SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie dało sie tego bardziej spier*****
0
Podsumował sie. Dramat. Nawet Anglia nie da za niego 25 mln…
Vitor dawaj tu od stycznia
1
Nic nie gramy a jeszcze Romeu sie rozgrzewa
1
@Lukas90 ale wolał forsę wiec j***c go tak samo jak Simonsa i Moribe amen
4
Co za wejście Torresa. Wyjazd za boisko i zepsucie dobrej piłki
0
Nic k***a nie gramy… ale jak śliźniemy sie jak Real to nie bede narzekał
0
Oyarzabal jest tak samo cienki jak Ferran. Chyba nawet przed Torresem sie nim interesowalismy ;)
0
Łapią Araujo a potem sie wywracają. Uczą sie od Realu
2
Po c**j to podaje zamiast prac na bramke…
0
Grają sobie z bramkarzem a my na chodzonego, gonić i naciskac
0
Co ten Lewy wrzuca ? Ja myslalem ze to Felix będzie na skrzydle. Zapieprzaj na 16 metr bo znowu przewalimy
2
Czemu my zawsze wyglądamy jakbyśmy byli 50% wolniejsi od rywala ? My tez nie mozemy jako 1 usiasc na rywalu i walnąc im szybko bramki zeby ich podlamac ?
0
Wrocil elektryk Kounde. Prawie piękna asysta
2
Glowka Inigo była ciezka, był bramkarz który mogl sięgnąć piłkę ktora leciała by w światło bramki i dopiero słupek ale Fermin az sie prosiło o uderzenie po długim. Przeciez musiał widziec odsłonięty bok. Chyba ze patrzył tylko pod nogi i na piłkę…
Ale gol Fermina, karny na Araujo i by nam juz wszystko latało bo mecz zamkniety a tak no coz…
0
@tbas De Zerbi prosze bardzo
0
@Messibestplayerintheworld a widziałeś reke Rudigiera przed golem Dżuda ?
0
@parpe o tym samym pomyslalem ze w Bilbao by siedziało w bramie
0
@Muevertigo przy 3:0 nawet karny na Camie by nam latał
0
To jest niesamowite nic nie grać i sie tak ślizgać.
2 słupki, ewidentny karny na Araujo i powinno byc po meczu… to sie nie dzieje. Ale humor z*****y…
4
To sie nie dzieje. Kiks Modricia…
2 słupki, okradzeni z karnego. To juz lepszy remis byl…
0
Po co tego Romeu wpuszczał skoro Fermin napędzał i po żółtej sie pilnował
0
Inigo kocie wracaj do formy. Juz dawno tu powinienes byc
1
Chłop w Bayernie prał co miał na nodze a teraz nie wiem na co czeka
1
Ruszcie sie. Byliscie lepsi. Dwa słupki. Jeszcze was okradli z karnego. Musimy to wziąć
1
To co robi Manzano to jest cyrk. Tylko tam sie nadaje
2
Musimy to wygrać. Tyle okazji…
0
Uff całe szczescie za Torresa. Bałem sie ze zdejmie Ferminatora
0
Za wczesnie Cancelo było jechac
Fermin Cancelo cudo
0
Cos ty zrobił Cancelo ? Czemu od razu nie z lewej w polu karnym?
4
Musimy wcisnąć 2 bo Manzano cos wymysli