5

@Luciano99 Kasia Bella donna?
TOP!

0

@Guess Nieszczęsna autokorekta, niestety nie zauważyłem.

5

Ktoś pytał niżej czy ruch obrony granic w ogóle coś zdziałał i nie dopuścił do nielegalnego przerzutu migranta.
Tu mamy taki przykład.



Niech sobie patrolują i przeciwdziałają takim akcją Niemców jak ta ale niech nie utrudniają życia zwykłym ludzią.
Zatrzymywanie zwykłych aut czy busów i kazanie pokazywać bagażniki to idiotyzm i bezprawie.

1

Ja rozumiem 5 letnie dziecko jakby to zrobiło ale nie 11-latek.
Ja nie wiem co się z tymi dziećmi dzieje, z pokolenia na pokolenie co raz mniej rozumu.


1

@BorzyKrzys Ale to auto się zjarało a nie tylko rozbiło.

35

Ostatni gol Joty


0

@Safrani Ale to było pewne że to będzie ktoś po znajomości.
Z grona tych znajomych to dobry wybór.
Zawsze najważniejsi są doradcy.
Najważniejsze to wejść w swoją rolę, słuchać mądrzejszych i dobrze przetwarzać informacje a potem na tej podstawie podejmować decyzje.
Tak jak np. Laporta to też polityk który wiedzę ma małą ale otacza się odpowiednimi ludźmi i to wychodzi.


1

@Kgorecki2500 Jego zastępcami są generałowie więc myślę że równowaga jest zachowana.

8

@Kgorecki2500 Myślę ze zrozumiał że ostatnie lata to była kompromitacja z jego strony i że oddalił się mocno od swoich pierwotnych przekonań.Dla mnie typ jest skończony.

1

Cenckiewicz bardzo dobry wybór.
To jego Wałęsa oskarżył o to że sfałszował jego teczkę xD
Skończyło się tak że po 6 latach w sądzie Bolek musiał go przepraszać.


2

@Sulimo Tak, wypadek samochodowy.
On i jego brat.

12

@Azazel_Pazuzu Mogł wypaść z drogi z miliona powodów a ty piszesz o prędkości.
Póki co nie wiadomo i w tym momencie sugerowanie bez jakikolwiek informacji jest idiotyczne i nie na miejscu.

19

Diogo Jota jechał wraz ze swoim bratem który też zginął.
Masakra.

0

@Gaucho Brak słów. Aż mnie ciarki przeszły.
[*]

1

@marcin62 To pierwsze mnie dziwi bo piłkarze z topu aktualnie tyle zarabiają że i tak są ustawienii do końca życia i kilka następnych pokoleń też.
No ja wybrałbym przeżycia i wspomnienia a nie trochę więcej kasy której i tak bym nie wydał.


0

Dziwi mnie że piłkarze idą do Arabii za kasą gdy są w swoim prime, zarabiają grube miliony i walczą o najważniejsze trofea.

Bułka zdecydowanie takim piłkarzem nie jest i z jego strony to bardzo dobra decyzja.
Ustawi się finansowo i będzie mógł wrócić w najlepszym wieku dla piłkarza i coś jeszcze pokazać w Europie.

Jedynie co może stracić to reprezentacja bo może się okazać że za 2-3 lata i Skorupski zrobi out i pytanie co wtedy.


1

@macio_944 Zawsze było to 20% niepewności
Tu mamy 150%.
Czyli więcej niż pewne xD

2

@Comentateiro Może ludzie nie głosowali bo nie chcą wydawać na cokolwiek kasy?
Jest opcja żeby nie wydawać pieniędzy na te projekty?
Oczywiście że nie

1

@Comentateiro No tak bo ty myślisz że wszyscy Warszawiacy o tym zdecydowali xD
Nad budżetem głosowało 4% ludzi

9

@Comentateiro Jeśli uważasz że 700 tysięcy złotych wydanych na tęcze jest dobrą inwestycją to dla ciebie nie ma już ratunku.
Drożyzna szaleje, służba zdrowia w co raz gorszym stanie, system emerytalny się załamie za chwilę, policja jest w tragicznym stanie,wojsko wymaga większych nakładów a my wywalamy pieniądze w błoto.
Gratulacje inteligencji.

19

700 tysięcy xD
Dla porównania na poprzednią tęczę wydano 104 tysięcy, razem z monitoringiem, modernizacją i utrzymaniem co i tak było dużą kwotą.
Ta będzie realizowana z budżetu obywatelskiego. Kolejny przykład że budżet obywatelski to sposób na wyprowadzenie publicznych pieniędzy.
Ilość marnowanych pieniędzy w tych budżetach obywatelskich jest niebotyczna.


3

Popływało by się z takim delfinem .
https://x.com/ferrlux666/status/1940372677522608302

18

@Aragorn33 Jakby to nie był Kulesza i PZPN to bym nigdy w to nie uwierzył.
Natomiast to jest Kulesza i PZPN więc brzmi jak najbardziej realnie.

19

Tym bardziej że oni go nawet nie znaleźli i nie zlikwidowali, strzelił samobója a ciało cywile znaleźli xD


11

Skąd oni ją wzięli?
Jedna z bardziej irytujących posłów PO,
taka krzykaczka typu Janusz Kowalski tylko że dwa razy głupsza a to już jest sztuka.

0

@Kazragore On startował u mnie a go nie kojarzę.
Random kompletny no nie zmienia to fakty że konfa musi go wywalić jeśli w ogóle on jest w partii bo nie mogę takiej informacji znaleźć.

5

@norbi77 Kłamstwo.
Akurat konfa cały czas mówi żeby nie atakować funkcjonariuszy bo oni tylko wykonują rozkazy.
Co do tego debila to mam nadzieję że dostanie adekwatny wyrok.

2

@John_Doe Zakończenie mi się nie podobało bo tak naprawdę te dwa sezony nic nie wniosły przez to.
Mogli skończyć na pierwszym i zrobić jakiś spin off a nie kreować jakiś wątek który na końcu nie został rozwiązany.


0

@PatrychoO Ja tylko jakieś fejki widziałem.
Ale jak tak to dobrze

4

@Kgorecki2500 Fredi Kamionka>Jacek Jaworek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?