0

Xavi6:)

Czyli to mu szkodzi bo jak w poprzednim sezonie on nie szukał Messiego a Leo nie grał do niego to strzelał więcej i lepiej grał :D A teraz się chyba za bardzo zakolegowali :D

0

juliancarax

Tak, a kto z zimną krwią i chłodną głową załatwił Bayern Leverkusen albo Betis Sevilla w poprzednim sezonie ? Kto z tym swoim marnym wykończeniem strzelał gole Casillasowi ?
Wypadł z formy na długi okres czasu ale teraz może być tylko lepiej.

0

Zlobcio

Pisałem to samo po pierwszej połowie. Aż żal patrzeć jak ta strona się stacza. (Strona może i nie ale jej komentujący na pewno)

0

hoeniker

Ja cię nie obrażam na każdym kroku tylko dlatego, że masz Pedro na avatarze lub, że lubisz innego zawodnika. Nie wiem przez cały czas mi chcesz dopiec bo lubię Alexisa a on akurat nie gra za dobrze ? Ja to mam głęboko. Dla mnie liczy się to, że ciągle się stara i się nie poddaje. Hejtuj, hejtuj dalej bo możesz się pochwalić tym, że mecz oglądasz na relacji tekstowej.
Pedro x2, Villa x2, Alexis x2 i to najważniejsze. Oby się obudzili bo wchodzimy w najważniejszy etap sezonu.

0

Alexis no :D Ale lepsza by była poprzednia bramka ... ale pech to pech

0

No już widziałem to w bramce ... A mogła być taka ładna manita :D

0

Thiago i Song dziś pięknie klepią :) Oby już im tak zostało do końca sezonu :D

0

hoeniker

A czy nie wymagałeś od niego goli ? Pedro może grać szambo a jak strzeli bramkę to BÓG. Wymagasz od napastników goli to masz Villa & Alexis.

0

Nareszcie Panie Boże ! I to jeszcze z główki - najmniejszy piłkarz aktualnie na boisku ... a ta cieszynka ? Ściągał fatum Torresa :D

0

jozefo

Jak się nim w lecie interesowali to ty jeszcze kibicem Barcy nie byłeś więc nie mogłeś być przeciwny transferowi. Ta strona coraz bardziej spada na psy. Aż żal patrzeć, że najlepsza strona o tematyce FCB jest zasłana tylko napinaczami, hejterami i sezonowcami. Co miesiąc macie kolejnego gracza do wywalenia. Był już Pedro, Villa, Song, Cesc, nawet na Messiego były hejty ... teraz przyszedł czas na Alexisa... weźcie go sprzedajcie i zastąpcie sobie Di Marią bo będzie dla was najlepszy. Kto to kurwa widział żeby "kibice" byli przeciwko swoim zawodnikom i życzyli im jak najgorzej. Idźcie kibicować Realowi bo tylko tam hołota się z hołotą dogada.
Widać, że 16 pkt w lidze nad Realem bo ludzi pełno przybyło i jak teraz cokolwiek jakiś gracz zrobi źle albo gra źle to zaraz się sypie fala gimbo podobnych wypowiedzi. Idźcie spać a nie mecz oglądać bo kibicowanie nie jest dla was.

0

0

O jakie własne nogi ? Widzieliście powtórkę czy tylko relacje live czytacie ? Gościu go o piętę zahaczył ....

0

No tą sytuacje to by nawet Alexis wykorzystał ... Oj Alvis na ślepo huknął ...

0

No i Fabs też zepsuł. Leo pewnie by ty zakończył :D

0

Piękna tiki taka :D Nawet Song czuje rytm :D

0

Powiem tyle, PL zostało by starte w pył :D Choćby nie wiem jakby się bronili. No chyba, że 11 La Ligi jakoś by się nie dogadywała. No i jak dla mnie jedna zmiana Busi za Alonso.

0

Leo musi coś jutro pokazać. Ronaldo ma już 5 goli w nowym roku ... co prawda to co dziś zrobiła Celta (taki mecz a oni drugi garnitur, jakieś rotacje) i jak dała się pokonać to hańba. A pierwszy gol CR to wgl co ten bramkarz zrobił ... Żel strzelał na siłę uda się albo nie uda a bramkarz jak gówno się zachował ... przy drugim golu też fart niesamowity jedynie 3 gol był ładny. Rajd skrzydłem i uderzenie co do milimetra mierzone.

0

Nie no, nie ma lipy ! Podstawowy skład, Messi i jazda. Żel znalazł dziś frajerów i strzelił x3 to zaraz wszyscy podjarani i że pokazał iż zasługuje na ZP.... Celta wyszła drugim składem na Real tak ich szanują hehehe

0

BJJ

I zapomniałeś o Songu :) Za nim też nie przepada.
Nawet nie dyskutuj z nim czy z innymi napinaczami. Kiedyś z tym panem można było się dogadać i pisać nieskończone dyskusje a teraz nie wiem co się podziało, że jest tak nastawiony.

Co do meczu. Cieszy wynik i pierwsza połowa. Nie spaliśmy tylko każdy wiedział co ma robić i to wykonywał. Jak dla mnie szkoda drugiego gola dla Leo bo myślę, że Pedro bardziej odsuwał nogę po strzale Messiego niż właśnie chciał uderzyć kolanem. Druga połowa słabsza ale zaczęły się emocje i jakaś reakcja ze strony Papużek. Wynik i forma po świętach cieszy i oby tak dalej. Pamiętajmy, że Barca zawsze na przełomie grudnia/stycznia ma lekki kryzys ale jak na razie tego nie widać. Styczeń mamy stosunkowo łatwy ale gorzej będzie z lutym (Sevilla + Valencia + Milan). Bym się nie spodziewał po sobie ale muszę pogratulować Pedro bo był tam gdzie powinien i strzelał tak jak powinien. Teraz czas na odbudowę Alexisa i Villi.
Dobrze pogrywać zaczął również Thiago, może to oznacza powrót do optymalnej formy :)
PS. Przed nami już tylko rozdanie ZP. Będzie ciekawie VeB!

0

Nie skreślajmy ich :D Jeszcze się nie poddali. Dalej Sociedad !!!

0

7VillaPuyol5

To nie nowy żel tylko nowy imidż + opalenizna i nowe buty od Nike tylko dla niego...

0

Kur** co zrobił Bravo ?????

0

L'onze del Barça: Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Jordi Alba; Sergio, Cesc, Xavi; Iniesta, Messi i Pedro

Znowu Pedro ... aż się odniechcewa oglądać już ....

0

Jezusie no ileż już tych pkt wyfarcili... Co za idiota tam pozostał w tyle i Khedira nie został na spalonym ???

0

pl2504

Gala wręczenia ZP odbędzie się już w poniedziałek 7 stycznia o godzinie 19. Transmisja na Eurosporcie :D

0

A co z tym otwartym treningiem ? Był już czy jeszcze nie ??

0

Joan Àngel Román :) Liczę, że kiedyś będzie pełnowartościowym zawodnikiem pierwszej drużyny. Lubię jego grę. Ma w sobie coś z gry angielskiej (przecież nie bez przyczyny grał w City bodajże :D) i hiszpańskiej. Niech ciężko pracuje a Tito czy inny trener na pewno go dostrzeże.

0

Nicola Giuliani, włoski agent FIFA, powiedział w rozmowie z BBC Radio, że były trener FC Barcelony, Pep Guardiola, osiągnął już wstępne porozumienie z Manchesterem City przed następnym sezonem.

I w co tu wierzyć ??

0

Tak poza tematem:
Nicola Giuliani, włoski agent FIFA, powiedział w rozmowie z BBC Radio, że były trener FC Barcelony, Pep Guardiola, osiągnął już wstępne porozumienie z Manchesterem City przed następnym sezonem.

0

Eric_Abidal_22

A ja słyszę jeszcze Puta Barca ... widać jakieś niedobitki kibiców Realu na stadionie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?