Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Żukowska wkopała Czarzastego.
4
No i git.
Możliwość przypieczętowania majstra w klasyku to coś pięknego.
I to świętowanie u siebie, będzie pięknie.
3
Piraci z Karaibów.
0
Klasycznie.
1
Nie no Espanyol musi jutro przegrać
Osobiście trzeba sklepac Real i świętować wtedy mistrzostwo.
0
Musiał wykrakac...
https://x.com/i/status/2050554856721531368
3
@Jakchcesz Odważna teza
0
@tomek8756 No fajnie tylko trochę mało jak na 32 mln pensji xd
0
I git 3 punkty.
1
@Filipem Co zrobił? Hahahah
0
@michal26 Ale z tym przepychaniem się to bym nie przesadzał.
Właśnie jak Lewy nie wyprowadzi obrońcy w pole i nie wyjdzie na czystą pozycję to jest przestawiany niemiłosiernie.
0
@KrwawiaceoczyVEB Poprawiłem po sekundzie. Nie wiem czemu tak napisałem xd
0
Nowy mistrz Bułgarii
Ludogorec dopiero 3 miejsce.
3
Mocno śmierdzi stratą punktów.
Trzeba po prostu zacząć biegać i zwiększyć intensywność.
0
Lewy powinnien to grać do Szweda.
5
@mordini123 dziwnie napisali problemy z alkoholem.
2
@NeroTFP1 Dlatego napisałem że to absurdalne.
Z góry zawsze trzeba zakładać że to po prostu pieprzenie dziennikarskie i podchodzić z dystansem.
0
@tomek8756 Lepsze dwie piłeczki niz jedna.
1
@Filipem To pierwsze zdanie brzmi absurdalnie.
O co mu chodzi? Co mu nie pasuje?
2
Ale jak to notkę od ABW prezydent dostał rok wcześniej według Tuska że to ruskie stoją za zondą a oni im dostęp do dowodów dali.
1
Warchocki miał operację.
Oczywiście prywatnie bo na NFZ by czekał lata.
11
@LAMC_10 Myślę że kolega chciałby raczej kogoś kto posługuje się językiem polskim
1
@Kgorecki2500 Nie głupie.
Jak będą rozkradać państwo to powie że nic nie widział xd
1
Mi już minęło 10 lat ostatnio jako użytkownik.
Na stronę schodziłem ponad rok wcześniej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mario96w Ale mi nie chodzi o aspekt zdrowotny.
Tylko wyłącznie smakowy.
Nie rozumiem jak można używać grilla i na to tackę położyć która zabija całe grillowanie.
3
Osoby które używają aluminiowych tacek do smażenia na grillu powinny mieć osobny oddział w Choroszczy.
Nie zapraszam do dyskusji.
2
Mastantuono przegiął totalnie.
3
Jak dostanie już nasz hajs z podatku reprograficznego to myślę że trzeba go na Eurowizję wystawić.
4
oh sheet here we go again