0

@MessiForeverTheBest Boże ciało raz w roku, a teczowi chcą maszerować kilka razy w roku, ci to dopiero mają nie równo... Tak, tak prowokujesz celowo, więc cię karmie

1

@Hosh to samo zrobili 8 lat temu, ludzie mieli dość Tuska i peo, więc wybrali pis, a teraz odwrotnie i tak to się kręci

0

@Aragorn33 był na bezrobociu teraz, brak zajęcia więc się przygotowywał

6

@VegetaPolska wymasuj mnie ty brutalu

0

Stare odgrzewane kotlety, brak młodych wilków

0

@VegetaPolska mnie też boli, masz jakąś radę??

0

@mekston kilka spotkań wyśmienicie,reszta prawie wyśmienicie, a wczasach lepszych gralby jeszcze wyśmieniciej

1

@tristan87 można obalić, ale nie pod kamerą

0

@mekston nie kazdy piłkarz będzie w każdym klubie i każdej lidze grał tak samo. A np Auba u nas grał wyśmienicie, można powiedzieć że był skrojony pod Barcelone

0

@Jakchcesz same fakty wystarczą.

0

Wieczny asystent pierwszym trenerem

0

Może on przyjdzie tu jako asystent!!
Całe życie nim był

0

Dawać tego asystenta!! Będzie kocur z niego

0

@bari_94 pieniądze i jeszcze raz pieniądze, do tego odszedł jako bohater

1

@Popitek12 Sergio Roberto l, riczi puicz,

0

De Zerbi odchodzi z Brighton
Teraz czekać aż tutaj przyjdzie!!

1

@tristan87 takie coś mi przychodzi w mgnieniu oka :)) chwila i już

0

Xavi tańczył bachate z Anna!!
Dlatego ma być zwolniony!!

2

@Comentateiro za bardzo to się panoszy lewactwo komunistyczne, młodzi komuniści robią to co starzy dawniej, czyli walka z kościołem tylko teraz pod pretekstem wolnej nowoczesnej Europy

0

@Comentateiro niczego, a powinien być prezydentem kraju

0

Trzaskowski usuwa krzyże z urzędów w Warszawie!
A świece hanukowe? Z Brauna zrobili debila gdy Chciał je usunąć

0

@mekston ludziom dali trochę wolności aby myśleli że komunizm minął

0

@DonMatteo901 nie jest i nie kreuje się na patologię, więc tobie się nie podoba. Rozumiem

1

@macio_944 tak, tak teraz republike dla beki oglądają,
Ja oglądam tvn albo TVPn

0

@Tasde skoro grali jako gospodarz to byli organizatorem meczu,
Gorszym jest to że jest drużyna i nie mają swojego boiska

0

@patrys218 to jest festiwal polityczny,
Tam już wiedzą kogo wybrać

5

@pt9 skoro grali mu hymn niemiecki to jednak zbyt mądry nie jest

0

@Barcasub to babciowe nie jest dla seniorów,
Poczytaj co to jest dopiero się wypowiadaj

0

@arasz1819 raczej ty ochłoń bo to ja ci to powiedziałem i nie podniecaj sie tak synku

4

@Hosh bo on wie że PiS to peo, tylko zwolennicy jednych i drugich nie wiedzą że to to samo, tylko dochodzą się między sobą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?