0

@GeneralXavi To zależy.
Bo jakby równocześnie był Ferran albo Lewy to byśmy grali w 8

1

@noface Lewy
Ważny piłkarz
Wybierz jedno

0

@Beztroskii W której minucie dostał to wymyślone żółtko bo nadal nie mogę tego ustalić?

0

@michal26 Nie.
Mogliśmy wyjść Ferminem
Ostatnio tak graliśmy i atak w całości super funkcjonował.

3

I to ściągnięcie Pedriego...

Flick bój się Boga.
Coś ty odjebal

Uważam że jego głupie decyzję miały wpływ na końcowy wynik

Pedri jako jedyny w pomocy mógł coś zagrać prostopadle np do Yamala a tak to Yamal musiał się cofać i wszystko sam grać od połowy boiska.

Postawienie też na Lewego a nie na Fermina to kryminał.

Wiadomo głównie czerwo nam odebrało możliwość rywalizacji ale Flick też się nie popisał.

3

I tak uważam że do momentu czerwa graliśmy szambo.
Flick się nigdy nie nauczy że aktualnie granie Lewym i Ferranem to granie jednego mniej.

Rashford to placek.
Powtarzam to od kilku miesięcy.
Coś tam próbuje ale 95% akcji kończy się trafieniem w rywala.
O jego strzałach nie wspomnę bo to jest kompromitacja


3

Pojebie mnie zaraz.
To jest dramat.

1

Wchodzi nasza 9

I Ferran Torres

0

Okej.
Teraz mamy przejebane.
Jak nic nie strzelimy to trzeba się żegnać z LM.

1

Rashford to taki czarny Ferran

1

@vangoor Bo z jego wykończeniem i tak by nie trafił

1

Taka siatka to lepsze niż gol

0

@joloskyy Nie miał żółtka przecież

0

@GabiKrk Nie ma żółtka

0

@Zaglloba I co z tego?
Barcelona ma gorszych piłkarzy od Atleti?
Ja rozumiem jakbyśmy grali z Bayernem czy PSG ale nie kuźwa z Atletico

1

Ale czemu Pedri?

0

@rk Ale to nie ma znaczenie czy szedł na kontakt czy nie.
Gość wychodził na czystą pozycję sam na sam a Cubarsi go zatrzymał.
Klasyczne czerwo

0

Znowu to samo.

Znowu gra z Lewym w ataku wygląda tragicznie.

aLe przECiesz MoZe ScZelić W kaZDeJ chwiLi.

Gówno jest to warte jeśli tracimy jakość w przodu przez większość meczu.

1

Nie wywiezienie dzisiaj chociażby remisu to będzie klęska.
Niby coś gramy a tak naprawdę gówno gramy.
Drybling dla dryblingu a jak przychodzi dokładnie dograć to gówno z tego jest.

Rashford out natychmiast.
Wolę na na skrzydle samego Cancelo oglądać.

2

@jefo XD
Co z tego że zostawił sam nogę?
Tak robią piłkarze i będą robić.
To coś normalnego

0

Niby robimy wiatr na skrzydłach ale zero pożytku z tego.
Lewy prawie nieobecny.

0

Nie dość że czerwo to i tak bramka wpadła.

0

Najpierw zagrał doskonale do Simeone.
A teraz wykorzystuje wolnego perfekcyjnie.

1

@Fantastyczny Chłopiec
Szukał kontaktu i go znalazł.
Tak piłkarze robią i nie jest w tym nic dziwnego

1

Olise?
To przeszłość

3

Trochę nudy jak na ćwierćfinał LM

0

Mama zaskakująco dużo miejsca.
Musimy to wykorzystać a gramy niechlujnie

0

To jest ćwierćfinał LM a tu kuźwa takie niedokładne zagrania....

1

@Kaamilos87 to udowodnił xd

0

Typowy Rashford.
To była seta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?