1

Szkoda że pierwszy mecz gramy u siebie.

0

Niestety jest to niemożliwe bo nie każdy gra z każdym ;D

0

Mam nadzieję że dostanie powołanie na mundial to by mu bardzo dużo dało.

0

Klasa kibiców i dobre wejście Gomesa.

0

Aż mnie dreszcze przeszły.

26

Absolutnie nie było karnego. Ogladnijcie sobie lepsza powtórkę kilka razy , jestem przekonany w 100%

0

Dobrze że pozbyliśmy się fabregasa , stracił piłkę na swojej połowie przy niewielkiej ilości zawodników Chelsea i kompletnie nic nie zrobił stanął i miał gdzieś co się stanie.

0

Kto tak stracił z Chelsea i nie wrócił?

0

Messi Bóg Dembele przyszłość.

3

Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej bez żadnej wątpliwości kto myśli inaczej nie zna się na futbolu!!

0

Mecz wygrany przez Malagę ? Widzę Szpaku w formie.

2

No to zaskoczył , jak zwykle .

10

Nie trzeba być kucharzem żeby stwierdzić że zupa jest za słona.

63

Kto napisał te wypociny? Większej głupoty nie słyszałem naprawdę . Skąd wiadomo że otrzymanie przez Coutinho portugalskiego obywatelstwa się przedłuża się? Do przyjścia Arthura jest mnóstwo czasu . Bzdury nie poparte żadnymi argumentami.

0

Wydaje mi się że Valverde w pierwszym sezonie najpierw chce zrobić selekcję , uporządkować pierwszy zespół i sprzedać nie potrzebnych piłkarzy i dopiero wprowadzać jakiś zawodników z drugiego zespołu.

0

Powiedział to na pewno z grzeczności i dzisiaj jest dodatkowo dzień kobiet więc jakby to wyglądało gdyby skrytykował żeński futbol . Niestety męska piłka jest na o wiele większym poziomie i to się nigdy nie zmieni.

4

Brak mi słów.

0

Moim zdaniem należał się karny dla juve co najmniej dwa karne dla Totenhammu i czerwona dla Barzagliego.

0

I teraz jest pytanie czy sędzia znowu miał wpływ na wynik , gdyby nie te decyzje w pierwszej połowie to moim zdaniem Totki były by już w kolejnej rundzie a co Wy o tym sądzicie?

4

Brawo Totki piękny futbol , zasłużony gol życze wam jak najlepiej !

45

Barzagli czerwony powinno być .

0

I to jest dobre podejście mimo korzystnego wyniku z pierwszego meczu to Totki nie boją się i atakują od pierwszych minut . Brawo Totenhamm.

0

Tym bardziej że Marcelo jest słaby w obronie.

1

Ja bym się nie czepiał tej wypowiedzi , jest w niej trochę żartobliwość i jest to normalne że kibice będą sobie wbijać takie "szpileczki".

2

Powiem wam że coraz więcej piłkarzy Argentyny znajduję się w co najmniej dobrej formie oby utrzymali to do Mundialu i przełożyli to na grę w reprezentacji bo to był zasadniczy problem . Jak Sampaoli to wszystko dobrze poukłada to Argentyna będzie bardzo poważnym kandydatem do zdobycia mistrzostwa świata . Oby Messi zdobył ten puchar bo 1000% na to zasługuje.

0

Piłkarza o takiej charakterystyce na potrzeba ale mam obawy czy odpowiednie umiejętności by grać w Barcelonie oby ten transfer wypalił ! Szkoda że jak przyjdzie to dopiero w styczniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jesteśmy zgubieni.

0

Jest ok sluszna kartka
.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?