RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pytanie do La Rambli: czy ktoś będzie się dziś na gola chamił?
0
@Borneo piszesz że NOTARIUSZ kłamał "(...) sztab kłamał łącznie z notariuszem"... Ja się pytam gdzie dowody na to, że notariusz kłamał, bo za takie pomówienia można mieć wytoczoną sprawę, gdyby jakimś dziwnym trafem notariusz, którego pomawiasz dotarł do tych wypowiedzi ;)
0
@Borneo musisz mieć mocne dowody na to że notariusz podpisał akt wiedząc, że nie jest on zgodny ze stanem faktycznym. Chyba te dowody zaprezentowałeś organom ścigania a nie rzucasz tylko pomówieniami na funkcjonariusza publicznego?
3
Widzę że Borneo dostał się do redakcji
1
@D10SLEO Ale Trzaskowski robi to żeby mu pomóc przecież, przecież Trzaskowski nigdy nie zrobił nic złego prawda @Borneo ? Przecież to w ogóle nie jest gra polityczna na zwykłym człowieku i zbicie kapitału, że jaki on nie uczciwy. Prawda? No wiadomo, że prawda co nie?
A tak serio, przynajmniej Nawrocki nie odwrócił się od niewygodnego pytania i odpowiedział na nie. Nie to co Trzaskowski, gdy zapytali się go o aferę reprywatyzacyjną, gdzie parchnął, zaśmiał i zamiast odpowiedzieć to zmienił temat XD no ale zaraz się dowiemy dlaczego tak to zrobił, zaraz wybielą go obrońcy, że przecież nie musi się tłumaczyć. Ale Karol to już musi bo jak to tak.
2
@Kgorecki2500 pamiętaj, gdy temat jest Tuska to mile widziane jest minięcie tematu i przypomnienie coś o PiS lub Konfederacji (nawet jeśli KORWIN z Konfederacją nie mają nic wspólnego, no ale cóż). Natomiast, jak Ty w temacie o Mentzenie napiszesz o Tusku lub Trzaskowskim to Cię zjedzą XD czego nie rozumiesz?
0
@FcPortoFan1999 no to jeszcze sobie chwilę poczeka w takim razie, tak z 8 godzin
1
@BobSwagger tak ja wiem, że na Tuska głosowaliście bo wiedzieliście że nic nie spełni, a żeby tylko odsunąć PiS od władzy XDDD czyli dla Was bez różnicy w jakim bagnie się taplacie :) popisowa logika
0
@BobSwagger niestety nie nabrałem się bo nie miał okazji rządzić i sprawdzić czy spełni swoje obietnice. Tusk niestety miał okazję i wszystkie olał :) najbardziej mi się podobały słowa: "Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony". Oczywiście, nikogo nie wyrzucił, a chyba nie muszę mówić ile było podwyżek podatków za czasów Tuska :) po drugie zaufam słowom Trzaskowskiego, który powiedział, że nie ma nic gorszego jak oddać pełnię władzy jednemu obozowi. Więc nie mogę na to pozwolić
1
@BobSwagger nie wolę, są dla mnie na równi, ale za młodu dałem się nabrać na wolnościową gospodarczą gadkę Tuska. To był ostatni raz kiedy dałem się nabrać na wszystkie twory polityczne sygnowane tą osobą :) w drugiej turze jeśli wejdzie Trzaskowski zawsze zagłosuję na oponenta
4
@BobSwagger >rozum w głowie
> głosowanie na Rafała
wybierz jedno
1
@Ls0811 a najlepsze jest to, że całą dyskusja zamyka się tym, że jak jedna tak i druga strona w akcie notarialnym poświadczyli, że sytuacja opisana w akcie miała miejsce. I notariusz nie ma obowiązku ani narzędzi do tego, żeby zweryfikować jak było na prawdę więc to co zostało podpisane w formie aktu jest prawdą. I nic dadzą rzekome oświadczenia pana Jerzego czy Nawrockiego na zdjęciu. Ale jak nie masz do czego przyczepić się do kariery politycznej to próbujesz ukręcić aferę z prywaty XD
7
@July_6_BcN akurat życzenia nowotworów to znak rozpoznawczy niektórych członków La Rambli, dziwnie że sympatyzujących z Rafałem :)
0
@MadafakinGuy ale sprzyciarz z ciebie, ale co byś nie wstawił nadal nauka jest przeciwko tobie :D
2
@ali3gator jeszcze lepiej, równa klapsy do niepłacenia alimentów XD lewicowa logika
0
Zarząd Autobusów XDDDDD
0
- Jakie cechy osobiste posiadasz?
- Nawrocki kupił mieszkanie
No w punkt, cytując klasyka
3
Czy prowadząca zawsze przed wypowiedzią Trzaskowskiego będzie przypominała pytanie i rzucała jakieś tezy, do których od ręki może się ustosunkować Trzaskowski?
1
To jest skandal sędziowski
1
@Irmscher10 przecież sam Trzaskowski mówił jeszcze kilka lat temu, że najgorsze co Polacy mogą zrobić to oddać władzę jednemu obozowi. Chyba nie możemy sprzeciwiać się takiemu autorytetowi?
0
@MesQueUnClub96 który to już raz w tym roku? z 3 będzie?
0
@July_6_BcN a to na SGGW studiowałem cały tydzień i to zaocznie więc się nie wypowiem XD i to jeszcze 14 lat temu ;(
0
@July_6_BcN studiowałem na UKSW i na WAT i nie ma tam straży. Szczerze nie znałem żadnej z taką strażą oprócz UW
3
@Luciano99 mistrz wódzitsu
2
Po meczu już sobie darowałem wchodzenie i pisanie pod wpływem emocji, ale dzisiaj kiedy już prawie przyzwyczaiłem się do uczucia towarzyszącego po meczu napiszę parę słów od siebie. Niewyobrażalny smutek bo chłopaki dali nadzieję. Całe 5 minut byliśmy w finale, całe 5 minut (z 210) prowadziliśmy wynikowo w tym dwumeczu i dzieliły nas 2 minuty od finału. To był wspaniały dwumecz, który mógłby emocjami podzielić się ze wszystkimi innymi meczami sezonu a i tak byłby to nadal najlepszy dwumecz jaki widziałem w życiu (nie mówię tu o pojedynczych meczach jak z PSG czy finały LM).
Ale od początku. Przed sezonem wiele osób narzekało, że nie mamy kim grać, że Real to wytrze nami podłogę, mają Mekambe i wszystko a my nie mamy nic. Zapewne większość brałaby ten wynik (udział w półfinale LM i odpadnięcie bez kompromitacji) w ciemno. A dzisiaj widzę pytania czy nadal ten sezon jest kozacki. Naprawdę? Patrząc na to w jakim miejscu byliśmy przed rozpoczęciem sezonu i jakie wizje były snute to tak, udział w najlepszym sportowo półfinale LM posiadając najmłodszą ekipą w tej edycji + 3 ważne absencje to jest świetny wynik. Do tego wszystko w lidze jest zależne od nas i mamy dwa trofea. Jeśli to nie jest świetny wynik to ja nie wiem co nim jest. Już nie mówię o stylu jaki Barcelona prezentuje na ten moment w porównaniu do stylu za czasów np. Xaviego.
Szkoda, że nie udało się z LM, sam siedziałem przed TV przez 10 minut po zakończeniu meczu wycierając łzy w koszulkę Barcelony. Ale nie były to łzy rozczarowania, tylko emocji jakie ten zespół mi dał w pierwszym meczu odrabiając 2 bramkową stratę i w drugim meczu robiąc dokładnie to samo.
1
Ferran 12 zawodnik Interu
0
@July_6_BcN jak mają akordeon to nie są Hiszpanie XD
0
Chyba nie doczekamy się tego deszczu
1
Norris męczy się 4 okrążenia żeby wyprzedzić na pół okrążenia Maca XD
1
Pierwsze krople deszczu na kamerze Oscara