QuentinTarantino
Dołączył/a: lipiec 2015
Trójmiasto
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja miałem 2 miesiące temu problem, wybrałem pakiet, zapłaciłem przelewem z ING, ładuje się strona player.pl z zatwierdzeniem dokonania transakcji i... i ładuje, i ładuje... zawiesiła się! Odświeżam. I tu zaczęły się problemy. Bo przelew poszedł, kasy z konta ubyło, ale strona player.pl tego nie odnotowała. Już nie pamiętam jak to wyglądało, ale cały czas jak wracałem do strony z potwierdzeniem to ładowało i ładowało. Odpuściłem i obejrzałem mecz na necie, na innej stronie, licząc ze za jakiś czas player.pl się ogarnie... I tak zleciało kilka dni, i nic. W końcu napisałem do BOK i oni to odblokowali, ale postanowiłem sobie, że w razie następnych problemów, odpuszczam i przerzucam się na słynnego sopcasta.
Kilka dni temu jak próbowałem odnowić dostęp, to przy wybieraniu płatności z ING wyskakiwało, że opcja płatności z ING jest niedostępna. Podziękuję, ci kretyni chcą dostarczać usługę, a głupiego systemu płatności nie potrafią ogarnąć by działał jak należy. Widać, że gamonie mają powiazania z TVN-em. Dzisiaj spróbuje obejrzeć na sopcascie słynnym, właśnie szukam do niego instrukcji... :P
0
Okej, już patrzę!
0
Wytłumaczy mi ktoś jak korzystać z SopCasta? Zainstalowałem go. Ale jak znaleźć transmisję meczu, gdy już się rozpocznie?
0
Szkoda że nie wziął Vidala zamiast Rafy. Rafa i tak pewnie murawy nie powącha, a w razie co dobrze mieć na ławce zmiennika dla Alvesa, w pomocy w razie czego ma kto grać.
0
Jak już wydawać grube pieniądze na kogoś, to na doświadczonego defensora z marką. A nie jakieś młode koty w worku, co nigdy na światowym poziomie na grali.
0
Mówta co chceta, ale jak dla mnie obecnie najlepszy duet stoperów tworzą Bonucci i Chiellini z Juve, więęęc... najchętniej widziałbym w Barcelonie tego młodszego - Bonucciego! Oczywiście problemem pozostaje to, że Juve wcale nie musi chcieć się go pozbywać, nawet za sowitą sumkę. Ale pomarzyć można, a kto wie... :)
Dziwią mnie te zachwyty nad niesprawdzonymi markami, jak te Marquinhosy, Laporty, Stones'y itp. Przecież to są koty w worku za GRUBE pieniądze. Oni nigdy nie grali w piłkę na najwyższym poziomie! Co z tego że młodziutcy? Jakieś mokre sny z młodymi chłopakami chyba niektórzy tu mają...
Fajnie ściągnąć kogoś młodego, perspektywicznego, ale nie za grube miliony, za takie pieniądze to tylko sprawdzone marki!
0
Z serie A to mi by się marzył Bonucci :)
0
No tak, tak, ja też w to nie wierzę, po prostu się dziwię autorowi, że tak ostro poleciał.
Choć też uważam, że komuś można by dać odpocząć, sytuacja w tabeli daje taki komfort (zwłaszcza w obliczu dwumeczu z Atletico), nawet w przypadku meczu z Realem.
7
Jak dla mnie to to jest jakieś totalnie science-fiction. Rozumiem 1-2 niespodzianki, ale nie pół składu, w tym praktycznie całą pomoc!
1
Szkoda Rudego, po Pique i Mascherano to Mathieu jest najlepszym stoperem w drużynie, czy się to niektórym podoba czy nie.
A w razie jakby Alba wypadł to nie ma nominalnego zmiennika dla niego...
0
Ale heca, mało brakło, a beznadziejna Brazylia rzutem na taśmę wygrałaby 3-2. Paragwaj lepszy, ale wraz z upływem czasu zaczęli puchnąć i w ten sposób z 2-0 skończyło się na 2-2. Szkoda, że Brazylia nie przegrała, raz - nie zasłużyli nawet na punkt moim zdaniem, dwa - może by zwolnili tego marnego Dungę.
Alves na 0, zawalił bramkę, a potem w końcówce dał wyrównanie, choć spora w tym zasługa Iturbe, który miał dużo sił, bo wszedł z ławki, a który go tylko odprowadził wzrokiem.
W Brazylii nie było komu pociągnąć tego, coś tam Hulk próbował strzałami z daleka, po jednym z takim strzałów wyplutą piłkę dobił Oliveira, ale i tak w pamięci pozostanie strzał Hulka w przeciwnym kierunku - OD bramki rywala! XD
2
Brazylia totalne 0...
1
Tak z urzędu Curtois miałby wskoczyć do bramki? A z jakiej paki niby? Jakby Bravo dalej tak pewnie bronił jak teraz, to nie widzę sensu zmieniać obsady bramki.
0
Szkoda Ter Stegena, ale ma chłop po prostu pecha, bo Bravo jest praktycznie nieomylny. Musi się pogodzić z ławką na mecze ligowe, a jak nie, to niech odejdzie, bo nie wyobrażam sobie by miał szantażem wywalczyć sobie miejsce w bramce.
A co do Curtois... nie oszukujmy się, On tez nie chciałby siedzieć na ławce, bo gorszy od Ter Stegena na pewno nie jest, a i karierę ma bogatszą jakby nie patrzeć. Wątpliwe by odpowiadał mu taki podział ról bramkarzy jak jest teraz w Barcelonie, jest za dobry i ma za silną markę (silniejszą niż MAtS). Ale kto wie...
0
Aaa, okej, to już wszystko jasne, spoko :)
0
Ale o czym ty do mnie gadasz? Jak to się ma do mojego komentarza?
Mój koment był odpowiedzią do twojego pierwszego. Nigdzie tu nie pisałem o zachowaniu Barcelony i jej zawodników, ani o Interze, ani jakichś zraszaczach... więc o co kaman?
0
może niekoniecznie cały klub, bo to zbytnie uogólnienie, ale poszczególni zawodnicy pokazali ładny gest
0
Jak się nie uda sensownie wzmocnić defensywy, to może by spróbować dać mu szansę, ale właśnie na obronie, ostatnią...?
0
Dla Pogby nie ma miejsca, pomocników mamy wielu.
7
"Chcielibyśmy oglądać Argentynę lepszą niż suma umiejętności jej zawodników" - otóż to.
0
szkoda, bo chciałem ładnie na telewizjadzie, pierwszą połowę na ładnym holenderskim streamie oglądałem http://www.sport365.live/en/main
0
link nie działa
0
Tylko u mnie na telewizjadzie na kanale Eleven jest czarno?
3
0
Mi też. A Grosicki Alvesa, ale w tym negatywnym sensie, gdy coś psuje.
0
"Przede wszystkim brawo za pewne wykorzystanie rzutu karnego - w Barcelonie to nie lada wyczyn."
Pozamiatane!
0
Dała pewność, że Pique nie zgarnie czerwonej, co poskutkowałoby jego absencją w meczu z Realem. Przekonujące?
0
On po Pique i Mascherano jest najlepszym środkowym obrońcą, czy Ci się to podoba czy nie.
0
Widocznie Bartra jest zbyt cienki.
0
Coo? Mascherano był świetny, wszędzie go pełno było!