Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kriszczianu czy on płacze xD ???? Na boisku ?
XD
0
@Zoker
Co za fetysze xD
1
@Korsain poproszę pół na pół ;)
1
@LeoMessiiBarcaPepa
To zajebisty ;)
5
@Derpowsky
I Theo Hernandez lewa obrona
0
@Andi18
Powiadają ze Klimat i inna strefa czasowa
Dlatego Europejskie Repki tak słabo poprpstu są lekko opóźnieni xD xD ;P
0
@aspr1me
Za dużo xD
Pomyśl jak w szatni ktoś używa mydła i spadnie na podłogę xD xD
1
@Eklerek
No jak to co 12 zawodnik żabojadów xD i podwładny Mmczłappe dyktatora
1
@mmaciass
XD xD xD Bracia Geje lubią ta
0
@kamiVeB
Nadal pije wodę ;)
hydration breaks xD
4
Papa gej do idrysy geja
Bracia Geje ;D
0
@xvcWinterSoldier
Ahahaha < iksDE>
chyba tylko tak można to skomentwować xD
0
Macie śmialiście się z Lukaku to macie xD xD
1
Może by tak tego Marmura Deco Ugotował?
1
@blakkudium
Jacek de brune - Krzynówek
0
@Rupert_Haubica
Jeśli wszystkie oszczędności to wcale by mnie nie zdziwiło
No chyba że to miliarder w takim przypadku to dla niego są drobne xD
0
@KyngPyng
Kabowerdeńczykami ??? XD
0
@Marcelinho99
Lepiej nie xD
0
@KyngPyng
Nie oświeć Nas na Labambie
0
XD ojjj ciężary się szykują Hiszpani
0
@Faro
Wejdzie Yamal będzie wchodził w drybling straci kilka razy piłkę i będzie po co Yamal wszedł nie potrzebnie kiwa Bla bla xD xD xD tak będzie xD
0
Ferran - rekin- bezzębny - Torres xD
0
Ahahhaa Ferran xD poprzeczka
1
@Lanosss
XD dziadek Perez ma ku-kuk
Na stare lata postradal zmysły xD
W sumie to racja dopadła go " Obsssesja ;) to dlatego teraz jest tak cicho jeśli chodzi o to kim Barca się interesuje?????? moze kto wie ? ;)
0
No to zaraz przescieradla będą ściągać Schlotterbecka
I taktyka MU
8 w obronie
1 pomocnik i 2 napastników xDxD
0
Makao - Curaçao i po????.....
XD xD xD xD
1
@tbas
Wiem dlatego.... wszystko odwołane było i ciaaaooo bella...
0
;) Deco ma czas on teraz odpoczywa po jednym szybkim transferze xDxD sobie na wakacjach MŚ są pewnie gdzieś zabawia się na imprezkach xD
0
@Eklerek
Oglądając filmik skojarzenie
Anczelos = Beton ...
0
@Bzyczekk Cooo Kondor ?