RafiVeB
Dołączył/a: marzec 2023
Warszawa
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Rodowici Francuzi z francuskim dowodem. Tylko tacy przypieczeni bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Źródło: No mówię Ci stary.
1
@draxidox PRIME MMA chyba już telefon rozgrzewa i szykuje co-main event.
0
@molibden Monika Płatek? To Pani?
0
@LM10GOAT "Nie generuje pełnego przekonania w zarządzie". WTF? A generuje jakiekolwiek? Co to za zarząd? Szombierek Bytom?
28
@Luciano99 Ja to się zastanawiam gdzie jest seria #codzienneZdjęcieMessiegoDoPowrotuDoBarcelony. Gość oszukał 40 milionów La Ramblowców
0
@Mezocyklon87 ej ale to nie do Lewicy tak, do Lewicy nie
1
@Deviler A to zupełnie nieważne. Tutaj na słowo czarna/czarny niektórzy dostają małpiej gorączki. Nieważne, że to normalne słowa/powiedzenia są powszechni obowiązujące i nie uważane za obelżywe. Nikt tak nie zrobi damy lekkich obyczajów z logiki jak lewa strona :)
7
@tbas szkoda że tak mało ich tam było i nie wycinali czegoś cięższego
0
@tomek8756 No bo jest idealnym autorytetem dla ciemnych. Przecież nawet tutaj gdyby te słowa nie były skierowane do kogoś z Barcelony to lewa strona by nie miała z tym problemów xDD
0
@Kidd a gdzie podsumowanie poprzednich? Bo ja dwa razy już nie wiedziałem tabeli :D
1
@Kidd
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9 Albon
10. Norris
1
@Kidd
1.Verstappen
2. Verstappen
3. RB
4. Verstappen
5. Max, Hamilton, Perez
6. Max
9
@bari_94 zaprowadziliby w końcu porządek w tej zaściankowej Francji
0
@kondzix2115 do czasu pierwszego meczu w Barcy wszyscy są cacy i lepsi XD
1
@IronSanHybrid No jak to co, główny toksyk la bamby wbił xD
1
@masq psychofani nie pamiętają jak Lucho posadził Messiego w meczu z Sociedad, co się potem działo XD
0
@marcin62 ależ można opacznie zrozumieć xD ogólnie przepiękna i promieniuje radością, mogłaby obdarzyć nią niejednego smutasa
1
@michal26 po takim stwierdzeniu powinna zakończyć się jakakolwiek dyskusja z gościem, bo to musi być troll xD
0
@draxidox rozumiem, że elektrykami? żeby być neutralni dla środowiska
0
@Ojciec5tkidzieci że też chce Ci się kopać z koniem xD
0
@Antimadridista_WR kolega nie wchodził tu w czasach chipsa? :D
0
@IronSanHybrid szykuje się walka, Juras w strachu łaaaaa
4
@pioz123 jeszcze by musiała zacząć pracować uczciwie xDDD
6
@Esteban_ ale że cały rok? xDD
0
@Krzysztof1987 a po co ma zmieniać hiszpańskie chorizo na byle jakiegoś hot doga z parówką
0
@tristan87 czyli nawet Meo nie liźnie angielskiego bo złoży sobie skład latyno-hiszpański xD jeszcze Tata Martino trenerem
1
@kulek22 ale piłka nożna to dramat od początku do końca xD tutaj tylko w końcówkach :D
0
@mekston ale by taka awaria Maxa wleciała, żeby zarumienić walkę o zwycięstwo w tym wyścigu
0
@Xxxbarca4ever nie wiedziałem, dlatego nie pisałem nic jako pewnik, taka różnica szerloku. Jak ktoś interesuje się sportem to wie, że nie ma nic pewnego. A tam już narracja jakoby spacerek czekał Kielczan XD
0
Wczoraj ktoś pisał, że dzisiaj na spokojnie Kielce to biorą, że zagrają o wiele pewniej niż wczoraj bo... i tutaj tysiąc pierdół dlaczego niby miałoby się tak zdarzyć xD