Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To była rzeczywiście masakra ten karny w słupek chyba, najbardziej przegwizdany moment w ostatnich latach.
2
Dobrze powiedział! Polać mu! W końcu ma wolne, niech się napije chociaż raz w sezonie!
4
Wygrała drużyna zła z jeszcze gorszą
0
Chodzi pewnie o to, że zdjął teraz Ronaldo, aby ten się nie spoźnił na samolot do Maroka?
0
Komentator: "Ronaldo rozpieszczany jest przez Zidana"
1
Trzeba uczciwie przyznać, że gol Ronaldo był znakomity i nie było wcale spalonego, jak niektórzy twierdzą.
Coś jeszcze wpadnie w tym meczu...
1
Arbeloa go zdemaskował wtedy rzeczywiście...
W sumie szkoda, że Ronaldo ma taki charakter, bo to jednak nietuzinkowy gracz i mógłby mieć więcej lekkości i skuteczności jeszcze na boisku, gdyby tylko za każdym razem nie potrzebował udowadniać swojej wyższości. Np. jak w Realu grał Raul, to zawsze z sympatią patrzyłem na jego grę, a gdy widzę Ronaldo, to nie będę tu pisał. Szkoda.
0
Jest syczeń 2017, gala FIFA.
Kilka nominacji do ZP.
M.in. powtórki najciekawszych goli....
Jedna z powtórek dotyczy gola z rzutu karnego, w którym strzelec ustanowił rekord siły uderzenia, a piłka leciała z prędkością 215 km/h.
(Wiem o jakiego nominowanego chodzi, ale nie powiem)
Kolejna powtórka dotyczy niestrzelonego karnego przez Leo....
0
Fajny pomysł z takim donosem przed meczem. Od razu musiało to wpłynąć pozytywnie na lepsze sędziowanie, aby nie było zaraz domysłów który wziął pieniądze. Chociaż te 4:0 nie było jedynie wynikiem lepszego sędziowania niż zwykle, tylko głownie różnicy klas pomiędzy zespołami tamtego wieczoru.
0
Cos mi się też przypomina bardzo niebezpieczna strata S. Roberto z około 23 minuty. Akurat uwielbiam tego zawodnika i nieco dokładniej go obserwuję w każdym meczu, ale tym razem za dużo błędów było, chociaż biegał rzeczywiście bardzo ambitnie po całym boisku niczym Grzegorz Lato za dawnych lat.
2
A czy to nie są czasem oceny za ostatnie 15 minut meczu?
0
Fajny ten Halilović, nie dość, że dobrze się zapowiada, to jeszcze ma duże poczucie humoru z tym remisem.
0
Niepotrzebnie się tak denerwujesz. Widzę, że jeden z kolegów juz mnie wyręczył w odpowiedzi na Twoją złość (dziękuję Dontripe),ale pewnie była ona spotęgowana bardzo dobrą grą DiMarii w drugiej połowie P$G-Chelsea. Odnośnie przeszłości, to dodatkowo warto sobie przypomnieć nieco więcej specyficznych okoliczności porażki Barcy z Interem, ale tego już teraz prawie nikt nie pamięta. Na pewno E'to nie był ojcem sukcesu Interu. Proponuję też, abyś te swoje "wyrazuje", które juz kilka razy widziałem w Twoich komentarzach, zarezerwował do wypowiadania się na innej stronie.
4
W Madrycie już dawno było widać, że nie chcą u siebie Pucharu Króla, bo gdyby chcieli, to nie wystawiliby do gry nieuprawnionego zawodnika ;-)
Oni zawsze kogoś, albo czegoś nie chcą... Choćby w 2009 roku przestali chcieć mieć u siebie w drużynie Robbena i Sneijdera, a Panowie ci zrobili im psikusa w następnym sezonie i zagrali w finałowym spotkaniu LM Bayern-Inter na Santiago Bernabeu :-))))
Ostatnio też dziwiłem się dlaczego pozbyli się Ozila czy Di Marii, którzy jednak znacznie więcej i lepiej rozgrywali piłkę niż ich obecni zmiennicy. Do Napoli też oddali ciekawych zawodników i Napoli walczy o Scudetto właśnie.
2
Tak czy inaczej podanie było do Neymara, którego Suarez "wygryzł" przy podaniu Messiego i sam strzelił gola ;-)
2
Ciekawe czy będą go nadal chcieli, jak zacznie ich ośmieszać 2-go kwietnia w GD?
Pewnie madridismo dojdą do wniosku, że ma brak szacunku dla rywala, a zawodnicy Realu, jak zwykle będą ciąć go równo z trawą, okazując w ten sposób specyficzny rodzaj szacunku dla swoich kibiców...
0
A No masz rację! Tym bardziej, że jak LS dopadał piłkę, to Leo stał właśnie na spalonym. Na szczęście strzelił do bramki :-)
0
Jestem pewien, że intencja konstrukcji przepisu o konieczności pozostawania "pozostałych zawodników" poza polem karnym i łukiem o promieniu 9,15 była skierowana do zawodników po to, aby nie przeszkadzali oni wykonującemu 11-kę, głównie w rozbiegu. I chociaż przepis dotyczy wszystkich zawodników, to biorąc pod uwagę, że nikt nie przeszkadzał Messiemu, to nie było sensu powtarzać tego karnego. Wkroczenie Suareza było tak znikome, że sędzia pewnie nawet tego nie zauważył, bo należy pamiętać, że sędzia musi się koncentrować przede wszystkim na kontroli pozostawania bramkarza na linii bramkowej, a dodatkowo doszedł mu przecież obowiązek kontroli strzelającego, czy po rozbiegu nie robi "stopa" tuż przed strzałem lub podaniem (chociaż nie jestem pewien, czy stop przed podaniem ujmuje przepis - swoją drogą ciekawe, może nawet jest jakaś dziura w przepisie?) Tak więc niby kąt widzenia (wynoszący u człowieka około 130-160 stopni) umożliwia sędziemu przy dobrym ustawieniu jednoczesną obserwację wszystkich trzech obszarów kontroli, jednak w takim przypadku zarówno bramkarza, jak i Suareza sędzia widziałby jedynie "kątem oka", dlatego normalnie sędzia widzi tylko wyjątkowo głębokie wtargnięcia zawodników w pole karne, gdyż raczej koncentruje się na bramkarzu czy strzelającym.
Jako ciekawostka dodam, że teoretycznie przy podaniu przy karnym można nawet zrobić "spalonego". Ale tylko teoretycznie, bo nie wyobrażam sobie podania do boku pola karnego, a tam kogoś stojącego bliżej niż 11 metrów od linii końcowej (tylko wtedy byłby spalony)
0
To były jakieś dzieci tylko, które mogą teraz tylko żałować, że jak była druga połowa to nie wytrzymali juz tak późnej pory i zasnęli...
7
Mam taki pomysł, aby pod tymi konferencjami już nie cytować wypowiedzi LE, ale dorobić możliwość like-owania już przy każdej jego odpowiedzi w tekście, bo w gruncie rzeczy nie sposób jest się nie cieszyć z tych wypowiedzi. Wtedy będzie można łatwo zobaczyć, która wypowiedź się najbardziej podobała.
28
Messi dziś strzelił super gola z wolnego, okiwał sędziego, zaliczył super magiczną kluczową asystę do Suareza na 2:1 i.... Pokazał m.in. takim zawodnikom, jak Grzmot czy Roben, jak podaje się piłkę do kolegi, kiedy będąc 11 metrów od bramki sam na sam z bramkarzem mógł strzelić swojego gola nr 300. Mistrzostwo Świata! (A Grzmot jak to zobaczy, to będzie chodził niewyspany cały tydzień)
0
Dzieciaczki juz teraz nie komentują!?
0
Uśpiłem właśnie dzieciaki :-) Jestem pewien, że druga połowa, jak zawsze będzie lepsza w naszym wykonaniu, tym bardziej że Celta z żółtkami gra.
0
Jak na razie szacun dla Celty
0
Nawet dobrze, że najnowsza historia spotkań miedzy tymi drużynami jest nieco bolesna dla nas.
Litości w tej sytuacji nie będzie. Musi być masakracja!
2
Wazelinka...
1
"Guardiola nigdy nie dorówna Mourinho." - masz rację, w szczególności nie dorówna mu we wsadzaniu komuś palca w oko, a także w wywieraniu presji na sędziów swoimi skandalicznymi wypowiedziami.
Jeżeli twierdzisz,że Pep osłabił Bayern, to co myśleć o tym co się stało z Chelsea pod wodzą Mou?
Pep nie mógł sobie poradzić z trudnymi charakterami? Pogonił Ibrę i w ten sposób sobie z nim poradził i bardzo dobrze zrobił.
Barcę miał gotową? Bzdura na resorach! Przeprowadził mnóstwo zmian w składzie i taktyce drużyny i chociaż czasem mozna było sie nawet przyczepić do czegoś, to odniósł spektakularny sukces.
Nie gniewaj się, ale przemyśl dobrze drugim razem, zanim coś palniesz znowu na tej stronie.
0
Dobry komentarz, lepszy niż większość artykułów. Oezil całkiem dobry, ale podobno za dożo po lokalach się pętał....mimo wszystko jak odszedł od białych wraz z kilkoma innymi, to grzmot cierpi na brak podań "na tacy".
0
Masz rację, tak jest najlepiej. Ja do tego mam w domy barwy tylko dwóch druzyn: Barcy i Arsenalu, dlatego tym chętniej bym oglądał te mecze w najlepszych składach obu drużyn.
(Ps. Barw Barcy mam jednak znacznie więcej :-) )
2
Trochę tak jest, bo od razu przypomniał mi się jeden z najlepszych meczów Barcy w ostatnich latach, który był rozegrany praktycznie bez trenera. (z Milanem rewanż 4:0) Jednak to był ewenement. Widać efekty pracy trenerów lub niegdyś brak efektów. Najbardziej boli serce jednak z powodu odejścia na zawsze Tito, on miał ogromny wkład w sukcesy drużyny Pepa. Poza tym szkoda człowieka gdy odchodzi w tak młodym jeszcze wieku.