Qba2312
Dołączył/a: czerwiec 2025
Wolsztyn
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajnie, że Antonelli jeszcze młody z gorącą głową. Przynajmniej się dzieje
1
@mekston wychodzi brak doświadczenia, ale potencjałem zjada Russela, co nie powiem, ale cieszy
1
@Rastafarnianin zawsze wynosimy butelki w jakiejś mniejszej reklamówce przy okazji zakupów, w ostatnich dniach uzbierało się ich więcej, więc dostałem od żony wór na śmieci z butelkami. Czułem się jak jakiś bezdomny idąc przez osiedle
2
zastanawiam się, co oni w tym tirze kurna robią... przez 5 minut sprawdzają i nie potrafią pokazać 3 ujęcia sędziemu... to jest ich jedyne, pieprzone zadanie
0
ale Lewy się tam musi gotować, że to nie mu wpada :)
3
Faul bezprzewodowy
4
W życiu bym nie powiedział, że będzie taki dzień, gdzie Barcelona żegnając polskiego piłkarza nazwie go Legendą. Duma!
6
Trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Dziękujemy Legendo
1
Roony jak już dotknie tyłkiem ławki to jest do niej przyspawany na amen, szkoda mi go
1
Widzę że bardzo chcą ich do tlenu podłączyć
0
Szkoda że tak spuściliśmy z tonu
1
@Iniesta8i pewnie jak valverde stracił pamięć z wydarzeń przed gongiem
0
@Vekk co krzyczą?
1
@Jakchcesz to prawda, ale dziś aż się prosi trochę pocisnąć i skończyć z manita
0
@18Pawel99 może i ma, ale on na boisku zwyczajnie nie myśli i tyle
0
W profilu Rashforda, największa wada jest brak IQ
0
Ile to takich wykończeń widzieliśmy w tym sezonie?
0
@draxidox chyba najbardziej irytujący komentator. Nie dość że kibic realu, to jeszcze te jego filozofie
3
O której sparing się kończy i zaczyna El Clasico?
8
Powiem wam, że z X od zawsze korzystałem bardziej w kierunku tematów motoryzacyjnych, bieżących wydarzeń na świecie i inwestycyjnych. Kont związanych z piłką nie obserwuje, praktycznie nic na ten temat nie wyszukuje, ale od wczoraj co drugi post to jakiś mem z realem. Nie powiem, mordka się cieszy, gdy w końcu to nie u nas takie dymy codziennie
10
czyli to prawda, że to stolik źle stał
11
Nawet generałowi się oberwało
1
@macio_944 zaprawdę masz absolutną racje
4
Co to za przepis w ogóle XDD
ręka to ręka
1
Jak można varu do tego potrzebować XD
0
@barcelonaLM my jednak troszkę bardziej się kompromitowaliśmy po drodze
0
marzę o tym, zeby dawać żółte kartki jeśli przy sprawdzaniu potencjalnego karnego, okazało się, że była symulka
1
Nie myślałem że będę oglądał mecz Ligi Mistrzów z defensywniejsza drużyna niż Atletico. I to jeszcze z Premier League xd
1
@clyde świetne to jest, człowiek od razu chętniej wpłaca, gdy widzi, że wpłacone pieniążki trafiają do konkretnych dzieciaczków. Świetna sprawa
2
Wczoraj przez cały mecz nie mieliśmy tylu przerw w grze co tutaj przez pierwsze 20