RobiS
Dołączył/a: marzec 2016
Szynwałd
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Na steam możemy pobrać demo nowego Kangurka Kao
https://store.steampowered.com/app/1370140/Kangurek_Kao/
0
@gumaz kanapkę z masłem
1
@Striker pewny, odpalilem na szybko rano csa zeby sprawdzić i po załadowaniu się mapy na deathmatchu z miejsca wyrzuca do menu.
@TheNekro94 właśnie napisałem ale znając steama to wątpię, że uda się cofnąć. ponoć za pierwsze ostrzeżenie nie dostaje się jeszcze bana, natomiast ja dostałem 3 w jednym momencie + było to w środku nocy i nawet nie było jak zareagować, może takim argumentem cos ugram
1
dostałem bana na społeczność steam do 2038roku (brak możliwości zmiany nicku, avatara, nie mogę grać na serwerach zabezpieczonych vac itp) za to, że miałem w nicku KEYDROP oraz ich awatar xD
cudownie
3
Media gdy muszą podać sprawdzoną informację czy wojna zaraz się zacznie
https://upstream.to/embed-7djxu1p754ap.html
0
@OsamaDembele na shopee masz teraz spoko promocję
https://www.pepper.pl/promocje/powerbank-trust-pacto-10000mah-czarny-504349
jakościowo może nie topka ale za tyle można brać. z droższych polecam xiaomi i baseusa
5
VALENCIA 1-4 BARCELONA (FT)
0-[1] 23' Aubameyang https://upstream.to/embed-zl17nihextk3.html
0-[2] 32' F. de Jong https://upstream.to/embed-pih9edvl2drc.html
0-[3] 37' Aubameyang https://upstream.to/embed-q2uw6us8ur3m.html
[1]-3 53' Soler https://upstream.to/embed-ouwrofa38ucz.html (głos z twitcha idealnie się zgrał xD)
1-[4] 63' Pedri https://upstream.to/embed-1egec3ffe30y.html
0
@dafik85 porównywalnie do substancji o podobnym do niego kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Dobry mecz, ciekawy do oglądania. Dużo dobrej piłki
3
Adamaaaaaaa Adamaaaaaaaaa
0
@CLOUT_COBAIN może jakiś podróżnik w czasie? :O
0
@Druidek na to, że bez niego mogłoby być teraz 1:2
1
"słaby mecz Dembele" xD
2
@Pogba jakby obok taki Umtiti w prime stał...
1
ależ brama Pedriego :o
0
@draxidox https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11374674#comment-11374674
0
@TridenteMSN bo my to zawsze mamy sędziów pod siebie, nie to co biali, którym zawsze wiatr w oczy
0
@Cwaniak4 i dobrze mu tak :D
0
@Lishen polecam się na przyszłość :D
zawsze w przerwie i po ostatnim gwizdku wrzucam bramki (oczywiście czasem mogą się zdarzyć wyjątki, że nie będę w stanie wrzucić).
7
VALENCIA 0-3 BARCELONA (HT)
0-[1] 23' Aubameyang https://upstream.to/embed-zl17nihextk3.html
0-[2] 32' F. de Jong https://upstream.to/embed-pih9edvl2drc.html
0-[3] 37' Aubameyang https://upstream.to/embed-q2uw6us8ur3m.html
0
@Mikolaj96 50/50
0
@OsamaDembele mam 3 naładowane powerbanki, chcesz?
4
to kiedy ta wojna?
1
żałosna jest ta gala xD
teraz 20 minut pitolenia kasjusza i ziomeczków i kolejna walka na minute
0
kto tam już walczył na tym prime mma?
0
Forza Horizon 4
Ja nie ogarniam tej gry czy po prostu nie da się kupić aut terenowych do wyscigów w terenie? xd
gram teraz w dodatek LEGO i do wyboru mam tylko samochody pokroju Lambo, Koenigsegg, Bugatti i praktycznie nie idzie tym jezdzić
0
@Uukasz_93 pan komentator twierdzi, że w zimie -15stopni jazda na rowerze jak najbardziej jest bezpieczna? wiadomo, że ćwiczyć trzeba regularnie ale to już troche skrajność
1
@ranger3120 "Przycisk DPI + przycisk B5 Zmniejszenie jasności podświetlenia. Dostępne są cztery poziomy
jasności podświetlenia: wyłączone, niski, średni i wysoki."
1
Leverkusen to wyciągnie?
zmiana pytania
czy juve to wyciągnie? xd
5
https://upstream.to/embed-lynka9xq141d.html
ekstraklasa nadal zaskakuje xD