Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda że pierwszy mecz gramy u siebie.
0
Niestety jest to niemożliwe bo nie każdy gra z każdym ;D
0
Mam nadzieję że dostanie powołanie na mundial to by mu bardzo dużo dało.
0
Klasa kibiców i dobre wejście Gomesa.
0
Aż mnie dreszcze przeszły.
26
Absolutnie nie było karnego. Ogladnijcie sobie lepsza powtórkę kilka razy , jestem przekonany w 100%
0
Dobrze że pozbyliśmy się fabregasa , stracił piłkę na swojej połowie przy niewielkiej ilości zawodników Chelsea i kompletnie nic nie zrobił stanął i miał gdzieś co się stanie.
0
Kto tak stracił z Chelsea i nie wrócił?
0
Messi Bóg Dembele przyszłość.
3
Najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej bez żadnej wątpliwości kto myśli inaczej nie zna się na futbolu!!
0
Mecz wygrany przez Malagę ? Widzę Szpaku w formie.
2
No to zaskoczył , jak zwykle .
10
Nie trzeba być kucharzem żeby stwierdzić że zupa jest za słona.
63
Kto napisał te wypociny? Większej głupoty nie słyszałem naprawdę . Skąd wiadomo że otrzymanie przez Coutinho portugalskiego obywatelstwa się przedłuża się? Do przyjścia Arthura jest mnóstwo czasu . Bzdury nie poparte żadnymi argumentami.
0
Wydaje mi się że Valverde w pierwszym sezonie najpierw chce zrobić selekcję , uporządkować pierwszy zespół i sprzedać nie potrzebnych piłkarzy i dopiero wprowadzać jakiś zawodników z drugiego zespołu.
0
Powiedział to na pewno z grzeczności i dzisiaj jest dodatkowo dzień kobiet więc jakby to wyglądało gdyby skrytykował żeński futbol . Niestety męska piłka jest na o wiele większym poziomie i to się nigdy nie zmieni.
4
Brak mi słów.
0
Moim zdaniem należał się karny dla juve co najmniej dwa karne dla Totenhammu i czerwona dla Barzagliego.
0
I teraz jest pytanie czy sędzia znowu miał wpływ na wynik , gdyby nie te decyzje w pierwszej połowie to moim zdaniem Totki były by już w kolejnej rundzie a co Wy o tym sądzicie?
4
Brawo Totki piękny futbol , zasłużony gol życze wam jak najlepiej !
45
Barzagli czerwony powinno być .
0
I to jest dobre podejście mimo korzystnego wyniku z pierwszego meczu to Totki nie boją się i atakują od pierwszych minut . Brawo Totenhamm.
0
Tym bardziej że Marcelo jest słaby w obronie.
1
Ja bym się nie czepiał tej wypowiedzi , jest w niej trochę żartobliwość i jest to normalne że kibice będą sobie wbijać takie "szpileczki".
2
Powiem wam że coraz więcej piłkarzy Argentyny znajduję się w co najmniej dobrej formie oby utrzymali to do Mundialu i przełożyli to na grę w reprezentacji bo to był zasadniczy problem . Jak Sampaoli to wszystko dobrze poukłada to Argentyna będzie bardzo poważnym kandydatem do zdobycia mistrzostwa świata . Oby Messi zdobył ten puchar bo 1000% na to zasługuje.
0
Piłkarza o takiej charakterystyce na potrzeba ale mam obawy czy odpowiednie umiejętności by grać w Barcelonie oby ten transfer wypalił ! Szkoda że jak przyjdzie to dopiero w styczniu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jesteśmy zgubieni.
0
Jest ok sluszna kartka
.