1

@Shadow23FCB Już piątka :D

1

@Comfortable_ Czepianie się o tego Xaviego to absurd.
To był pomysł Fonta?
Czyli on tylko mógł go zatrudnić?
Każdy wiedział że Xavi będzie trenerem Barcelony tylko pytanie było kiedy i Laporta też to wiedział.
Nie było problemem że Font gadał o Xavim, problemem było że gadał tylko o nim i to Laporta wyśmiał.

4

Skazani na Shawshank na TVN niedawno się zaczął.
Film TOP!

0

@FioletoweOczy Karty w ostatnich tygodniach bardzo tanieją niestety złotówka mocno traci i znów będzie drożyzna.

0

@Joe_Pesci Zależy co zrobią ale i tak spadek będzie zapewne chwilowy.

0

@michal26 Lepiej by Betis wygrał puchar króla bo wtedy 7 miejsce w Lidze daje puchary europejskie.

4

Atletico nie trafiło 300% sytuacji xD
Szli praktycznie trójką na samego bramkarza

1

Atletico już wygrywa. Bramka Felixa który tylko nogę dostawił.

0

W City wykończenie na naszym poziomie :D

1

Dzisiaj Elche podchodziło wyżej niż United przeciwko City.

1

Mecz przeciętny który mogliśmy zamknąć o wiele wcześniej.
Zabrakło skuteczności ale takie mecze też będą się zdarzać i grunt by je przepychać nawet kolanem.

4

De Bruyne w formie to TOP 1 pomocnik a nie żaden Bruno który jest jakieś dwa poziomy niżej.
Belg jest znakomity.

0

Depay jednak dobry?
Przecież La Bamba wydała jedyny słuszny wyrok czyli chłop na sprzedaż.

Ludzie nadal nie rozumieją czym jest głębia składu i rywalizacja.

Ktoś zagra kilka słabych meczów to od razu powinnien oddawać hajs z pensji i wypieprzać z klubu.
Zaraz będą Feranna sprzedawać...

0

To powinien być karny.
Specjalny ruch ręką która zablokowała piłkę.

0

@Firestone Zawsze obowiązkiem bramkarza jest obrona krótkiego słupka w takich sytuacjach gdy padł gol dla Elche a strzał był bardzo precyzyjny i silny.
W tej sytuacji stał w miejscu gdzie piłka leciała i byłoby to haniebne dla Niemca żeby piłka przeleciała nad głową.

0

To Stegen musiał obronić w przeciwieństwie do sytuacji przy bramce Elche.

0

Pedri słaby strzał.
Wina Stegena.

0

https://strawpoll.com/polls/ajnENqOLogW
Ankieta odnośnie bramki.
Jestem ciekaw waszej opinii

0

@Gavinho Ta. Jakby się nie rzucił tylko wyciągnął nogę to byłby jeszcze większy hejt że znów stoi jak kołek i tylko nóżkę wyciąga.

1

@PodkarpackiKibic Niestety są ludzie którzy są albo zaślepieni albo są kretynami.

6

Stegen ma wiele problemów i sam powoli przekonuje się że trzeba kupić nowego bramkarza ale przyzwalając się do niego o tą bramkę to trzeba być idiotą.
Strzał silny, bardzo precyzyjny po długim słupku.
Ta bramka idzie wyłącznie na konto Pedriego.

12

Ja rozumiem że Pedri to nasza największa perła ale krytyka mu się należy za to zagranie a tu hejt się wylał na Stegena xD

2

Co tu dużo mówić, Xavi out!!!

0

Tiki taki przy wyjściu spod pressingu.

6

Neymarek się zezłościł bo gościu po końcowym gwizdku zrobił se sztuczkę przed nim xD.
Piłkarz mem. Dobrze że ten pajacyk do nas nie wrócił.

1

Faul przed polem karnym Icardiego.

1

@GeneralXavi Cieszyć się,mamy dwa spotkania mniej od Sociedad.

0

@gumaz zwykła Cola> zwykłe Pepsi.
Pepsi Max>Cola Zero
Zwykłe Pepsi strasznie się popsuło i jest po prostu nie dobre, kiedyś było znacznie lepsze.

0

@Gall No nie trafił w punkt.
On nie wie jak to działa a się wypowiada.
Nie neguje że taka komisja być może jest potrzebna ale najpierw trzeba wiedzieć jak to wygląda na tą chwilę.

0

"Barcelonie brakuje więcej profesjonalizmu, lepszego zorganizowania się jako firma i bardziej profesjonalnego zarządzania. W firmie, która obraca miliardem euro, jak w przypadku Barcelony, istniałaby komisja ds. wynagrodzeń. Nie wiem, jak to działa w Barcelonie. Podobnie w dużych firmach podejmuje się decyzje w oparciu o zarząd, a teraz nie wiem, jak to się robi w Barcelonie."

Nie wiem ale się wypowiem i skrytykuje coś o czym nie mam pojęcia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?