Piotrek1993
Dołączył/a: sierpień 2024
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Manu Kone/Kante za Rabiota i Konate za Hernandeza, za dużo białych na boisku
4
Ale ta piosenka Shakiry wchodzi ostatecznie, na początku myślałem że jest słaba
0
@MesQueUnClub_87 Seksmisja, Psy i Dzień Świra obejrzane, pozostałych nie widzialem, albo już nie pamiętam, dzięki
1
@FcPortoFan1999 Właśnie obejrzałem i mnie zainspirował do tego pytania
0
Odchodząc od tematu piłki nożnej. Ostatnio przekonuje się do polskiego kina, jakie klasyki polecacie obejrzeć?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@RoberDzik over 19,5 czarnoskórych na boisku
1
Po wczorajszym meczu chyba można zaryzykować stwierdzeniem, że Paweł Paczul źle wytypował Ferrana Torresa jako króla strzelców
5
@Faro my już od przyjścia Mbappe nic nie wygraliśmy, teraz nawet nie ma sensu grać w lidze
3
Ten cały Vozinha 6 mln obserwujących na Instagramie xDD
2
Ja dopiero zobaczyłem, że na bramce stał 40 letni Vozinha z drugiej ligi portugalskiej xDD
0
@Szmulek może się poświęca i bedzie sabotował Real od środka xD
2
@MICHU2 trochę porażka skoro Benfica nie gra jednak w Lidze Mistrzów w następnym sezonie
1
@blakkudium przepłacone, Cucurella miewa dobre momenty, ale większość sezonu jest przeciętny
0
Mam nadzieję, że zainteresujemy się Miletą Rajoviciem, to może Real go odkupi od Legii
4
2 dzień mundialu, 3 mecze prawie za nami, a moja tasiemka nadal w grze, co tu się dzieje
0
3 lipca, godzina 20:00, 1/16 finału Mistrzostw Świata, pojedynek Stany Zjednoczone-Iran. Będziemy tam.
2
Fajnie było ale wystarczy tego mundialu, dajcie nam Barcę Flicka
0
W hymnach 1:0 dla Meksyku, nie muszą już grać meczu
8
Ale ten motyw z flagami akurat na plus, przynajmniej przy okazji mundialu
5
Oficjalnie: Polska bez przegranego meczu na Mistrzostwach Świata 2026
1
@Kapitan9 Vinicius Junior, najlepszy gracz w historii futbolu, a marnuje się w takim klubie
1
Ale ten pomysł z rozszerzeniem mundialu wydaje się okropny, w fazie grupowej mało meczy wydaje sie choc trochę interesujących
0
Teraz tylko brakuje żeby Alvarez został w Atletico i złapał kontuzję/zagrał okropny sezon
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
a czemu to Divock Origi skończył karierę w wieku 31 lat? Przecież mógł jeszcze pograć w jakiejś Wiśle Kraków czy Pogoni Szczecin
0
Co się ostatnio dzieje ze światem? Najpierw Ana de Armas w koszulce Realu, a dzisiaj jeszcze papież?
3
Ale muzyka z Interstellara robi robotę
2
@ranger3120 To jest portal o tenisie, kogo obchodzi jakaś Barcelona?
6
@Zoker A może po prostu kwestia tego, że Maja spędziła na tym turnieju dwa razy więcej czasu? I że ma słabsze warunki fizyczne?