8

Dzięki Ci Leo, że chociaż na trochę dałeś nam zapomnieć, że grasz w tym cholernym PSG.

0

@ObiwanKenobi
Chyba puchar lodów, które wzajemnie sobie tam robi ta cała sitwa.

1

@maroon
Jak u nas idziesz do szpitala, to trzeba brać torbę z bananami aby przeżyć. Inaczej będziesz przymierać głodem. Te ich diety, to dla anorektyków.

5

@masq
Wszystkiego najlepszego i zdrowia dla Twojej Żony!

3

Po nagrodzie dla Glapińskiego za „wybitne zarządzanie NBP” szykuje się właśnie nagroda dla Ziobry za „wypracowanie w Polsce najwyższego poziomu praworządności”, a dla Kaczyńskiego nagroda za „wzór szacunku wobec kobiet”.

0

@hubert874
Z tego co ja pamietam, to tylko przegląd plecaka ma miejsce, ale to było kilka lat temu.

0

@MateuszDoniec
„Ciekawe tylko dlaczego Brazylijczycy nie krzyczeli na ANGLIKA Michaela Olivera, a Anglicy na BRAZYLIJCZYKA Wiltona Sampaio”
Dlatego, że dobrze sędziowali, podpowiadam, jeśli komuś nie udało się tego zauważyć.

0

@Tomek54321
Tu nie chodzi o to że wydłużali czas, tylko o decyzje sędziego, który tolerował ich ostrą grę i powinien był te kartki rozdawać znacznie wcześniej, a pozwolił na zbyt wiele i nie gwizdał wielu fauli.

0

@MateuszDoniec
To nie jest na temat.
Czy ja coś tu pisałem o złym sędziowaniu przez Anglika czy Brazylijczyka?

0

A ja się wyjątkowo zgodzę z Portugalczykami:
Po pierwsze nie powinien w tym momencie sędziować Argentyńczyk. Przy wyrównanym poziomie subtelna pomoc sędziego może przechylić szalę na którąś ze stron, a zawsze opłaca się takiemu Argentyńczykowi pomóc teoretycznie słabszemu przyszłemu rywalowi.
Tak było i tym razem, co tylko potwierdziło się w momencie zakończenia spotkania punktualnie po zakończeniu 8 minuty doliczonego czasu, a było oczywiste, że należało jeszcze dorzucić 3-4 minuty, ze względu na permanentne przerwy. Dla niepoznaki mógł chociaż z minutę dla przyzwoitości doliczyć, ale nawet tego nie zrobił.

0

A Francja drugą…

0

Że też Anglicy nie wpadki , aby Sterlinga wpuścić, to by jakiegoś karnego za frajer dostali przy tym sędziowaniu

0

@Arkon
Mi Francuzow nie szkoda jakoś

0

Pięknie yebnął! Brawo!

1

Mbappe zorientował się, że sędzia debil, to bach się przewrócił i już ma rzut wolny. Sprytnie.

0

@Bartula
Pewnie gwizdek miał akurat w D. a nie jadł grochówki

6

@Przemek2323
Dobrze, że z Antarktydy nie musiał być też z jeden koniecznie!

0

@Medium
Pracował z uporem maniaka na tą kartkę.

1

Sędzia jeszcze gorszy od Lahoza

1

@Barca_bwo
Sek w tym, że on już kilku wolnych nie gwizdnął, w tym kluczowego, po którym była kontra i gol.

0

@Kamilos84
Na razie VAR to nic nie sprawdza z tego, co widzę.

0

@Limaker
Dokładnie! Kolejny wał na tych mistrzostwach!

1

Komu kibicować?
Będę za Anglikami.

1

@12Cule34
Niestety permanentnym autobusem wygrywa się mecze w dzisiejszych czasach. Nie cieszy ta gra oka jak kiedyś, teraz szachy trzeba obserwować.

0

Nie jestem fanem Portugalii, ale zdecydowanie sędzia ich załatwił.
Cały mecz udowadniał, że jest za Marokiem, a jedynie dla niepoznaki dał czerwoną kartkę.

1

Chorwacja nie będzie łatwym przeciwnikiem dla Argentyny.
Tu każdy wynik będzie możliwy.

2

Żenada ten hejt na Roberto.

1

@Comentateiro
Czyli Argentyna 78’

1

Grunt, że Polska może się umówić na mecz towarzyski z Niemcami bez zbędnej zwłoki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?