RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BlauGrana1404 nie ma z lektorem
3
@Messibestplayerintheworld nie wyczuwasz w tym ironii?
2
@Isso89 z tego co widze to całkowicie inny sposób tworzenia niż kolega adius123, jego praca, według mnie, będzie warta minimum 3 razy tyle
1
@LeoMessi1994 już znam od wczoraj :V na szczęscie nie ma drugiej zmiany XD
104
OJO OJO OJO
OFICJALNIE: Wracam jutro do szkoły, otoczenie jest pozytywnie nastawione lecz sam zawodnik już nie do końca.
1
@deyna2018 mam jakiegoś emmersona, do netflixa, hbo wystarcza :P
1
@Colon oczywiście, nawet jest to obowiązkowe :D Skype ssie pod wieloma względami
3
@Kuczek "Wstawaj PJ1985, zesrałeś sie"
1
@Kubsoleon https://footybite.com/football/osasuna-vs-barcelona-live-stream/
1
@misiek12319 ja wierzę, że dziś zasnę i obudze się jak to okienko się już skończy. Od kiedy pamiętam to nie było tak chorego okienka jak to.
2
@mateuszeg już kij z weekendem, jak w poniedziałek będzie nadal to samo to będę dzwonił. Dzięki za odpowiedzi ;)
1
@xJLx no i teraz kolejny etap to było coś w stylu odebrane przez kuriera, zmiana na ten etap nigdy nie trwała u mnie więcej niż 24h
1
Miał ktoś taką sytuację, że paczka ma status "PRZYGOTOWANA PRZEZ NADAWCĘ." przez 2 dni a InPost nadal jej nie odebrał do dalszego transportu?
1
@SHIBA nie
............................ kropki bo muszą być cnie
1
@marcin000019 było w #tiki-taka
1
@FCMichalo do 00:30
1
@Katalończyk 99 dobrze poinformowane, a ty jakie masz?
2
@SuperPatsonFCB jesli tablet to cokolwiek co bedzie mialo minimum 2gb ramu
1
@Copernicus na spotify jest
2
@konrad1661 Sarius jest największym dzikiem w polskim rapie
1
@mekston no i kupon w pupke
2
@barcelonaLM witam w klubie :P
1
@KrzychuVeB kupiłbyś z aktualnymi koszulkami a nie jakieś pasy...
1
@Syt400 2 wrzesnia 23:59
1
https://www.facebook.com/O.Dembele011/
to jest oficjalny fanpage Dembele czy jakiś fejur?
4
@catluck dzieciństwa powiadasz...
1
@BarcaInfo zrodlo?
2
@Copernicus miał dwie opcje, wybrał Barcę nie PIENIĄDZE w Madrycie
2
@didzejos oczywiscie ze nie
2
@mesqueunbarca pytaj zaraz przed transmisja bo teraz nic raczej nie dostaniesz, chyba ze bedzie gdzies oficjalny stream