SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No to klasyczkiem „Lolololololo Athletic win”
2
Pedri fenomenalnie, Lamine też pięknie skończył, pięknie pograli brawo chłopaki
2
@RozowaPantera trochę niewidoczny, dał piękną piłkę w pole karne ale Ferran zamiast walić na bramę to podał do obrońcy
0
Założę się że połowa albo większość laramblowiczów wcale by nie była gorsza niż ferran ostatnio, chłop kompletnie nic nie wnosi do gry, już pomijając brak goli to on nawet przyjąć piłki nie potrafi
2
No faul tam był jak chuj
3
Jahahahahahahahah ale jebany doliczył
9
„ja bym brawami nagrodził taką sztuczkę” hahahahahha ja pierdolę
3
No i u komentatorów przedwczesna erekcja a teraz zjazd
5
Komentatorzy jacy szczęśliwi „No Takkk! Oczywiście nie ma o czym mówić” xddddd
0
Oho sędzia na misji coś sprawdza
0
Kurde Monaco co robi 1-3 z PSG
2
Jak jest 50 twarzy Greya to jest 1 twarz Gullera on całe życie jest zdziwiony
0
„Real dyktuje warunki” oni grubo odklejeni są
2
Karny będzie jak chuj hahaha
4
Piekło zmarzło, Ołłowski chyba pierwszy raz real skrytykował
0
Chłop gwizdek do dupy wsadził i wyciąga jak białych „faulują”
0
@Toretto dziś to już nawet nie udaje że gwiżdże pod jednych
4
Co ten sędzia odpierdala hahahahah
3
Ja dobrze widziałem że Fede chłopa ciganal za rękę i faulu nie było ? XDDDDDD
0
Rozbójnik Aspas się rozgrzewa
3
@Barceloniarz987 no mówi Ołłowski że nowy Casemiro
0
Oczywiście nie ma rożnego bo po co
1
Ale pograli chłopaki,wgl trent to taka lipa ostatnio
10
@KamQiX dokładnie, a co w tym dziwnego ?
1
Monaco prowadzi z PSG 1-0
0
Na razie Celta jak równy z równym a nawet lepsza
0
Żeby aby jebacz cudzych dziewczyn nie miał znowu meczu życia
0
@Katalończyk 99 no tak ale dziwnie jednak jak każde nazwisko przekręca prawie
2
Kto normalny zgodził się żeby chłop z wadą wymowy komentował mecze
2
Brawo panowie, piękny mecz zagraliście, trochę zabrakło ale taka jest piłka, ja jestem z was dumny