4

Gavi do świetnej gry powoli dokłada też liczby co jest bardzo ważne i powinniśmy tego wymagać od naszych pomocników.

0

Bardzo bardzo bardzo dużo ruchu w ataku i są w efekty.

25

Jakby Frenkie grał tak jak przyjął tą piłkę to byśmy nie narzekali.

0

Najlepszym prezentem na święta byłoby przebudzenie FDJ.

1

Frenkie odpuścił i to strasznie przy tej wrzutce.

15

@Xonar Ja pomyślałem o połowie kadry.

3

@BARCA1899Messi Zależy ile by pracował z tą kadrą ale i tak bez kilku transferów słabo by to wyglądało.

0

Niestety nie oglądałem pierwszej połowy.
Jak gramy?
Kto na plus, przede wszystkim interesuje mnie Alves jak zagrał?

1

0

Jeśli któremuś z klubów powtórzenie losowanie się nie podoba to powinni zgłosić to teraz a nie jak wylosują trudniejszego przeciwnika i będzie płacz oraz walka po sądach.

0

@AmigoBlancos Jest patowa i jakakolwiek decyzja zostanie podjęta to ktoś będzie miał pretensje, dlatego wszystko od nowa powinno się odbyć.

0

@Pilka_jest_okragla Zawodnik bardzo fajny ale jak widać lubi grać bardziej przed polem karnym a my potrzebujemy typowego napastnika.

1

To był poważny błąd podczas losowania i powinno zostać wszystko powtórzone według mnie.

1

Dobrze że po ewentualnym odpadnięciu nie gra się już w lidze konferencji bo byłby wstyd na cały świat.

0

Podobno jakiś błąd był podczas losowania.
O co chodzi?

0

Dobrze że do tego dwumeczu jest sporo czasu. Słabo to widzę jeśli nie przyjdzie jakiś napastnik np.Cavani.
Alves już będzie mógł grać to Araujo będzie głębiej w obronie a nie po prawej stronie.
Jeśli wszyscy wyzdrowieją do tego pojedynku mamy szansę.

5

Brak kartki żółtej dla Carvajala to żart.

1

Messi zrobił tą bramkę ale oczywiście powiedzą że to tylko asysta.

0

Betis cyk 4 bramka przeciwko Sociedad.

0

Większa beka byłaby jakby to trafił.
Bez zaskoczenia.

0

No nie wierzę w to.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

17

Oficjalnie:
Legia na ostatnim miejscu w tabeli!!!

3

Duński Nazario to Pan piłkarz przy Luuku.

3

Rozumiem krytykę Stegena,kiedy jest za co.Ostatnio gra słabo ale w tej akcji był bezradny i każdy bramkarz na świecie by tego nie wyjął.
Lepiej tego się uderzyć nie dało.

0

@Medium Ty chyba jesteś niepoważny,nikt by tego nie wyjął.

0

Idealne wykończenie głową,Luuk ucz się.

8

Umtiti z bransoletką od szamana, pewnie przeciw kontuzjom.

1

@kuz Nie wiem nie znam się.

4

Nie oglądałem nigdy F1, odpaliłem poprzedni wyścig i mnie zaciekawiło i naprawdę są emocję.
Nie znam się ale dla mnie to takie słabe że gość ma 11s przewagi i przez nieznaczącego się kierowcę który się rozbił stracił to wszystko i w rezultacie stracił mistrza.
Nie mają lepszych pomysłów by inaczej rozwiązać takie zdarzenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?