0

@ketrab321 a co się dzieje xD co mnie ominęło ?:D

1

@kodi77 boże, trzymaj się stary, nie umiem ubrać w słowa to jak bardzo Ci współczuję, sam mając córke która jest dla mnie wszystkim, nie umiałbym chyba się podnieść po takiej stracie.
Tymbardziej wspieram Cie i podziwiam jak najbardziej mogę, jesteś wielki! Twoja młoda napewno byłaby dumna z tak silnego, fajnego taty! 3maj się

1

@JoeBlack to tak jakby powiedzieć że Lewy to słaby zawodnik bo w każde jakoś nie strzela i średnio wygląda

5

Ale szkoda, że spudłował karnego :D jakby to weszło to byłby drugi Hattrick pod rząd :D

1

Julian specjalnie grał słabo, żeby go Atletico puściło taniej i szybciej do Barcy xD mówię Wam :D

4

pierdzielony ma ten ciąg na bramkę, sparowany strzał i skubany zawzięty na dobitkę kocuuuur!
a Alvarez jak to pięknie spierdzielił ;D

1

A ktoś mówił że jak nie trafia karnego to potem już bez gola zostaje XD

4

jak na nasze umiejętności negocjacyjne to i tak super :D 3mln za bramkarza obytego w meczach o stawke, może umiejętności nie za wiele, ale dla porównania za 8mln bierzemy do Barcy B jakiegoś młokosa :D

0

a temat Juliana Lopeza ?:D z niego też już zrezygnowaliśmy :D ? podobno chłop nie na sprzedaż :D słowa właściciela Athletico, nie kłamie

0

@Moczymorda36 nie nie mam chodów, liczę się z blokadą, ale musiałem to napisać bo albo większość tutaj to idioci, kibicujący tylko wtedy klubowi i zawodnikowi gdy są sukcesy i idzie dobrze, bo jak już idzie gorzej to obrażają i najlepiej sprzedać tragedia

11

Boże jak czytam niektórych komentarze to myślę sobie "co za idioci".
Wał napędowy i serce naszego klubu, a przy nadarzającej się okazji, nie wiem, chociażby kontuzji czy spadku firmy od razu go sprzedają, a jak miał swój super okres to byście mi loda zrobili w ramach podziękowania masakra, miałem nic nie pisać, ale to bycie "chorągiewkami" jest masakryczne. Jak można być takim ścierwem. Przepraszam pana Admina z góry za słownictwo, ale inaczej się nie da.

0

@clyde jak znajdę czas między jednym etatem, a drugim, domem i dzieckiem :D to nie omieszkam sprawdzić :D narazie cieszę się grą w nba2k26 :D

0

@clyde boże jedynką DL byłem zafascynowany, kupiłem sobie 2 i pograłem może z 2h, tak mnie zniechęciła grywalnością ze masakra

0

@gracianho7 Wózkowi to jednak są w cenie teraz :D

0

@Agrafka bo on na pętli stał :D

0

Po czym na koniec okienka będzie "Nico zawodnikiem Arsenalu czy tam innego klubu" :D

0

@Blantozaur a myślisz po co rząd planował przejąć TK i sądownictwo ? Żeby nikt ich za te wałki nie karał :D

1

@marcin62
Dokładny budżet Baldur's Gate 3 nie został oficjalnie ujawniony przez Larian Studios. Eksperci z branży i analitycy szacują, że koszt produkcji oraz wieloletniego rozwoju (w tym okresu wczesnego dostępu) wyniósł od 100 do ponad 200 milionów dolarów.

Szacowany koszt produkcji i marketingu Grand Theft Auto VI wynosi około 2 miliardy dolarów, co czyni ten tytuł najdroższą grą wideo w historii.

Pewnie jeżeli Baldurs Gate 3 kosztował 250zł , to wg tego co piszesz GTA VI powinno kosztować 2500zł, bo koszty produkcji były 10x wyższe.
Więc wydaje mi się że ta granica 350 - 500zł nie jest wysoką ceną za towar praktycznie NEXT GENowy.

0

boże najlepsza opcja jaka może być, patrząc na zainteresowanie Bastionim czy Gvardiolem oczywiście im nie ujmująć, wydaje mi się że ten najbardziej by do naszej układanki pasował :D
Ale co zrobić, zaraz perez się nim zainteresuje :D

0

@orgazm44 coś jak kiedyś w bajce o Atomówkach :D tylko że w bajce to mieszanie na dobre wyszło :D

0

@Andrzej00 my szukamy ale oszczędności i zaskórniaków :D

0

@Bobo25 nie no bądźmy obiektywni, maks żółta, nie było celowości, nawet po obaleniu się przeciwnika, Messi chował nogi i starał się go ominąć by nie zrobić krzywdy.
Bez przesady, widziałem te akcje z różnych ujęć i oczywiście faul był, naciągana żółta ok bo jednak nie trafil w piłkę, ale na czerwoną to trochę brakuje.

9

nie oceniam Gordona bo jednym meczu, ale Rashforda mi szkoda, że go olali

0

@th@les Real - Dumfries, Bernardo Silva, Cucurella, Konate ... a to dopiero początek :D
My - ...Gordon...

0

@Marek43a żeby chociaż cancelo wykupili xD

2

@hooligun Dam sobie rękę uciąć że Perez ma konto na fcbarca.com i czyta newsy o nowinkach transferowych itp, true story

0

@Kgorecki2500 a to lepiej oryginał na pierwszy raz czy bawić się w remake by się nie zrazić chociażby grafą ?:D
Np WOWa na prywacie uwielbiałem xD

0

@Kgorecki2500 nigdy nie grałem w Gothica :D jakoś nie zainteresował mnie ten tytuł, myślisz że jako casual zainteresowałbym się tym ? czy raczej lipa :D np Wiedźmin też mi nie podszedł chociaż mam go na konsoli w folderze i cały czas czeka na drugie podejście

0

@Karol145 michał nie nazywa ludzi lubiących zwierzęta powalonymi, mylisz narracje.
Chodzi o ludzi którzy przypisują zwierzętom zbyt wiele cech ludzkim, albo traktują ich jak ludzi.
Wspólne śniadania przy stole ?
Najlepsze co usłyszałem kiedyś to te zwroty z użyciem słowa "pies/psi" jak Psicholog czy najbardziej kontrowersyjne psiecko.
Tu widać, że chęć posiadania dziecka jest silna, ale nie koniecznie chodzi o dziecko ludzkie. Tu już ewidentnie nie gra coś w głowie.
Nie chcesz mieć dzieci? OK. Chcesz miłość przelać na zwierzaka ? Nie ma problemu.
Ale to nadal zwierzę, członek rodziny, ale nie żadne psiecko etc.

0

@derus oj tam, widziałem takich co zakrywali twarz pijąc alkohol bo allah wtedy nie widzi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?