2

Dobra nie ma co na nich liczyć, skupmy się na sobie, jutro trzeba wyjść bez Pedriego i ograć Villareal i na świeta mamy lidera i 4 punkty przewagi

0

Penbappe zaraz strzeli kolejną bramkę i znowu z karnego jak wiekoszć, a tak w ogole to mi sie wydaje że oni karnego to co mecz mają, to jest szczescie dopiero

1

@norbi77 Boże broń aby nie Ołłowski

1

@sergio5 fajnie się chłop rozwinął, dobrze sobie radzi na środku

0

@vivalaice21 Moim zdaniem więcej daje obecnie Ferran, nie gramy jak Bayern gdzie dajemy piły na jednego piłkarza ktory kończy tylko kombinacyjnie a Ferran ładnie się cofa do podań a nie tylko czeka na piłkę na 16 metrze

0

Wraca stary dobry Rapha vamossss!

0

Chyba komuś jest nie na rękę żebyśmy wygrali ten mecz

0

A tego to się nie spodziewałem XDDD

0

@Dari0G O to że mamy lidera, real ma dwie czerwone i dostał wpierdol na bernabeu

2

Co tu się kurwa wydarzyło poszedłem się myć a tu 2-0

0

Ale niepewny dziś cubarsi żeby aby nic wiecej nie odwalił

0

Co tu taka atmosfera jakby real oddał lidera ?

3

Słychać wycie? Znakomicie

1

Koniec!!!! Vamooosssss

1

Najczęściej co ja dzis słyszę to gwizdek i fraza "piłka dla realu'

2

O kurcze tylko 4 minuty stawiłem na 8 minimum

0

@mekston spokojnie bedzie doliczone ile potrzeba

9

Jak to jest możliwe że real ani jednej kartki nie ma w tym meczu?

2

@jeonek I ktoś powinien mu odpowiedzieć "Wyciągniemy wnioski i wypierdalaj z tego klubu"

0

A wszytsko mogłoby wyglądać inaczej gdyby Ferran potrafił strzelić na praktycznie pustą bramkę z 7 metrów niekryty

4

Gramy jak cipy szczerze mówiąc

3

Nie ma Pedriego i nie mamy nic do gadania w środku pola, de jong stopuje każdą dobrą akcje, fermin na razie przygasł, Eric też dupy nie urywa

0

Rash i Rapha na drugą połowę obowiązkowo, ferran do bazy, Eric też dziś niewidoczny

0

Obudźmy się bo bedzie źle

0

O ile zakład że real wcisnie z karnego w 98 minucie?

0

Cholera ten rzeźnik zaraz wejdzie

0

Moriba co asyste dał

0

Ależ Olmo go pokrył

0

To jest niesamowite, po prostu niesamowite

1

Co tu sie dzieje XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?