Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeneralXavi To zależy.
Bo jakby równocześnie był Ferran albo Lewy to byśmy grali w 8
1
@noface Lewy
Ważny piłkarz
Wybierz jedno
0
@Beztroskii W której minucie dostał to wymyślone żółtko bo nadal nie mogę tego ustalić?
0
@michal26 Nie.
Mogliśmy wyjść Ferminem
Ostatnio tak graliśmy i atak w całości super funkcjonował.
3
I to ściągnięcie Pedriego...
Flick bój się Boga.
Coś ty odjebal
Uważam że jego głupie decyzję miały wpływ na końcowy wynik
Pedri jako jedyny w pomocy mógł coś zagrać prostopadle np do Yamala a tak to Yamal musiał się cofać i wszystko sam grać od połowy boiska.
Postawienie też na Lewego a nie na Fermina to kryminał.
Wiadomo głównie czerwo nam odebrało możliwość rywalizacji ale Flick też się nie popisał.
3
I tak uważam że do momentu czerwa graliśmy szambo.
Flick się nigdy nie nauczy że aktualnie granie Lewym i Ferranem to granie jednego mniej.
Rashford to placek.
Powtarzam to od kilku miesięcy.
Coś tam próbuje ale 95% akcji kończy się trafieniem w rywala.
O jego strzałach nie wspomnę bo to jest kompromitacja
3
Pojebie mnie zaraz.
To jest dramat.
1
Wchodzi nasza 9
I Ferran Torres
0
Okej.
Teraz mamy przejebane.
Jak nic nie strzelimy to trzeba się żegnać z LM.
1
Rashford to taki czarny Ferran
1
@vangoor Bo z jego wykończeniem i tak by nie trafił
1
Taka siatka to lepsze niż gol
0
@joloskyy Nie miał żółtka przecież
0
@GabiKrk Nie ma żółtka
0
@Zaglloba I co z tego?
Barcelona ma gorszych piłkarzy od Atleti?
Ja rozumiem jakbyśmy grali z Bayernem czy PSG ale nie kuźwa z Atletico
1
Ale czemu Pedri?
0
@rk Ale to nie ma znaczenie czy szedł na kontakt czy nie.
Gość wychodził na czystą pozycję sam na sam a Cubarsi go zatrzymał.
Klasyczne czerwo
0
Znowu to samo.
Znowu gra z Lewym w ataku wygląda tragicznie.
aLe przECiesz MoZe ScZelić W kaZDeJ chwiLi.
Gówno jest to warte jeśli tracimy jakość w przodu przez większość meczu.
1
Nie wywiezienie dzisiaj chociażby remisu to będzie klęska.
Niby coś gramy a tak naprawdę gówno gramy.
Drybling dla dryblingu a jak przychodzi dokładnie dograć to gówno z tego jest.
Rashford out natychmiast.
Wolę na na skrzydle samego Cancelo oglądać.
2
@jefo XD
Co z tego że zostawił sam nogę?
Tak robią piłkarze i będą robić.
To coś normalnego
0
Niby robimy wiatr na skrzydłach ale zero pożytku z tego.
Lewy prawie nieobecny.
0
Nie dość że czerwo to i tak bramka wpadła.
0
Najpierw zagrał doskonale do Simeone.
A teraz wykorzystuje wolnego perfekcyjnie.
1
@Fantastyczny Chłopiec
Szukał kontaktu i go znalazł.
Tak piłkarze robią i nie jest w tym nic dziwnego
1
Olise?
To przeszłość
3
Trochę nudy jak na ćwierćfinał LM
0
Mama zaskakująco dużo miejsca.
Musimy to wykorzystać a gramy niechlujnie
0
To jest ćwierćfinał LM a tu kuźwa takie niedokładne zagrania....
1
@Kaamilos87 to udowodnił xd
0
Typowy Rashford.
To była seta