0

Manu Kone/Kante za Rabiota i Konate za Hernandeza, za dużo białych na boisku

4

Ale ta piosenka Shakiry wchodzi ostatecznie, na początku myślałem że jest słaba

0

@MesQueUnClub_87 Seksmisja, Psy i Dzień Świra obejrzane, pozostałych nie widzialem, albo już nie pamiętam, dzięki

1

@FcPortoFan1999 Właśnie obejrzałem i mnie zainspirował do tego pytania

0

Odchodząc od tematu piłki nożnej. Ostatnio przekonuje się do polskiego kina, jakie klasyki polecacie obejrzeć?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@RoberDzik over 19,5 czarnoskórych na boisku

1

Po wczorajszym meczu chyba można zaryzykować stwierdzeniem, że Paweł Paczul źle wytypował Ferrana Torresa jako króla strzelców

5

@Faro my już od przyjścia Mbappe nic nie wygraliśmy, teraz nawet nie ma sensu grać w lidze

3

Ten cały Vozinha 6 mln obserwujących na Instagramie xDD

2

Ja dopiero zobaczyłem, że na bramce stał 40 letni Vozinha z drugiej ligi portugalskiej xDD

0

@Szmulek może się poświęca i bedzie sabotował Real od środka xD

2

@MICHU2 trochę porażka skoro Benfica nie gra jednak w Lidze Mistrzów w następnym sezonie

1

@blakkudium przepłacone, Cucurella miewa dobre momenty, ale większość sezonu jest przeciętny

0

Mam nadzieję, że zainteresujemy się Miletą Rajoviciem, to może Real go odkupi od Legii

4

2 dzień mundialu, 3 mecze prawie za nami, a moja tasiemka nadal w grze, co tu się dzieje

0

3 lipca, godzina 20:00, 1/16 finału Mistrzostw Świata, pojedynek Stany Zjednoczone-Iran. Będziemy tam.

2

Fajnie było ale wystarczy tego mundialu, dajcie nam Barcę Flicka

0

W hymnach 1:0 dla Meksyku, nie muszą już grać meczu

8

Ale ten motyw z flagami akurat na plus, przynajmniej przy okazji mundialu

5

Oficjalnie: Polska bez przegranego meczu na Mistrzostwach Świata 2026

1

@Kapitan9 Vinicius Junior, najlepszy gracz w historii futbolu, a marnuje się w takim klubie

1

Ale ten pomysł z rozszerzeniem mundialu wydaje się okropny, w fazie grupowej mało meczy wydaje sie choc trochę interesujących

0

Teraz tylko brakuje żeby Alvarez został w Atletico i złapał kontuzję/zagrał okropny sezon

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

a czemu to Divock Origi skończył karierę w wieku 31 lat? Przecież mógł jeszcze pograć w jakiejś Wiśle Kraków czy Pogoni Szczecin

0

Co się ostatnio dzieje ze światem? Najpierw Ana de Armas w koszulce Realu, a dzisiaj jeszcze papież?

3

Ale muzyka z Interstellara robi robotę

2

@ranger3120 To jest portal o tenisie, kogo obchodzi jakaś Barcelona?

6

@Zoker A może po prostu kwestia tego, że Maja spędziła na tym turnieju dwa razy więcej czasu? I że ma słabsze warunki fizyczne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?