Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest Boże ciało raz w roku, a teczowi chcą maszerować kilka razy w roku, ci to dopiero mają nie równo... Tak, tak prowokujesz celowo, więc cię karmie
1
@Hosh to samo zrobili 8 lat temu, ludzie mieli dość Tuska i peo, więc wybrali pis, a teraz odwrotnie i tak to się kręci
0
@Aragorn33 był na bezrobociu teraz, brak zajęcia więc się przygotowywał
6
@VegetaPolska wymasuj mnie ty brutalu
0
Stare odgrzewane kotlety, brak młodych wilków
0
@VegetaPolska mnie też boli, masz jakąś radę??
0
@mekston kilka spotkań wyśmienicie,reszta prawie wyśmienicie, a wczasach lepszych gralby jeszcze wyśmieniciej
1
@tristan87 można obalić, ale nie pod kamerą
0
@mekston nie kazdy piłkarz będzie w każdym klubie i każdej lidze grał tak samo. A np Auba u nas grał wyśmienicie, można powiedzieć że był skrojony pod Barcelone
0
@Jakchcesz same fakty wystarczą.
0
Wieczny asystent pierwszym trenerem
0
Może on przyjdzie tu jako asystent!!
Całe życie nim był
0
Dawać tego asystenta!! Będzie kocur z niego
0
@bari_94 pieniądze i jeszcze raz pieniądze, do tego odszedł jako bohater
1
@Popitek12 Sergio Roberto l, riczi puicz,
0
De Zerbi odchodzi z Brighton
Teraz czekać aż tutaj przyjdzie!!
1
@tristan87 takie coś mi przychodzi w mgnieniu oka :)) chwila i już
0
Xavi tańczył bachate z Anna!!
Dlatego ma być zwolniony!!
2
@Comentateiro za bardzo to się panoszy lewactwo komunistyczne, młodzi komuniści robią to co starzy dawniej, czyli walka z kościołem tylko teraz pod pretekstem wolnej nowoczesnej Europy
0
@Comentateiro niczego, a powinien być prezydentem kraju
0
Trzaskowski usuwa krzyże z urzędów w Warszawie!
A świece hanukowe? Z Brauna zrobili debila gdy Chciał je usunąć
0
@mekston ludziom dali trochę wolności aby myśleli że komunizm minął
0
@DonMatteo901 nie jest i nie kreuje się na patologię, więc tobie się nie podoba. Rozumiem
1
@macio_944 tak, tak teraz republike dla beki oglądają,
Ja oglądam tvn albo TVPn
0
@Tasde skoro grali jako gospodarz to byli organizatorem meczu,
Gorszym jest to że jest drużyna i nie mają swojego boiska
0
@patrys218 to jest festiwal polityczny,
Tam już wiedzą kogo wybrać
5
@pt9 skoro grali mu hymn niemiecki to jednak zbyt mądry nie jest
0
@Barcasub to babciowe nie jest dla seniorów,
Poczytaj co to jest dopiero się wypowiadaj
0
@arasz1819 raczej ty ochłoń bo to ja ci to powiedziałem i nie podniecaj sie tak synku
4
@Hosh bo on wie że PiS to peo, tylko zwolennicy jednych i drugich nie wiedzą że to to samo, tylko dochodzą się między sobą