2

Pokazal zdjecie rany w miejscu w ktorym powinien byc ochraniacz..... No ciekawe rzeczy ciekawe.

2

Ogolnie rzecz biorac je***c cale RFEF. madrycki sciek. mimo slabej gry Barcy przez caly sezon to dzieki nim jest 10 punktow przewagi. gdyby sedziowanie bylo by dla obu stron rownomierne roznica byla by max 2-3 punkty. Olac juz ten sezon. Wazne zeby do konca sezonu zaczac cos grac, odbudowac zawodnikow i przejsc napoli bo o wiecej niema co marzyc

0

Niby alaves zlapalo wiatr bo po 3 wygranych z rzedu a tu Barca ich cyk 1:3. Nawet ladnie ta gra wygladala. Napawa pozytywnym mysleniem ale wiadomo jak to bylo w tym sezonie. Wyzej ustawiony christensem nawet ogarnia. Taki cichy bohater tego meczu. Bezkonkurencyjny yamal.

0

@Dfd222 Zawieszony na 1 mecz. Tak jakby sie wykartkowal

3

Teraz sie nie dziwie czemu xavi powiedzial ze ciezko bedzie wygrac lige z madrytem. Nawet nie dla Barcelony ale girona tez jest robiona w balona co mecze. Madryccy drukarze

2

Smiech. i teraz przez sedziego kolejny gracz z ataku nie moze zagrac w nastepnym meczu. Do wyje**** takie przepisy. Widac ze uciekal z noga i jezeli byl kontakt to na pewno nie na kartke. Kolejny raz zrobieni w wala. Dobrze ze chociaz pewna wygrana. W koncu taka Barcelone mogl bym ogladac. Oby nie jedyny taki wyskok,

0

Mnie eksploatacja gundiego przeraza. Az dziwne ze jeszcze kontuzjo zadnej nie zlapal. Podobna sytuacja z frankiem. No ale kim tu grac jak srodek pola procz tych graczy to cienka jak sik weza

0

No to wiadomo co ostatnio siedzialo mu w glowie. Duzo zdrowia dla calej rodziny i wracaj byku do formy;)

0

@azysko wg mnie tu chodzi o zysk z nastepnej sprzedazy. Kupili go za 3,5 od nas, wiec jesli sprzedadza za 10 to zysku maja 6,5. Tak wiec 10% z tej kwoty wynosi 650 tysi.

0

Opchniecie szrotu typu dest, lenglet tez by sie przydalo. Na amerykaninie cos mozna jeszcze zarobic bo cos tam zaczal grac na lewej stronie w psv. Lenglet tez gra wiec moze.... Do tego kounde (jakos nie mam przekonania do francuzow w barwach Barcy), roberto, alonso, christensen?, i raphinia i lewy. Z reszty graczy ogarniety trener jeszcze cos ulepi, a zrobi to duzo miejsca w limicie placowym a i cos grosza wpadnie. Ale znajac nasza historie sprzedazy ciezko tu cos powiedziec. Jezeli juz zawodnik zgodzi sie na odejscie to za jakies drobne. Mozna pomarzyc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?