3

Na steam możemy pobrać demo nowego Kangurka Kao
https://store.steampowered.com/app/1370140/Kangurek_Kao/

0

@gumaz kanapkę z masłem

1

@Striker pewny, odpalilem na szybko rano csa zeby sprawdzić i po załadowaniu się mapy na deathmatchu z miejsca wyrzuca do menu.
@TheNekro94 właśnie napisałem ale znając steama to wątpię, że uda się cofnąć. ponoć za pierwsze ostrzeżenie nie dostaje się jeszcze bana, natomiast ja dostałem 3 w jednym momencie + było to w środku nocy i nawet nie było jak zareagować, może takim argumentem cos ugram

1

dostałem bana na społeczność steam do 2038roku (brak możliwości zmiany nicku, avatara, nie mogę grać na serwerach zabezpieczonych vac itp) za to, że miałem w nicku KEYDROP oraz ich awatar xD
cudownie

3

Media gdy muszą podać sprawdzoną informację czy wojna zaraz się zacznie
https://upstream.to/embed-7djxu1p754ap.html

0

@OsamaDembele na shopee masz teraz spoko promocję
https://www.pepper.pl/promocje/powerbank-trust-pacto-10000mah-czarny-504349
jakościowo może nie topka ale za tyle można brać. z droższych polecam xiaomi i baseusa

5

VALENCIA 1-4 BARCELONA (FT)

0-[1] 23' Aubameyang https://upstream.to/embed-zl17nihextk3.html
0-[2] 32' F. de Jong https://upstream.to/embed-pih9edvl2drc.html
0-[3] 37' Aubameyang https://upstream.to/embed-q2uw6us8ur3m.html


[1]-3 53' Soler https://upstream.to/embed-ouwrofa38ucz.html (głos z twitcha idealnie się zgrał xD)
1-[4] 63' Pedri https://upstream.to/embed-1egec3ffe30y.html

0

@dafik85 porównywalnie do substancji o podobnym do niego kolorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Dobry mecz, ciekawy do oglądania. Dużo dobrej piłki

3

Adamaaaaaaa Adamaaaaaaaaa

0

@CLOUT_COBAIN może jakiś podróżnik w czasie? :O

0

@Druidek na to, że bez niego mogłoby być teraz 1:2

1

"słaby mecz Dembele" xD

2

@Pogba jakby obok taki Umtiti w prime stał...

1

ależ brama Pedriego :o

0

@TridenteMSN bo my to zawsze mamy sędziów pod siebie, nie to co biali, którym zawsze wiatr w oczy

0

@Cwaniak4 i dobrze mu tak :D

0

@Lishen polecam się na przyszłość :D
zawsze w przerwie i po ostatnim gwizdku wrzucam bramki (oczywiście czasem mogą się zdarzyć wyjątki, że nie będę w stanie wrzucić).

7

VALENCIA 0-3 BARCELONA (HT)
0-[1] 23' Aubameyang https://upstream.to/embed-zl17nihextk3.html

0-[2] 32' F. de Jong https://upstream.to/embed-pih9edvl2drc.html

0-[3] 37' Aubameyang https://upstream.to/embed-q2uw6us8ur3m.html

0

@Mikolaj96 50/50

0

@OsamaDembele mam 3 naładowane powerbanki, chcesz?

4

to kiedy ta wojna?

1

żałosna jest ta gala xD
teraz 20 minut pitolenia kasjusza i ziomeczków i kolejna walka na minute

0

kto tam już walczył na tym prime mma?

0

Forza Horizon 4
Ja nie ogarniam tej gry czy po prostu nie da się kupić aut terenowych do wyscigów w terenie? xd
gram teraz w dodatek LEGO i do wyboru mam tylko samochody pokroju Lambo, Koenigsegg, Bugatti i praktycznie nie idzie tym jezdzić

0

@Uukasz_93 pan komentator twierdzi, że w zimie -15stopni jazda na rowerze jak najbardziej jest bezpieczna? wiadomo, że ćwiczyć trzeba regularnie ale to już troche skrajność

1

@ranger3120 "Przycisk DPI + przycisk B5 Zmniejszenie jasności podświetlenia. Dostępne są cztery poziomy

jasności podświetlenia: wyłączone, niski, średni i wysoki."

1

Leverkusen to wyciągnie?
zmiana pytania
czy juve to wyciągnie? xd

5

https://upstream.to/embed-lynka9xq141d.html
ekstraklasa nadal zaskakuje xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?