SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pdf ma czerwień hahahahha
3
Ale Rash ma kopyto
0
Sporting kocham wassss
0
Jesli Real przegra, a mecz PSG-Newcaste nie skonczy się remisem to Real poza top8?
1
No w końcu Rash z wolnego!
1
XDDDDD co jest hahahaha
1
Kurwa ten Arsenal to specjalnie robi XDDD
1
Ale gramy chujnie tak szczerze mówiac
3
Cancelo lepszy niż Balde
2
Maldini gra jak dawniej, ale zjazd
0
Dobra brawo chłopaki, bardzo dobre zmiany w końcu, Ferminator to bestia, na plus dziś Frenkie, Araujo pozytywnie mnie zaskoczył, teraz Kopenchaga i trzeba wygrać, bierzemy top8 i lecimy dalej
0
To co? Na kopenchage Araujo w wyjściowym?
3
Brawo Araujo szybki skubany
1
Atalanta na 2-3 Bilabo trzymajcie to
6
Chyba pierwszy raz Bilbao dla nas coś dobrego zrobiło
0
Pan Kapitan dziś wali bombę z 30 metrów na 5-2
2
Wchodzi El Capitan
2
Trzeba coś tu wbić jeszcze
0
No i dupa chelsea na 1-0
0
Byle Chelsea dziś remis i bedzie dobrze
1
Jak wszytsko się utrzyma to mamy top8
1
Pięknie Rash, lewy na dwa razy ale brawo jeszcze jeden i mamy top 8
1
Chłopaki na trybunach chyba od Karola podłapali "Gdybym jeszcze raz miał urodzić się"
1
Ale zajebał brawo Olmooo
0
@Derpowsky podobno Fiorentino się nazywa
0
Nie no ludzie, cały czas kłody pod nogi
1
Ta laska nam Pedriego zajechała, słaby mecz niestety już 2 pod rzad
3
Nie no napastnik tej klasy takie coś to powinien ładować z zamkniętymi oczami a on to pacnął jak panienka
0
Chyba prawidłowy gol ale lewy co uderzył to nie mam pytań
1
Lewemu dziś jeszcze czerwonej brakuje i będzie komplet