RozowaPantera
Dołączył/a: maj 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Jutro jadę do teściów ale to koło 11:00 rano więc na spokojnie będzie oglądany finał LCK… a przepraszam MSI ;)
0
Spóźniony ale prywatne sprawi i wgl, do meritum. Gratulacje dla Świątek ! Jest trawa na koncie a nikt raczej by nie powiedział że może to zrobić :) Tak po ludzku szkoda Anisimovej, młoda dziewczyna pewnie presja ją zjadła, bo 6-0, 6-0 to dramat. Iga brawo ! :)
2
@FcPortoFan1999 @KSSniper
T1-Anyone’s Legend 3-2 dla ekipy Fakera. Znowu 5 map, T1 jednak wracało z serii 1-2 i zdołało wygrać finalnie. Ostatnia mapa to jakiś dramat draftu AL, Olaf na jungli Ziggs na adc z poppy. Kompletny stomp od T1 i to oni zagrają w finale MSI. Na Gen G, może zemsta ? ;)
0
@Szczygiel06 @Ghostface yyyyyy jeeeeeeden chłopiec, urodził się z
3
@Szczygiel06 ciągle potrzebujemy kapelana…
0
@FcPortoFan1999 Ja myślę że dzisiaj w nocy będzie Guma show :D
1
@KSSniper Bogacz :D ja też u nervy i momentami jak są teamfight i mi się reklama włącza to mam ochotę wywalić laptopa przez okno XD
7
@Luciano99 co ty gadasz, przecież pijemy razem
https://zapodaj.net/plik-p3lTyg5C4s
1
@FcPortoFan1999 @KSSniper no to widzimy się o 02:00 :D z ciekawości oglądasz u nervy, twitch czy jakąś inną platforma/strona ?
0
@jacobFCB zlota kobieta
0
@FcPortoFan1999 @KSSniper Dzisiaj oglądamy T1? Czy jutro praca ?
0
@Hshdhrhdh oj, no tak xd
0
@Hshdhrhdh seta na odwagę i jazda xd
0
@AbelKabel o stary zazdroszczę :D
0
@Hshdhrhdh i i jak podziałałeś coś ? ^^
1
@fejkenq smacznego :D
0
@agaFCB zasłużony odpoczynek :) miłej pracy w takim razie, no i oczywiście miłego picia jutro :D
0
@agaFCB Klasyczek :D z ciekawości, gdzie pracujesz ?
2
@Sulimo Zdrówka dla siostry ! Będzie dobrze
0
@kuz Widzę, że Chester już wleciał :D co następne ?
1
Jak spędzacie piątkowy wieczór ? :)
0
@Eklerek z jakiego województwa jesteś?
2
@kuz matko chester to był gość… one more light uderza jeszcze bardziej
1
@Eklerek ziomale ponad lale
0
@FcPortoFan1999 Wiesz co mam jutro na 8:00 do roboty, ale chyba zrobię tak jak dzisiaj w nocy na serie T1- Gen.G
Nastawię budzik na 2:00 i popatrzę na pierwszą mapę, jak ekipa Bina coś tam ugra to może jeszcze popatrzę, a ty ? ;)
1
@FcPortoFan1999 No more!
1
What is love!? Baby
0
@Borneo co xd ?
1
@KSSniper Fajna seria, taka niekoreańska XD osobiście już myślałem że to mają, a jednak.
1
@KSSniper Ja właśnie po drugiej mapie, tutaj totalny przejazd po GenG
Pięknie zagrały fakery. Bardzo dużo killi, normalnie jak nie Korea :D