0

"Jest hipokrytą, mówił, że najważniejsze dla niego są osiągnięcia sportowe puchary itd. w Barcelonie miałby to a tak poleciał nie na osiągnięcia sportowe a finansowe jak Neymar, śmiech na sali."

No i okej, tylko w takim razie gdzie tu Barca się ośmieszyła? Co można było więcej zrobić w sytuacji, gdy piłkarz ma podejście takie jak wyżej opisałeś?

0

"I taka myśl na koniec. Gdyby Bartek dał Grizowi ultimatum i powiedział " szanujmy sie masz czas do xx żeby podać decyzje" to tylu samo krytykantów (może nawet Ci sami) napisali by że prezydent uniósł się honorem i przedłożył go nad dobro klubu... "

O jakie to prawdziwe, na 100% by tak było. Januszom z tej strony zawsze by coś nie pasowało i wszystko wg. nich można by było zrobić lepiej.

0

"Nadal uważam, że można było jednak Antka przekonać do transferu, tylko jak ktoś nie potrafi prowadzić rozmów, to tak się kończy, jak w tym momencie. "
Czyli uważam, że źle to zrobili, mogli to zrobić lepiej, sam nie wiem jak, bo się przecież na tym nie znam, ale na pewno się dało zrobić to lepiej.
I jeszcze Iniestę w avatarze bym zamienił na Janusza nosacza z memów. :P

2

O jakiej porażce zarządu mowa? Griezmann był niezdecydowany, ale w końcu zdecydował i wybrał tak, a nie inaczej. Co można było więcej zrobić? Porwać go?
Czy może przekonywać go za wszelką cenę i przebić ofertę kontraktu Atletico? A co jakby i tak wolał zostać w ATM? Też porażka?

1

No tak, a przecież Atletico to biedaki, zakupy w Biedronce robią.

0

No i bardzo fajnie, że tak szybko się wyjaśniło, należy to docenić. Griezmann lubi robić show, ale widać zna umiar, nie ciągnął tego w nieskończoność trzymając wszystkich (i Barcę i Atleti) w niepewności do końca okna, to się ceni! :)

0

Myślę, że prędzej czy później Pep zechce spróbować swoich sił z reprezentacją.

0

Pobudka, Naker wstawaj, zesrałeś się.

0

Ojej, zabierasz zabawki z piaskownicy i idziesz obrażony do domu?

0

Nie przesadzaj, zamieniłbym "jak tylko" na "czasem gdy".

2

Myślę, że w finale zmierzą się te same zespoły co 20 lat temu - Brazylia i Francja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szkoda, że tam w Barcelonie nie pracują tacy spece jak u nas na fcbarca.com, którzy wiedzą jak załatwiać wszelkie sprawy w świecie wielkiego futbolu... :P

2

Przeczytałeś w ogóle artykuł? Przecież jest właśnie o tym, że Barca rozgląda się za ewentualnym GODNYM następcą Holendra w razie jakby ten CHCIAŁ odejść. Ani Barca go nie wypycha, ani żadnego Pinto by nie było.

1

Grajmy milionem napastników, skrzydłowych i ofensywnych pomocników, ale jak kto zapyta jakie by to miało być ustawienie to zawsze "Paaanie, u Valverde 4-4-2, a jakże!". Typowe. XD

4

Kolejny przykład na to, że Janusze zawsze będą niezadowoleni i nic im nigdy nie będzie pasowało. Rozumiem, ze jakby dali ponad 50 melonów z jakiegoś młodziaka z Brazylii, to już by było okej i w końcu udany transfer Barcy?

9

Cichaj tam Janusz.

0

Ja to wiem i Ty to wiesz...

0

Jakby był naprawdę dobry, to już dawno topowe angielskie kluby próbowałyby go wydrzeć, a skoro się tak długo tutaj ostał... Chce to niech idzie, droga wolna, nic na siłę.

9

Argentyna trzeci najlepszy wynik? Wy się dobrze czujecie? XD

0

Przeczytaj jeszcze raz choćby nagłówek tego artykułu i zastanów się czy to co napisałeś w pierwszym komentarzu ma sens...

0

"Zresztą trochę to słabe, że jak widać w Barcy opaskę przyznaje się za staż a nie za faktycznie odgrywaną rolę w szatni."

A skąd Ty wiesz kto jaką rolę odgrywa w szatni i czy ma odpowiednie cechy charakteru? Byłaś w szatni albo znasz ich osobiście?

0

Nigdy nie widziałem Iniesty jakoś specjalnie mobilizujacego kolegów... Nie wiem też jak mierzysz tą "jajeczność" u niego.
Więc jeśli Andres mógł być kapitanem bez względu na braki charakterologiczne, to i Messi czy Busquets mogą.

0

A co Was to tak boli? Przecież to nie nasza repra. Szkoda, że z Niemcami w grupie nie jesteśmy, takiemu Neuerowi, który nie grał cały sezon łatwiej byłoby bramkę władować. ;)

0

Nie widzę tego Masche, oj nie widzę...

0

Nawet na początku poprzedniej dekady grali w dość luźnych, nie tak jak w 90., ale też znacznie bardziej obwisłych niż obecnie.

0

Za samo nazwisko to może i jest top 3, ale jak spojrzeć na jego grę w tym sezonie, to już powątpiewam. Jak w przyszłym sezonie Suarez znów będzie się wykazywał taką dyspozycją jak w tym, to myślę że z czystym sumieniem będzie go można wykreślić z tej umownej top 3.

1

Skąd się biorą tacy Janusze, którzy stawiają Roberto wyżej od Azpilicuety, Carvajala, Nacho w grze na PO? Przecież to nawet śmieszne nie jest.

2

Ma przebłyski, ale wydaje się, że Barca to dla niego za wysokie progi. Najbliższy sezon to dla niego ostatni dzwonek by coś pokazać, ma już 24 lata, Iniesta odszedł, kiedy jak nie w przyszłym sezonie.

5

I porównujesz Denisa do Rakiticia? Przyganiał kocioł garnkowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?