11

Rodowici Francuzi z francuskim dowodem. Tylko tacy przypieczeni bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Źródło: No mówię Ci stary.

1

@draxidox PRIME MMA chyba już telefon rozgrzewa i szykuje co-main event.

0

@molibden Monika Płatek? To Pani?

0

@LM10GOAT "Nie generuje pełnego przekonania w zarządzie". WTF? A generuje jakiekolwiek? Co to za zarząd? Szombierek Bytom?

28

@Luciano99 Ja to się zastanawiam gdzie jest seria #codzienneZdjęcieMessiegoDoPowrotuDoBarcelony. Gość oszukał 40 milionów La Ramblowców

0

@Mezocyklon87 ej ale to nie do Lewicy tak, do Lewicy nie

1

@Deviler A to zupełnie nieważne. Tutaj na słowo czarna/czarny niektórzy dostają małpiej gorączki. Nieważne, że to normalne słowa/powiedzenia są powszechni obowiązujące i nie uważane za obelżywe. Nikt tak nie zrobi damy lekkich obyczajów z logiki jak lewa strona :)

7

@tbas szkoda że tak mało ich tam było i nie wycinali czegoś cięższego

0

@tomek8756 No bo jest idealnym autorytetem dla ciemnych. Przecież nawet tutaj gdyby te słowa nie były skierowane do kogoś z Barcelony to lewa strona by nie miała z tym problemów xDD

0

@Kidd a gdzie podsumowanie poprzednich? Bo ja dwa razy już nie wiedziałem tabeli :D

1

@Kidd
1. Verstappen
2. Leclerc
3. Hamilton
4. Alonso
5. Ocon
6. Magnussen
7. Bottas
8. Tsunoda
9 Albon
10. Norris

1

@Kidd
1.Verstappen

2. Verstappen

3. RB
4. Verstappen

5. Max, Hamilton, Perez

6. Max

9

@bari_94 zaprowadziliby w końcu porządek w tej zaściankowej Francji

0

@kondzix2115 do czasu pierwszego meczu w Barcy wszyscy są cacy i lepsi XD

1

@IronSanHybrid No jak to co, główny toksyk la bamby wbił xD

1

@masq psychofani nie pamiętają jak Lucho posadził Messiego w meczu z Sociedad, co się potem działo XD

0

@marcin62 ależ można opacznie zrozumieć xD ogólnie przepiękna i promieniuje radością, mogłaby obdarzyć nią niejednego smutasa

1

@michal26 po takim stwierdzeniu powinna zakończyć się jakakolwiek dyskusja z gościem, bo to musi być troll xD

0

@draxidox rozumiem, że elektrykami? żeby być neutralni dla środowiska

0

@Ojciec5tkidzieci że też chce Ci się kopać z koniem xD

0

@Antimadridista_WR kolega nie wchodził tu w czasach chipsa? :D

0

@IronSanHybrid szykuje się walka, Juras w strachu łaaaaa

4

@pioz123 jeszcze by musiała zacząć pracować uczciwie xDDD

6

@Esteban_ ale że cały rok? xDD

0

@Krzysztof1987 a po co ma zmieniać hiszpańskie chorizo na byle jakiegoś hot doga z parówką

0

@tristan87 czyli nawet Meo nie liźnie angielskiego bo złoży sobie skład latyno-hiszpański xD jeszcze Tata Martino trenerem

1

@kulek22 ale piłka nożna to dramat od początku do końca xD tutaj tylko w końcówkach :D

0

@mekston ale by taka awaria Maxa wleciała, żeby zarumienić walkę o zwycięstwo w tym wyścigu

0

@Xxxbarca4ever nie wiedziałem, dlatego nie pisałem nic jako pewnik, taka różnica szerloku. Jak ktoś interesuje się sportem to wie, że nie ma nic pewnego. A tam już narracja jakoby spacerek czekał Kielczan XD

0

Wczoraj ktoś pisał, że dzisiaj na spokojnie Kielce to biorą, że zagrają o wiele pewniej niż wczoraj bo... i tutaj tysiąc pierdół dlaczego niby miałoby się tak zdarzyć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?