1

@FcPortoFan1999 Jutro jadę do teściów ale to koło 11:00 rano więc na spokojnie będzie oglądany finał LCK… a przepraszam MSI ;)

0

Spóźniony ale prywatne sprawi i wgl, do meritum. Gratulacje dla Świątek ! Jest trawa na koncie a nikt raczej by nie powiedział że może to zrobić :) Tak po ludzku szkoda Anisimovej, młoda dziewczyna pewnie presja ją zjadła, bo 6-0, 6-0 to dramat. Iga brawo ! :)

2

@FcPortoFan1999 @KSSniper
T1-Anyone’s Legend 3-2 dla ekipy Fakera. Znowu 5 map, T1 jednak wracało z serii 1-2 i zdołało wygrać finalnie. Ostatnia mapa to jakiś dramat draftu AL, Olaf na jungli Ziggs na adc z poppy. Kompletny stomp od T1 i to oni zagrają w finale MSI. Na Gen G, może zemsta ? ;)

0

@Szczygiel06 @Ghostface yyyyyy jeeeeeeden chłopiec, urodził się z

3

@Szczygiel06 ciągle potrzebujemy kapelana…

0

@FcPortoFan1999 Ja myślę że dzisiaj w nocy będzie Guma show :D

1

@KSSniper Bogacz :D ja też u nervy i momentami jak są teamfight i mi się reklama włącza to mam ochotę wywalić laptopa przez okno XD

7

@Luciano99 co ty gadasz, przecież pijemy razem
https://zapodaj.net/plik-p3lTyg5C4s

1

@FcPortoFan1999 @KSSniper no to widzimy się o 02:00 :D z ciekawości oglądasz u nervy, twitch czy jakąś inną platforma/strona ?

0

@jacobFCB zlota kobieta

0

@FcPortoFan1999 @KSSniper Dzisiaj oglądamy T1? Czy jutro praca ?

0

@Hshdhrhdh oj, no tak xd

0

@Hshdhrhdh seta na odwagę i jazda xd

0

@AbelKabel o stary zazdroszczę :D

0

@Hshdhrhdh i i jak podziałałeś coś ? ^^

1

@fejkenq smacznego :D

0

@agaFCB zasłużony odpoczynek :) miłej pracy w takim razie, no i oczywiście miłego picia jutro :D

0

@agaFCB Klasyczek :D z ciekawości, gdzie pracujesz ?

2

@Sulimo Zdrówka dla siostry ! Będzie dobrze

0

@kuz Widzę, że Chester już wleciał :D co następne ?

1

Jak spędzacie piątkowy wieczór ? :)

0

@Eklerek z jakiego województwa jesteś?

2

@kuz matko chester to był gość… one more light uderza jeszcze bardziej

1

@Eklerek ziomale ponad lale

0

@FcPortoFan1999 Wiesz co mam jutro na 8:00 do roboty, ale chyba zrobię tak jak dzisiaj w nocy na serie T1- Gen.G
Nastawię budzik na 2:00 i popatrzę na pierwszą mapę, jak ekipa Bina coś tam ugra to może jeszcze popatrzę, a ty ? ;)

1

@FcPortoFan1999 No more!

1

What is love!? Baby

0

@Borneo co xd ?

1

@KSSniper Fajna seria, taka niekoreańska XD osobiście już myślałem że to mają, a jednak.

1

@KSSniper Ja właśnie po drugiej mapie, tutaj totalny przejazd po GenG
Pięknie zagrały fakery. Bardzo dużo killi, normalnie jak nie Korea :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?