Recha_0684
Dołączył/a: styczeń 2020
Katowice
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gaz Każdy w tym wieku będzie odstawał fizycznie.Nie będziesz widział różnicy w fizyce zawodnika 20 letniego i 23 letniego.Ale 17 i 14 to jest totalny odjazd.
1
@AlexDark00 Aaa...Nie ładnie.Nie jesteś obiektywny i jesteś trollem internetowym i hejterem Lewandowskiego.Oprzyjmy się o fakty.Lewandowski ma najlepsze lata za sobą.Będzie po mału zjeżdżał do bazy,ale bez jego bramek byśmy ligi nie wygrali.To jest fakty,bo takie są liczby.Matematyka nie kłamie.Jak się kłócisz,to znaczy, że jesteś hejterem,albo coś zarzywasz.Z LM odpadliśmy paradoksalnie, przez to, że obrona była w totalnej rozsypce.Sędziowie też nie pomogli,ale nie będę zwalał na sędziów.Przypomnę Ci,albo pouczę,bo chyba jesteś mało doświadczony, że ligę się wygrywa właśnie na wyjazdach z drużynami które się bronią i walczą o życie.Każde wygrany mecz jest wart tyle samo punktów.Czy Z Realem (oczywiście mentalnie to daje mega kopa)czy z Elche czy z Almerią.
0
@hayek Bardzo ładnie.Jeszcze mieli mu spodnie ściągnąć i napierdzielić tak, żeby przez trzy miesiące na dupie nie usiadł.
0
@Kgorecki2500 Czyli wnioskujesz, że to co już wiesz,to będzie to samo czego nie wiesz...?? Nostradamus?? Idąc Twoim tokiem myślenia,jak to się miałoby powtórzyć,jak różnica będzie zasadnicza.Mianowicie praktycznie 100 lat...
1
@WALDEMAROS1920 Założyłeś dwa konta i będziesz pobijał post??
0
@Kgorecki2500 Dotąd, dokąd Amerykanie będą z Tajwanem,to tam będzie tylko napięcie i prowakcje.Nic więcej.
0
Komentarz usunięty
0
@Krzysztof1987 Czyli Hajto, piłka plus Pauleta, równa się hattrick??
0
@Sensible Najgłębszy wywiert ma jakieś 13km.Skąd pewność ile i gdzie jest jakiegoś złoża.Z tego co doczytałem teraz,to wnętrze ziemi ma ok.6,5 tyś.km.13km.odwiert to jest jakiś promil tego.Oceany też zbadane są w ok.5%.To skąd pewność czego ile jest i na ile wystarczy?
0
@Krzysztof1987 Pewnie tak...
3
@Comentateiro Ciekawa teoria.Jak dla mnie trochę kontrowersyjna,bo jak to można miarodajnie policzyć??Kto policzył ten niby dług.
0
@Sundrek Ja każdemu kto przychodzi, daję kredyt zaufania.Obojętnie kto by to nie był.Fakt jest taki, że on potrafi grać w piłkę.
6
@Sundrek Spokojnie Mistrzu.Rozegrał dopiero trzeci mecz.Po pierwszym wieszali na nim psy(ja nie)Po dwóch następnych, które zagrał lepiej jest euforia...Daj mu zagrać chociaż rundę i wtedy oceniajmy.Weryfikacja powinna być w meczach o punkty,a nie w tournee po Oczywiście cieszy, że dobrze wygląda.
5
@Roobo Nareszcie jakiś konstruktywny komentarz,a nie tylko lament...
2
@wasacz To się nazywa ambicja.Jedno jest z drugim związane.Widziałeś co stary wyga Djokovic zrobił z rakietą w finale Wimbledonu?? Nikt nie lubi przegrywać, najbardziej mocno ambitni sportowcy,po których to nie spływa jak po kaczce.
10
@Sysia11 Po jednym meczu bym się nie ekscytował.Fajnie się chłopak wkomponował i pokazał w meczu z Realem,ale na spokojnie.Niech pomału wchodzi w pierwszą drużynę.
4
@Tomo1989 To właśnie pokazuje, że statystyki są przereklamowane.Ogólnie mecz bardzo dobry w wykonaniu obu drużyn.Oni mieli karny przy 1:0 dla nas,ale Vinicius nie strzelił.My mieliśmy poprzeczkę Romeu,sam na sam Dembele,przy wyniku 1:0 dla nas.Graliśmy bardzo dobrze,ale Real też miał swoje momenty i czasem dopisało nam szczęście.Ale nie był to jednostronny mecz.Jak ktoś spojrzy na suchy wynik,to powie "miazga"Fajnie się oglądało,a wygrany mecz z Realem, nawet w sparingu pozwoli dobrze wejść w sezon mentalnie.
2
@matirix20 Spokojnie.To jest początek sezonu i mecz towarzyski.Każdy z nich nie jedzie na pełnych obrotach .
0
@BordowyPtak Nie psuję.Tylko tutaj niektórzy, mają wyobraźnię na poziomie żuka gnojarza i jadą że skrajności w skrajność.
0
Komentarz usunięty
2
To jest mecz towarzyski.Nie zapominajcie o tym.Nie jest tak, że nie znaczy nic,bo to jest mecz z Realem.Tylko nie ekscytujcie się jak wygramy czy też przegramy.
0
@Hadim Zdanie zaczyna się z dużej litery matole.
0
@Hadim Do szkoły wróć i się doucz,bo wstyd przynosisz.
0
@Hadim Jak już widzę, że jesteś z pokolenia "xd"to wiem z kim mam do czynienia.Tragedia z tobą.Walisz błędy,po czym mi wypominasz literówki,a następnie piszesz, że zamiast kropki ma być przecinek.Szkoda mi czasu na na ciebie synuś.Wróć jak jak przejedziesz już okres dojrzewania...
0
@Hadim Chłopcze??Ja pewnie mógłbym być twoim ojcem.Kaleczysz język?? Synku, zobacz sobie jak ty piszesz.Po kropce, się pisze z dużej o reszcie nie wspomnę.Po drugie,zdania nie zaczyna się od "I"Tragedia... Chłop pisze o języku,a sam robi takie babole, że oczy pieką...
1
@Hadim Coś to podrzucił tutaj za ściek??Że ktoś mu szukał kluby,albo go chciał za małe pieniądze zto nie ma znaczenia.Facet chciał niebotycznych pieniędzy,od każdego z tych klubów.Wytłumaczę Ci jak nie wiesz o co chodzi.Kaażda z tych drużyn dostała ofertę od jego managera i oni być może zainteresowani,ale nie za takie pieniądze.Po czym idzie fama, że pół świata interesuje się Dembele.Zejdź na ziemię i zrzuć chełm,a Ty łykasz wszystko jak dzieciak.Po czym facet został na lodzie i suma sumarum dostał mniej niż Barcelona mu proponowała na początku, żeby przedłużyć umowę i dużo, dużo, dużo, dużo mniej niż on sam chciał od Barcelony.Doszli do porozumienia z sumą odstępnego.Za 50mln.do 30 lipca jak będzie chętny,albo więcej po 30 lipca jak też będzie chętny.Tutaj już kolega Cię wyjaśnij,a ty dalej zakładasz kominiarkę i nie widzisz tego co jest.
0
@ini_barca Ok.Widzę, że z Tobą można porozmawiać bez spiny.Ja obserwuję wszystko co z Barceloną,ale nie ekscytuję się wszystkim o czym piszą gazety.Oczywiście nie jest tak, że mi się wszystko podoba.Nie podoba mi się sytuacja finansowa klubu i te pieprzone ograniczenie La Liga.Bo Barcelona fizycznie pieniądze ma,ale nie może ich wykorzystać.
Ale tak naprawdę co my możemy?? Pogadać,popsioczyć i tyle.3/4 użytkowników chciało wywalić Busquetsa, który już nie domagał fizycznie,ale kto za niego? Jakaś proporcjonalna alternatywa? Wywalić Lewego.Kto za niego? Wywalić Xaviego.Kto za niego? Który zapewniłby piękną grę i tytuły? Gdzie z żadnym trenerem nie ma takiej gwarancji.
1
@FcPortoFan1999 Naprawdę piękny strzał.Z dwóch metrów do praktycznie pustej bramki.Ok.Każdy ma swoje gusta.
0
@ini_barca No a Ty jesteś w środku klubu?? Jakieś doniesienia medialne mnie nie interesują.Bawią mnie tacy pewniacy, którzy wszystko o wszystkim wiedzą.Kibicuję Barcelonie 30 lat i nie raz słyszałem czy czytałem kosmiczne rzeczy,po czym okazywało się, że to banialuki.Skoro jesteś taki pewny,to skąd czerpiesz źródło??Masz jakiegoś człowieka w wysokich strukturach klubu?
2
@Hadim Skoro byli chętni,to powiedz kto?? Kolega wyżej Ci już tłumaczył o co tam chodziło.Po jego perypetiach z kontuzjami i problemami poza sportowymi, nikt go nie chciał.Może go ktoś chciał,ale za mniejsze pieniądze,po czym został na lodzie...