podziwiam Legię albo niestety Cypr za duży, piłkarze zbyt mocno i kraj zbyt ludny

0

Wyjazd z Boszkowa (znacie to dajcie znać) korek 12 km.Podpowiem. Najlepsze kąpielisko od Sudetów na południu do Poznania na północy.

0

@Faro Za dobrze Ci szło i wszyscy wymiękli:)

1

Biali też u nas głosują jak widać;/

0

@BORO_12 prawie dobrze;)

0

@dawidlampa Barça Real Atletic Atletico Betis

0

@dawidlampa Pedri

0

@dawidlampa Mbappe

1

@Persempretito Znów Yamal bo nie ma sufitu

0

@KrwawiaceoczyVEB Girona raczej spadnie

0

@dawidlampa Młody argentyński nabytek Realu.To kot w worku o czym już od pierwszego pisze notatnik

0

@Yoohoo Można rozczarować dwa sezony pod rząd?

1

@dawidlampa Real Madryt. Nie mają rozgrywającego znów będzie wtopa,granie piachu.

0

@Norbiidolyamal Nie ściągnąłem:)

0

Espaniol,Oviedo,Elche

0

Dawid a można chytrze po pierwszej kolejce

0

@Ptasior I wielkiego idola Madrytu ocierającego łzy:)). Radości rzecz jasna xd.

6

Kto pamięta dzień,w którym Borussia zmiażdżyła Real Madryt ?

0

@Sapos93 Już jest. Na notatniku pękają doopy i mnóstwo sprostowań,że nie powiedział tego co powiedział.

4

Jeśli Laporcie znów się uda (a kombinuje jak koń pod górkę) to powinien dostać złoty medal za zasługi dla Barçy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?