0

@Safrani Przecież nawet jakby Ziobro sobie przyjechał teraz do Polski to gówno mu się stanie XD
Nikt go nie wsadzi, bo tam każdy na każdego coś ma, ręka rękę myje, a dla nas to tylko robiony jest teatrzyk. Poznajesz różnicę?

0

@JanuszKorwinMikke Dlaczego najgorsza?

7

@Eklerek ale sobie Węgrzy wybrali, chłop co pasem była żonę ładował i przyznał się że leciał z kokaina XD
Jak wczoraj widziałem na filmach młodzież w Budapeszcie to aż się Jagodno przypomniało XD
Nie mniej jednak, niech im się tam wiedzie, powodzenia.

1

@Safrani tak jak Giertych do Włoch i Tusk do Brukseli?

2

@Gaucho raczej nie, ale nadrabia inteligencją. Dobrze się ustawia, przewiduje ruchy. Ja bym go brał tak czy inaczej.

0

Alcatraz czy Jamnik?

3

Bardziej niż wynik martwi mnie to że Pedri i Yamal lecą kolejne chyba 90 minut…

1

@July_6_BcN kur nie to okno

28

Roksana Węgiel stopy

27

Jako kibic Legii. Nigdy nie zapomnę Ci tego 2016 roku. Spoczywaj w pokoju, Jacku.

0

@Bercik77 sprzedać yamala

0

Jaki dalibyście skład na rewanż z Atletico?

0

@Terapuls co ty poerdolisz

1

@Grubson jaki karny

1

@Dari0G na la rambi parkiet bywa śliski

2

Halo halo tu Londyn

4

@urbipl niezłą dyktaturę tam sobie urządzają XD
Vinicius odwalający szambo jest nietykalny i Alvaro pseudonim pachołek Arbeloa go głaszcze i przynosi rogaliki na śniadanko. Pewnie mu jeszcze obciąga po same kulę w kantorze jak nikt nie widzi.
Jedni nietykalni, a po drugich można jechać jak po szmacie. To jest tak obrzydliwy klub że ja nie wiem jak teraz ktoś może zdecydować się żeby im kibicować.

6

Alvaro Arbeloa - „Wczorajsza erekcja na bramce u Neuera? Tak to moja wina”

32

Baila Vini! Tańcz chłopaku, ta samba ci się należy!

3

Jap****e, i niby Trump ogłosił koniec świata a gówno z tego wyszło i za 3 godziny muszę wstawać do pracy i znowu tyrać na ten szary żywot. Zal.pl

5

@Kessie ile wypiłeś

1

@gumaz 2.0 Goł (znaki)

3

Streszczam.
1 połowa karny dla realu. Mbippi z bramką do szatni.
2 połowa bramka dla realu po faulu w ataku.
Godzina 00:43 Archivo Var komentuje „bramka na 2:0 nie powinna zostać uznana”
Ok pora na cs’a.

4

@TR3YWAY jakieś inne pomysły

4

Fur Dojczland

1

@Comentateiro Niestety. Olise.

0

@Szklaner Pawel Jumper

7

Stoję sobie w kolejce, a przede mną dwie Ukrainki. Mówią coś po ukraińsku (lub rosyjsku, nie umiem jeszcze ich rozróżnić). Niezbyt rozumiem o czym i staram się nie słuchać. Patrzę co kupiły, a tam ziemniaki, pierś z kurczaka i pieczarki. No nic, stoję w tej kolejce, pani już je kasuje, a ja wykładam swoje towary. Przychodzi do zapłacenia, to pierwsza Ukrainka (taka koło 40, normalna kobieta, ubrana schludnie). Uśmiechnęła się tylko i zaczęła szukać coś w portfelu. Wyciągnęła kartę i pokazuje ekspedientce. Ta się uśmiechnęła i żwawym gestem pokazała gdzie jest terminal. Ja w tym czasie zacząłem wyciągać swoje zakupy na taśmę. Ukrainki zapłaciły za towary i zaczęły pakować je do toreb. No nic, moja kolej. Jako, że u mnie tak średnio z kasą to kupiłem sobie makaron, mielone mięso i pomidory w puszce.

2

@Luciano99 @Kessie pożyczysz 5 dych?

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?