0

Nie krytykujcie Pereza. To wina Arbeloi, że Perez się odkleił! :P

0

@siael w sensie: niech rzuci kamień w tego kolegę? :P

16

To prawda, że to liga Tebasa - otwartego kibica Realu, nie lubiącego Barcelony

1

Właśnie się zacząłem bać, że może jednak wygrają :P

1

@FcPortoFan1999 to on popchnął Valverde akurat pod pięść Tchouaméniego :P

1

@Durzy i Mbappe!

3

Ach, ten Gareth Bale... :P :P :P

0

@4Fabregas4 spoko :D

1

Teraz to przesadziłeś! Jesteś u mojej mamy! I u pani od matmy też! :P :P :P

0

@4Fabregas4 przecież z Mbappe Realowi zazwyczaj idzie gorzej niż bez

0

Czekam aż obejmie Barcę!

1

8 meczów zawieszenia za takie coś! :P

0

@Tridente2015 bo się poprawiło. Wcześniej woda lała się strumieniami, a teraz tylko kropi! :P

1

@DJ6 a ja mu życzę domu w Realu i zespołu niespokojnych Viniciusów :P

0

@Metalowy14 moim zdaniem widać po wynikach sportowych, że się stoczył względem starych czasów i właśnie dlatego chcę go w Realu - bo mu się niewiele uda.

0

@Carlosss właśnie dlatego chcę go w Realu - bo spodziewam się wielkiej porażki. A nawet w swoim pierwszym okresie w Realu poradził sobie gorzej niż w Interze. Oczywiście wciąż dobrze, ale mam wrażenie, że dało się lepiej. W związku z tym serdecznie zapraszam! :P

0

@Metalowy14 on też może nie dać rady okiełznać - może przypadkiem pogorszyć jeszcze bardziej, jak się jaśnie państwo na niego obrażą

0

@DJ6 Zgadzam się. Właśnie dlatego bardzo bym chciał, aby rywale byli prowadzeni przez taką zakałę.

0

To już nie jest ten Mourinho co kiedyś. Z roku na rok coraz mniejsze sukcesy. Właśnie dlatego BARDZO bym chciał go z powrotem w Realu. Nie obchodzi mnie El Clasico, tylko to, że Mourinho mało co tam wygra.

2

O nie! Teraz Real zacznie lepiej grać! :P

1

@konik83 Może faktycznie :D

4

@turhiay Cristiano Ronaldo był już dogadany, ale Laporta wolał wydać wszystko na pizzę zamiast na niego :P

5

Bardzo dobrze, że nie kupili Neymara, bo przestał się on do czegokolwiek nadawać, a Raphinię sprowadził Deco, który był jego agentem.

6

Tylko to chyba chodziło o to, aby Yamal to wrzucił na swoje konto i dzięki temu dotarł do większej ilości osób. Natomiast na koncie Szczęsnego to nie wiem, jaki z tego pożytek.

3

O co im chodzi z tym, że Barcelona płaci Tebasowi za ratowanie jego firmy? :P

1

@Barcaa12 chodziło mu o mecze ligowe, nie o trofea

0

Aha, czyli Real wygra w tym sezonie LM? A nie, czekaj... :P

0

Wniosek nr 2: I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa!

1

Fantastyczny pomysł na serię - bardzo doceniam! Tylko uzasadnienia, dlaczego te newsy są bzdurne, powinny być dłuższe - zasługują na oddzielny akapit. Jak już poruszyliście dane tematy, moglibyście napisać od siebie więcej. Mimo wszystko i tak ciekawie się to czyta, tylko po prostu zawsze jest miejsce na poprawę.

2

@lucas/catalan wiedziałem, że ktoś to wrzuci! :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?