O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 90
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 5

Komentarze

0

@DonCarletto możliwe

0

@heniusss tak, Real zostawił sobie klauzulę odkupu. Na trzy lata. Pierwszy rok to był 8 mln, drugi 9 mln, za rok to byłby 10 mln. Ale miał oraz możliwość pierwokupu. Bo klauza jest ważna każdego lata do połowy sierpnia, a później Real jakby chciał go odkupić to musiałby kupić normalnie Paza

0

@dzefrej234 nasi grają młodziakami. Generalnie polecam się nie sugerować ligą Narodów na tym etapie, bo dużo weteranów u nas odpoczywa

5

@MaziFCB bo to praktycznie kibice utrzymują klub? Płacą za bilety, koszulki, podbiją oglądalność, dzięki czemu są sponsorzy. Więc tak, w sumie to pieniądze idą z kieszeni kibica

0

@KrychaFCB przecież to właśnie Marca prowadziła kampanię Anty Perez. Już taki As jest bardziej rzetelne pod względem Realu niż Marca, która jest bardziej pro Atletico

Zobacz wszystkie

5

@MaziFCB bo to praktycznie kibice utrzymują klub? Płacą za bilety, koszulki, podbiją oglądalność, dzięki czemu są sponsorzy. Więc tak, w sumie to pieniądze idą z kieszeni kibica

0

@DonCarletto możliwe

0

@dzefrej234 nasi grają młodziakami. Generalnie polecam się nie sugerować ligą Narodów na tym etapie, bo dużo weteranów u nas odpoczywa

0

@Geble jest, Perez potwierdził w wywiadzie przed wyborami

0

@KrychaFCB przecież to właśnie Marca prowadziła kampanię Anty Perez. Już taki As jest bardziej rzetelne pod względem Realu niż Marca, która jest bardziej pro Atletico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?