SiempreCule10
Dołączył/a: marzec 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobra nie ma co na nich liczyć, skupmy się na sobie, jutro trzeba wyjść bez Pedriego i ograć Villareal i na świeta mamy lidera i 4 punkty przewagi
0
Penbappe zaraz strzeli kolejną bramkę i znowu z karnego jak wiekoszć, a tak w ogole to mi sie wydaje że oni karnego to co mecz mają, to jest szczescie dopiero
1
@norbi77 Boże broń aby nie Ołłowski
1
@sergio5 fajnie się chłop rozwinął, dobrze sobie radzi na środku
0
@vivalaice21 Moim zdaniem więcej daje obecnie Ferran, nie gramy jak Bayern gdzie dajemy piły na jednego piłkarza ktory kończy tylko kombinacyjnie a Ferran ładnie się cofa do podań a nie tylko czeka na piłkę na 16 metrze
0
Wraca stary dobry Rapha vamossss!
0
Chyba komuś jest nie na rękę żebyśmy wygrali ten mecz
0
A tego to się nie spodziewałem XDDD
0
@Dari0G O to że mamy lidera, real ma dwie czerwone i dostał wpierdol na bernabeu
2
Co tu się kurwa wydarzyło poszedłem się myć a tu 2-0
0
Ale niepewny dziś cubarsi żeby aby nic wiecej nie odwalił
0
Co tu taka atmosfera jakby real oddał lidera ?
3
Słychać wycie? Znakomicie
1
Koniec!!!! Vamooosssss
1
Najczęściej co ja dzis słyszę to gwizdek i fraza "piłka dla realu'
2
O kurcze tylko 4 minuty stawiłem na 8 minimum
0
@mekston spokojnie bedzie doliczone ile potrzeba
9
Jak to jest możliwe że real ani jednej kartki nie ma w tym meczu?
2
@jeonek I ktoś powinien mu odpowiedzieć "Wyciągniemy wnioski i wypierdalaj z tego klubu"
0
A wszytsko mogłoby wyglądać inaczej gdyby Ferran potrafił strzelić na praktycznie pustą bramkę z 7 metrów niekryty
4
Gramy jak cipy szczerze mówiąc
3
Nie ma Pedriego i nie mamy nic do gadania w środku pola, de jong stopuje każdą dobrą akcje, fermin na razie przygasł, Eric też dupy nie urywa
0
Rash i Rapha na drugą połowę obowiązkowo, ferran do bazy, Eric też dziś niewidoczny
0
Obudźmy się bo bedzie źle
0
O ile zakład że real wcisnie z karnego w 98 minucie?
0
Cholera ten rzeźnik zaraz wejdzie
0
Moriba co asyste dał
0
Ależ Olmo go pokrył
0
To jest niesamowite, po prostu niesamowite
1
Co tu sie dzieje XD