SinMistico
Dołączył/a: styczeń 2012
KrK
33 obserwujących
24 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca na superbet lataja kupony z kursem 50
7
Vinicius powinien ogłosić, ze to rasizm bo nie wybrali czarnego.
0
To ten co chce wprowadzić msze po łacinie ?
0
Ucieszony wiec będzie Włoch
0
Chłopaki szybko wybrały bo im sie na mszalne w weekend spieszy ;)
0
Tenas robi karierę w PSG ;)
0
@Jersi1 przed 93 to 6 naszych było pod bramka Interu
3
@MrOskarekk gdzie jest challenge dla trenera ?
4
@FCB NA ZAWSZE! Jakie 4 ? 2 minuty była 93’.
0
@Witekk10 przy golu na 4:3 wszyscy zastygli w polu karnym i czekali co zrobi Inter a zrobili gola…
1
@LukaszFan jesli faul trwa wciaz w polu karnym to jest karny
0
@Criss18Barca jedyna szansa na Gyokeresa a pozniej juz będzie za pozno na szukanie 9
0
Nawet nie pokazujcie tych powtórek ze był kontakt na Martinie bo mnie juz do reszty rozwali.
1
Nie moge patrzeć na te skróty. Nie moge patrzeć jak Martin potyka sie zamiast wybić piłkę a potem grać na czas ile wlezie. 2 j****e minuty…
0
@Marcin199310 tak
1
Po co Lewy po takim koźle ? Moze ktos inny by doskoczył
2
Co oni szukaja po ziemi ? Jak tam 20 nóg w polu karnym. Tu trzeba strzelać z dystansu albo wrzucać na główkę
0
Po co był ten atak Yamala na słupek. Było wywalić do choragiewki i sie przewrócić
0
@bezalkoholowy wystarczyło wsadzić noge i dac sie sfaulować zamiast wywalić bez kontsktu
12
Nasi mieli 2 min i zaden sie nie wywalił i nie polezal… nigdy sie nie nauczymy cwaniactwa
0
Jak Inter wchodzi w pole karne to nasi zastygają i czekają co zrobią. I konczy sie to golem
2
Metr przed kiblem bo Martin sie poslizgnal zamiast wybić albo dac sie sfaulować
0
Wezcie tego Martina… gramy w 10
1
Pójdzie jedna kontra i po wszystkiemu. Gdzie zmiany ?
0
Pieprzony Kameni
0
Jak Inigo ? Gdzie Lewy i Fermin ?
0
Narobią tylko nadzieji…
1
Faul trwał w polu karnym
2
Czemu Rapha nie wchodzi w pole karne ? Co oni robią ? Czemu zatrzymują sie na 20 metrze ?
0
Rycze. Jazda. Lewy, Araujo, Fermin prosze Hansi