QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ten wąs niejedną p**dą trząsł... ;D
0
Ja to bym nie podejmował decyzji pochopnie. Niech znajdzie się najpierw nowy trener i niech on określi czy widzi Gomesa w swojej drużynie czy nie. Ja osobiście bym go zostawił na kolejny sezon, no chyba że ktoś naprawdę oferowałby korzystną sumkę, czyli taką dzięki której Barca by wyszła na kupnie i sprzedaży Gomesa na plus.
0
Jeśli faktycznie tak było, to cofam co powiedziałem w pierwszym poście, ale podtrzymuję to z drugiego posta.
0
Ale jest na to jakieś wiarygodne źródło? Bo ja sobie takich rewelacji nie przypominam na tej stronie chociażby (w postaci artykułu).
0
No i dziwisz się? Alves końcówkę pobytu w Barcelonie miał bardzo nierówną, żeby nie wspomnieć jak długo grał kaszanę i nagle odzyskał formę, gdy powrócił temat przedłużenia jego kontraktu...
Pożegnanie z Alvesem było słuszną decyzją, dla obu stron. A to, że nie znaleźli mu godnego następcy to już inna sprawa. Ale jak słusznie zauważyłeś, gdy Roberto zaczynał na PO, to grał na tyle fajnie, że wszyscy byli zadowoleni i szybko o Danim zapomnieli. Po prostu teraz zmieniła się perspektywa, bo Roberto z czasem okazał się kiepskim PO, a Vidal najpierw nie grał, a potem wypadł do końca sezonu. Z kolei Alves w Juve przeżywa drugą młodość (ostatnio), ale jakoś wątpię by przeżywał to samo dalej siedząc i męcząc sie w Barcelonie, takie zmiany otoczenia dobrze robią.
0
Jak chcieli się go pozbyć? Weź nie siej herezji malkontencie. Chciał odejść sezon wcześniej, ale go jeszcze zatrzymali na jeden (poprosili, bo był ban), Dani się zgodził, a po sezonie już nikt mu nie robił przeszkód w odejściu, bo i tak siedział tu dłużej niż chciał. Po tej przysłudze mieli jeszcze mu utrudniać odejście i żądać nie wiadomo ile za niego?
0
Ładnie ten murzyn zakręcił Alvesem
0
Barteo + elrubio = Janusze ekonomii
0
Jakby nie patrzeć, Mourinho ma przeszłość Barcelońską, ma to słynne DNA, więęęęc... :P
2
Ja o tym już od dawna trąbie, a w odpowiedzi często słyszę, że wyciąga niemożliwe piłki. Owszem zdarza mu się coś kozacko uratować, ale przy strzałach prostszych albo sam na sam stoi często jak słup, nawet ruchu nie wykona.
0
Tak jak mówi Tollusiek. Z dwójki Valverde - Unzue wolą tego pierwszego, zresztą ja też. Tylko skąd nagle u co niektórych zaczęły się pojawiać zachwyty nad nim? Jeszcze do niedawna, gdy spekulacje obejmowały więcej nazwisk, nie był zbytnio rozchwytywany.
0
Oprócz tego, ze o żadnych 100 mln sobie nie przypominam, to za wymienionych piłkarzy to chyba tylko za Turana wpadnie jakiś sensowny grosz, Alcacera na pewno nie sprzedadzą, zresztą to byłby idiotyzm, a za pozostałych będą symboliczne sumy, jeśli w ogóle.
0
"Mają 100 mln resztę graczy by kupili z pieniedzy za sprzedaż Turana,Alcacera,Mathieu,Tello,Vermaelena itp"
Że co?
7
Ramos skamlący o kartkę, ten gość nie ma chyba godności. xd
0
Azpilicueta to by było coś, nie to co ten przereklamowany Bellerin.
0
Nikłe szanse, wątpię by ktokolwiek postawił w końcówce sezonu twarde warunki Realowi.
0
Krychowiak nie miałby racji bytu w Barcelonie, totalnie tu nie pasuje, brak mu odpowiednich umiejętności. To dobry zawodnik, ale nie taki klub. To jest typ pomocnika, którego największą zaletą jest to, że jest dobrym "przecinakiem" i głównie to jest jego atutem. Ma braki techniczne, które go dyskwalifikują.
9
Mallenco dzisiaj bardzo dobrze mecz prowadził, żadnych błędów większych i mniejszych chyba też nie.
4
To chyba inne mecze oglądaliśmy. Gomes dzisiaj aktywny i z przodu i z tyłu. I odbierał piłki i zagrywał dużo do przodu niezłych piłek.
9
Caicedo zszedł, bo wkurwiał wszystkich, włącznie z trenerem Espanyolu
0
Neymar holuje i holuje, a pożytku z tego niewiele (może jakiś strzał? podanie?). Suarez ewidentnie bez formy. Rakitić rusza się jak wóz z węglem.
Cieszy niezła gra Gomesa, ale pachnie tu stratą punktów...
0
Gomes słabiutko bo? Dla zasady trzeba napisać?
0
Gomes dzisiaj jeden z lepszych...
0
Znowu na stojąco grają, zero dynamiki, zero elementu zaskoczenia.
0
Ale tez nie jest tak, że trener nie ma tu nic do gadania.
0
To taka sztuka poprawiać relacje u swoich kibiców?
Jakby faktycznie miał w przyszłości zostać prezydentem klubu (a lepiej nie), to będzie na nim ciążyła łatka twitterowego awanturnika. Nic do tego nie mam, śmieszny mnie to nawet, ale na prezydenta ktoś taki się nie nadaje, jest spalony przez swój wizerunek. Prezydent musi umieć być dyplomatyczny, a obawiam się, że Pique mógłby mieć z tym problem.
1
No właśnie na odwrót, bo przepychanki na Twitterze na pewno dobrego PR'u nie robią.
1
Nie spartol tego jak chcesz tu jeszcze kiedyś wrócić!
0
A masz jakiś dowód na to przekupstwo? Czy tak gadasz aby gadać? Urojenia?
3
"Islamizacja Realu" - matko, co za brednie przychodzi mi tu czytać...