1

Nie dało sie tego bardziej spier*****

0

Podsumował sie. Dramat. Nawet Anglia nie da za niego 25 mln…
Vitor dawaj tu od stycznia

1

Nic nie gramy a jeszcze Romeu sie rozgrzewa

1

@Lukas90 ale wolał forsę wiec j***c go tak samo jak Simonsa i Moribe amen

4

Co za wejście Torresa. Wyjazd za boisko i zepsucie dobrej piłki

0

Nic k***a nie gramy… ale jak śliźniemy sie jak Real to nie bede narzekał

0

Oyarzabal jest tak samo cienki jak Ferran. Chyba nawet przed Torresem sie nim interesowalismy ;)

0

Łapią Araujo a potem sie wywracają. Uczą sie od Realu

2

Po c**j to podaje zamiast prac na bramke…

0

Grają sobie z bramkarzem a my na chodzonego, gonić i naciskac

0

Co ten Lewy wrzuca ? Ja myslalem ze to Felix będzie na skrzydle. Zapieprzaj na 16 metr bo znowu przewalimy

2

Czemu my zawsze wyglądamy jakbyśmy byli 50% wolniejsi od rywala ? My tez nie mozemy jako 1 usiasc na rywalu i walnąc im szybko bramki zeby ich podlamac ?

0

Wrocil elektryk Kounde. Prawie piękna asysta

2

Glowka Inigo była ciezka, był bramkarz który mogl sięgnąć piłkę ktora leciała by w światło bramki i dopiero słupek ale Fermin az sie prosiło o uderzenie po długim. Przeciez musiał widziec odsłonięty bok. Chyba ze patrzył tylko pod nogi i na piłkę…
Ale gol Fermina, karny na Araujo i by nam juz wszystko latało bo mecz zamkniety a tak no coz…

0

@tbas De Zerbi prosze bardzo

0

@Messibestplayerintheworld a widziałeś reke Rudigiera przed golem Dżuda ?

0

@parpe o tym samym pomyslalem ze w Bilbao by siedziało w bramie

0

@Muevertigo przy 3:0 nawet karny na Camie by nam latał

0

To jest niesamowite nic nie grać i sie tak ślizgać.
2 słupki, ewidentny karny na Araujo i powinno byc po meczu… to sie nie dzieje. Ale humor z*****y…

4

To sie nie dzieje. Kiks Modricia…
2 słupki, okradzeni z karnego. To juz lepszy remis byl…

0

Po co tego Romeu wpuszczał skoro Fermin napędzał i po żółtej sie pilnował

0

Inigo kocie wracaj do formy. Juz dawno tu powinienes byc

1

Chłop w Bayernie prał co miał na nodze a teraz nie wiem na co czeka

1

Ruszcie sie. Byliscie lepsi. Dwa słupki. Jeszcze was okradli z karnego. Musimy to wziąć

1

To co robi Manzano to jest cyrk. Tylko tam sie nadaje

2

Musimy to wygrać. Tyle okazji…

0

Uff całe szczescie za Torresa. Bałem sie ze zdejmie Ferminatora

0

Za wczesnie Cancelo było jechac
Fermin Cancelo cudo

0

Cos ty zrobił Cancelo ? Czemu od razu nie z lewej w polu karnym?

4

Musimy wcisnąć 2 bo Manzano cos wymysli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?